Můžu být těhotná nebo jenom porucha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janina96
Stálice 94 příspěvků 02.02.18 04:45
Můžu být těhotná nebo jenom porucha?

Ahoj holky, potřebovala bych od Vás poradit nebo aspoň nějaký názor, který by mě trochu uklidnil do návštěvy doktora. Návštěvu mám až příští týden, tak jsem netrpělivá. S přítelem se tak lehce snažíme o dítě, nějak to nehrotíme, když se to stane tak budem rádi, když to bude chvíli trvat..neubyde nás. Ale teď v lednu tedy opravdu nevím, ovulace měla přijít cca 16-17.1. 28-29. Jsem měla mít menstruaci. Mám ji dost přesnou +- dva dny, ale tentokrat se nedostavila. Den potom co se měla dostavit mě začali na stridacku bolet vaječníky až do druhého dne, třetí den v podbříšku a nakonec jsem začala ke konci dne trochu špinit “hnědé cucky” do půl hodky to přešlo. A čtvrtý den mi už bylo dobře jen s tím, ze jsem zase začala špinit asi tak na hodinu..po zbytek dne už to bylo dobrý. Udělala jsem si těhotenský test ale ukázal /.. tak nevím jestli třeba na nej nebylo moc brzo. Jinak byli i nějaký příznaky, které jsem měla jeste i před očekávanou menstruací, jako pocit zvracení, mdlo, nadýmání, bolesti zad, za krkem, bolest hlavy, zimnice, a citlivost na pachy. Dřív mi nevadilo, když si přítel predemno zapálil a teď to nemůžu vystát. Tak co myslíte? Moc děkuji za reakce jestli nějaké budou :oops: :kytka:

Reakce:

dreana
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 02.02.18 05:44

@Janina96 Ahojky. Podle me jsou to typicke psycho priznaky a tvoje hlava to hroti vic nez si myslis :mrgreen: Ale vice az doktor. Nebo si skoc na krev jako samoplatce

dreana
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 02.02.18 05:45

@Janina96 Ahojky. Podle me jsou to typicke psycho priznaky a tvoje hlava to hroti vic nez si myslis :mrgreen: Ale vice az doktor. Nebo si skoc na krev jako samoplatce

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 02.02.18 06:13

@Janina96 no, tohle ti bohuzel nikdo nerekne…muzes a nemusis byt tehotna, psychika dela divy :mrgreen: pokud chces jistotu, zajdi si na krev jako samoplatce ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 02.02.18 06:22

Zkus udělat další a uvidíš :)

Janina96
Stálice 94 příspěvků 02.02.18 06:26

Vím co děla psychika, ale už to chvíli je co se jakoby snažíme a nikdy se mi nic podobného nedělo.. dalo by se říct, ze jsem si to nějak zatím nepřipouštěla. Asi počkám, spis jsem se i bála aby se mnou nebylo něco špatně a neměla nějaký problém. Děkuji za rady ;)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 02.02.18 07:33

@Janina96 tak HCG by melo rust ob den. Zkus teda udelat test jeste jednou a uvidis :nevim: kazdopadne zpozdeni muze zpusobit i cysta…zalezi na tobe, zda pockas nebo zajdes k dr ;) kazdopadne preju, aby to bylo to miminko :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >