Můžu být těhotná, nebo se MS ještě dostaví?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucykrej
Povídálka 23 příspěvků 01.01.18 20:02
můžu být těhotná nebo se MS ještě dostaví ?

Ahoj holky, s přítelem se už chvíli snažíme o miminko, cyklus mám pravidelně 24 dní. Poslední MS jsem měla 5.12. A ovulaci jsem podle výpočtů měla mít 15.12 když jsem nedostala říkala jsem si že se možná konečně zadařilo, tak jsem počkala, a dneska když jsem ji čtvrtý den nedostala udělala jen si test a přišlo zklamaní byl negativní. Myslíte si že je ještě brzo aby bylo na testu něco vidět nebo že se MS jen zpozdila a dostaví se?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

kopretinnka112
Kecalka 441 příspěvků 01.01.18 20:10

@lucykrej Já měla v den očekávané jen velmi slabou čárku, za 3 dny už byla výraznější. Pokud máš cyklus velmi pravidelný, je to zvláštní, že máš zpoždění, ale mohl to ovlivnit stres aj. Zkus počkat 2 dny a udělat test znovu. Pak bude asi lepší jít k lékaři.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 01.01.18 20:24

@lucykrej ja mela druhy den po vynechani MS slabou, ale dobre viditelnou druhou carku a ta pak krasne silila ;) cetla jsem ale i diskuze, kde zensky psaly, ze meli carku az tyden po meskani MS. Zkus jeste pockat a uvidis, pokud ani za dva dny, jak pise @kopretinnka112, nebude ani duch, sla bych k dr. Muzes si i jako samoplatce nechat vzit krev nahodnotu HCG a uvidis ;) jinak drzim palce :hug:

Pavlinka10615 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 20:26

Mám podobný problém, zpoždění třetí den a pouze bezvýznamný duch :think:

lucykrej
Povídálka 23 příspěvků 01.01.18 20:27

@Kukacka123 Děkuju no když nepřišla MS tak jsme se začali uz těšit a dneska přišlo velké zklamaní.. za dva dny si udělám test znova a pokud bude zase negativní půjdu k doktorce a uvidí se.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 01.01.18 20:29

@lucykrej chapu :hug: drzim palce…muze to byt pozdejsi ovulaci a mladsim tehotenstvim. Moc ti to preju, aby to dopadlo :kytka: @Pavlinka10615 i tobe preju pozitivni vysledek :hug:

Pavlinka10615 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 20:29

@lucykrej a jak dlouho se snažíte?

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 01.01.18 20:30

Ovulace se nedá vypočítat.

lucykrej
Povídálka 23 příspěvků 01.01.18 20:30

@Pavlinka10615 no já tam nemám ani ducha. Říkala jsem si že už to konečně vyšlo a teď zklamaní. Co bych dala zato kdyby se tam ukázala ta druhá čárka.

lucykrej
Povídálka 23 příspěvků 01.01.18 20:33

@Pavlinka10615 teď to bude půl roku, vím že někdo čeká o hodně dýl.. ale pokaždé když to nevyjde tak jsem z toho pokaždé víc a víc zoufalá a říkám si jestli semnou není něco špatně ???? a jak dlouho se snažíte vy?

lachtanice86
Kelišová 5475 příspěvků 01.01.18 20:36

A tu ovulaci sis vypocitala jak? Testy, teplota nebo utz?

Pavlinka10615 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 20:36

@lucykrej my teď první měsíc se aktivně snažíme, jinak jsme si půl roku ale nedávali pozor… syna mám z ivf, měla jsem PCO syndrom bez ovulace, ale jsem údajně vyléčená a už ovuluji

Pavlinka10615 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 20:37

@lucykrej já tohle bohužel dobře znám :,( určitě se podaří, nezbývá než čekat, bohužel

lucykrej
Povídálka 23 příspěvků 01.01.18 20:39

@lachtanice86 pomocí ovulačních testů..

lucykrej
Povídálka 23 příspěvků 01.01.18 20:42

@Pavlinka10615 tak držím palce ať to vyjde. No ja pořád neztracim naději a doufám že se tam ta druhá čárka objeví.. pokud ne tak se objednam k doktorce a uvidí se

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama