Můžu být těhotná? Nebo nesmysl?

1
29.9.20 18:52

Můžu být těhotná? Nebo nesmysl?

Ahoj. Jsem zde nová a tak se předem omlouvám, zda už tady dotaz tohoto typu byl, ale nenašla jsem.
S přítelem se snažime o mimi a tento cyklus jsem měla poněkud zvláštní. Od plodných dní mě bolely prsa až do teď (takže asi 14dní). MS jsem měla dostat 29.9., ale začala jsem špinit 25.9., ale jen na jeden den. 26.9. byl klid a 27.9. jsem dostala MS, kterou mívam pravidelně a přišla dřív. Dnes už mi končí, přitom normálně ji mám 5-6dní. První den byla opravdu silná. Zkoušela jsem tt, ale nic. Nevím, zda by mohlo jít o těhu a nebo jen nějáká hormonální bouře? :) :lol: Díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
111
29.9.20 18:54

Pokud je test negativní a MS proběhla i když slabší bude to jen hormonální bouře ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7951
29.9.20 19:39

Jen hormony. Těhotenství ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7732
29.9.20 19:48

Hormony, těhotenství bych vyloučila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2051
29.9.20 19:49

Možná tomu nebudeš věřit, ale podobný dotaz tady skutečně někde je. Denně.
Jinak negativní test + MS = nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
29.9.20 19:52

Myslím, že jakékoliv silné krvácení, i kdyby jen jednodenní, vylučuje těhotenství. Na rozdíl od slabého špinění, které těhotenství občas ze začátku provází. Nedokážu říct, jestli hormonální bouře, anebo tam něco bylo a odešlo to s tím silným krvácením, ale řekla bych, že tentokrát z toho nic nebude… Příště budete mít třeba větší štěstí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1795
29.9.20 19:57

Negativní test = nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
29.9.20 22:07

Negativní testy a menstruace, takových diskuzí je tu opravdu plno, každopádně určitě jen hormony ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
29.9.20 23:08
@DeeDee.518
@DeeDee.518 píše:
Myslím, že jakékoliv silné krvácení, i kdyby jen jednodenní, vylučuje těhotenství. Na rozdíl od slabého špinění, které těhotenství občas ze začátku provází. Nedokážu říct, jestli hormonální bouře, anebo tam něco bylo a odešlo to s tím silným krvácením, ale řekla bych, že tentokrát z toho nic nebude… Příště budete mít třeba větší štěstí :)

Já měla menstruaci i v těhotenství, takže bych se spoléhala jen na test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama