Můžu být těhotná, nebo jen zdravotní potíže?

Anonymní
7.2.21 23:00

Můžu být těhotná, nebo jen zdravotní potíže?

Ahoj, mám opožděnou menstruaci 6 dní, a cyklus velice nepravidelný, někdy 31 dní, někdy 37, nikdy se mi nestalo vynechání menstruace. Momentálně mám vaginální zánět. S přítelem jsem spala s kondomem a jednou bez na ani ne půl minuty. Mám bílý krémových výtok a lehkou bolest v podbříšku. Co jsem se dočetla, většinou je to u těch zánětů. Od začátku ledna mi váha spadla o 4 kila dolů na 54 kilo (mám 171cm). Myslíte, že můžu být těhotná, nebo může být zpožděná/vynecháná ms z důvodu váhy a zánětu dohromady?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1254
7.2.21 23:07

Těhotná být můžeš, ale i nemusíš. Udělej si test a budeš vědět. Po 6 dnech vynechání MS by už test měl těhotenství ukázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2729
7.2.21 23:18

Já myslím, že to bude tím zánětem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8239
8.2.21 00:20

Nejjednodušší si udělat test. Ale spíš bych řekla, že to bude souviset se zdravotními problémy co máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
8.2.21 05:16

Mužů být v tom?

Dobrý den, chci se zeptat mužů být těhotná když jsme měli chráněny pohlavní styk hned den po MS? Přítel přes tím udelanim se jo vytáhl a udelal se radši mimo. Když jsme se dívali jestli není praskli tak asi nebyl, jen na něm něco bylo ale mysleli jsme si ze to byl třeba hlen nebo tak. Ovulaci jsem měla 10sni potom. Chodím poslední dobou často na zachod na malou. Někdy se mi udělá špatně, včera když jsem jedla oběd udělalo se mi špatně. Bojím se ze jsem opravdu v tom. Tehotensky test jsem si dělala ale nevím jestli to nebylo moc brzo. Dělala jsem si ho 10 dni po styku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
8.2.21 06:10
@Elieliska píše:
Dobrý den, chci se zeptat mužů být těhotná když jsme měli chráněny pohlavní styk hned den po MS? Přítel přes tím udelanim se jo vytáhl a udelal se radši mimo. Když jsme se dívali jestli není praskli tak asi nebyl, jen na něm něco bylo ale mysleli jsme si ze to byl třeba hlen nebo tak. Ovulaci jsem měla 10sni potom. Chodím poslední dobou často na zachod na malou. Někdy se mi udělá špatně, včera když jsem jedla oběd udělalo se mi špatně. Bojím se ze jsem opravdu v tom. Tehotensky test jsem si dělala ale nevím jestli to nebylo moc brzo. Dělala jsem si ho 10 dni po styku.

Já myslím, že se obávat nemusíš. Těhotná zřejmě nebudeš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat