Můžu být těhotná nebo plaším?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

joyceoleary
Nováček 3 příspěvky 15.11.18 13:11
Můžu být těhotná nebo plaším?

Zdravím, je to týden co jsem se začala cítit tak… jinak. Bolí mě v podbříšlu jako před MS, ale tu mám dostat až tak za dva týdny, píchá mě v podbříšku, mívám žravou, kdy bych snědla fakt úplně všechno :lol: a nebo naopak jsou dny, kdy nemůžu jídlo ani cítit a je mi zle. Nejhorší to bývá na večer. Taky jsem teď dost náladová, často mě dojímají věci, které mě nikdy nedojímaly, je mi do breku, pak se zas směju úplně všemu a prostě celkově se cítím jinak. S přítelem jsme měli nechráněný sex, on si sice dává pozor, ale stát se může cokoliv žejo, HA jsem musela vysadit, takže ji nějak 3 týdny neberu. Test jsem si dělala asi 3 dny po sexu (přítel chtěl), což si myslím, je brzo. Nejhorší je, že nevím, kdy by se to mohlo stát, protože nechráněný sex jsme měli víckrát. Myslíte, že bych mohla být těhotná nebo nemám plašit?
Všem předem děkuji za odpovědi :srdce:

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6242 příspěvků 15.11.18 13:19

Těhotná nejsi, máš ovulaci, příznaky jsou celkem typický. Testy jsou průkazné tak dva týdny po oplodnění.

Tichošlápek
Extra třída :D 10839 příspěvků 15.11.18 13:19

Vždy když mas nechráněný sex, tak můžeš byt těhotná. Navíc nevíš, kdy ma dorazit ms - tělo se po vysazeni rovna az půl roku. Tři dny po sexu je test fakt kravina 8) zkus 14 dni po

P4ja
Kelišová 6583 příspěvků 15.11.18 13:20

@joyceoleary Pokud 3 týdny nebereš HA, tak jsi ani nemusela mít ovulaci. Spíš by ovulace vycházela někdy na teď. A dělat test 3 dny po sexu je opravdu brzo. Za mě je to blbost. Zavřela bych internet a dala tělu čas až se vzpamatuje.

Je možné otěhotnět hned po vysazení, ale to, co píšeš je podle mě nereálné. Ono ani MS nemusíš mít pravidelnou. A taky to, co popisuješ, taky klidně může být jen to, že se ti pomalu vrací cyklus a s ním i měnící se nálady energie atd. Prostě to, co při HA nemáš.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5920 příspěvků 15.11.18 13:21

No v první řadě napiš jak dlouhé máš cykly, když říkáš že máš ještě 14 dní do MS. A jak je to dlouho od toho styku? Zhruba 2 týdny od ovulace je něco vidět na testu, 3 dny je fakt zbytečně brzo. Ale příznaky co popisuješ jsou až tak od 6tt.

joyceoleary
Nováček 3 příspěvky 15.11.18 13:30

@Kriss Tina 28-30 dní, jak kdy. Od posledního styku to je 5 dní, ale HA neberu 3 týdny a mezitím jsme měli nechráněný sex několikrát. Ano to vím, že to je brzo, test jsem udělala kvůli přitelovi nebo dítě ješte neplánujeme, tak se zalekl.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5920 příspěvků 15.11.18 13:31

@joyceoleary pokud máš cyklus 28 dní, 14 dní je do MS a ještě si nedávno vysadila HA tak je hodně málo pravděpodobné že bys byla těhotná. To by fakt musela přijít ovulace pár dní po vysazení

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 13:33

@joyceoleary že se cítíš jinak přisuzuj tomu, že jsi nedávno vysadila hormony :D možná to, že jsi plačtivá a žravá je prostě tvoje přirozenost, kterou HA potlačovala. Rozhodně to není příznak těhotenství.

P4ja
Kelišová 6583 příspěvků 15.11.18 13:34
@joyceoleary píše:
@Kriss Tina 28-30 dní, jak kdy. Od posledního styku to je 5 dní, ale HA neberu 3 týdny a mezitím jsme měli nechráněný sex několikrát. Ano to vím, že to je brzo, test jsem udělala kvůli přitelovi nebo dítě ješte neplánujeme, tak se zalekl.

Pokud dítě neplánujete, tak se chraň. Nic jiného na to není. Nelze spoléhat na to, že třeba ještě nemáš ovulaci a nemůžeš otěhotnět.

joyceoleary
Nováček 3 příspěvky 15.11.18 13:41
@Čičorečka píše:
@joyceoleary že se cítíš jinak přisuzuj tomu, že jsi nedávno vysadila hormony :D možná to, že jsi plačtivá a žravá je prostě tvoje přirozenost, kterou HA potlačovala. Rozhodně to není příznak těhotenství.

HA jsem brala měsíc, předtím než jsem to začala brát jsem takove stavy neměla právě, ale je možné že to jsou jen hormony :D díky

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 13:46
@joyceoleary píše:
HA jsem brala měsíc, předtím než jsem to začala brát jsem takove stavy neměla právě, ale je možné že to jsou jen hormony :D díky

No tak to je ještě horší. HA se buď bere, nebo nebere. Takhle sis tělo rozhodila ještě víc, než jsem si myslela.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6242 příspěvků 15.11.18 13:55
@joyceoleary píše:
HA jsem brala měsíc, předtím než jsem to začala brát jsem takove stavy neměla právě, ale je možné že to jsou jen hormony :D díky

Tak pokud jsi ji brala měsíc a měli jste nechráněný styk, tak je těhotenství i celkem pravděpodobný (ty příznaky, co popisuješ, s tím ovšem nemají nic společného). Někdy je totiž krátkodobé braní antikoncepce doporučováno při potížích s početím, protože v následujícím cyklu nabudí vaječníky. Takže ty tvoje příznaky jako náladovost a píchání v podbříšku opravdu ukazují na bouřlivější ovulaci. Pokud nechcete dítě, tak se modli a začněte se nějak chránit.

Russet
Extra třída :D 12118 příspěvků 15.11.18 14:05

@joyceoleary
To je přitel alergický na kondomy, že je nepoužívá, když ty jsi vysadila měsíc 8o branou antikoncepci? Jestli nechcete dítě, použivejte spolehlivou ochranu. Na test je brzo. Udělej ho až v době, kdy měla dojít MS a nedojde.

lachtanice86
Kelišová 6621 příspěvků 15.11.18 14:40

@joyceoleary bože, další. Počkej do termínu ms a udělej test. A když dítě nechceš tak se chraň

Anny A
Kecalka 139 příspěvků 16.11.18 00:12

Mozna si tve telo uvedomilo ze uz neberes HA. Taky jsem to tak mela… vysadila jsem ji a asi za tyden az dva mi zacaly ruzne priznaky… pak prisla ms a po ni se to spravilo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >