Mužů být těhotná? Nevím si tady

27.3.20 00:43

Mužů být těhotná? Nevím si rady

Ahoj holky,
mám na Vás dotaz. S přítelem se vyloženě nesnášíme o miminko. Ale určitě bychom za nej byli rádi, kdyby se to stalo. Provozujeme nechráněný sex.

Poslední dobou na sobě pozoruji zvláštní věci.
Nemám moc chuť k jídlu, když se najim, bývá mi nevolno. Když jsem vesla do baráku, kde bylo cítit savo, bylo mi špatně a musela jsem na vzduch…

Dnes, kdy jsem očekávala MS, 28.den cyklu (mám to vždy skoro přesně), tak přišel tmavě hnědý výtok s trochou krve.
Výtok není nějak silný. Jen trosku znatelný.
A tak mě to zarazilo. A zde na webu jsem se docetla, že by to mohlo být těhotenství.
Bolesti mám jako normálně při očekávání Ms. Podbrisko, záda, hlava, citlivá prsa.

Také jsem zpozorovala, během měsíce, že mě parkrat píchlo na pravé straně v podbříšku. A cítila jsem tahavý pocit.

Co si o tom myslíte vy? Mohu být těhotná?
Děkuji za odpovědi. ☺️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14671
27.3.20 00:47

Po milionté stejná diskuze a stejná otázka - Můžu být těhotná? A po milionté stejná odpověd - Ano, udělej si test… A ještě jedna věc. Jaký je, prosím tebe, rozdíl mezi nechráněným sexem a snažením o dítě? Když chci dítě, provozuju nechráněný sex. Když ho nechci, chráním se. Nic mezi tím není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 00:52

@Janli
Promiň, jestli jsem tě tím nějak pohoršila.
Tím, že se nesnažíme znamená, že praktikujeme Tzv. “přerušovaný sex”. Ano, bez ochrany, ale přítel vyloženě neprodukuje sperma do mě.
Těhotenský test si udělám, ovšem až k němu budu mít přístup. Jsem teď ještě povinně 4 dny v karantene, takže nemohu nezodpovědně chodit po drogerce:) Jen nad tím dumám, a tak jsem se chtěla poptat. Zda to některá z vás měla stejné. A mohlo by to být tak.

Nezlob se, pokud tě to naštvalo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11961
27.3.20 03:23

Tehotna byt muzes, ale taky nemusis. Kdyz ted nemuzes pro test, vydrz. Bud se ms rozjede a bude to jasne, nebo nerozjede.
Ja kdybych byla tehotna pokazde, kdyz jsem mela „priznaky,“ mam doma fotbalovou jedenactku :lol: Naopak druhe tehotenstvi jsem mela absolutne bezpriznakove. To je fakt jak vestit z cajovych listku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24958
27.3.20 05:42
@Bábovka21 píše:
@Janli
Promiň, jestli jsem tě tím nějak pohoršila.
Tím, že se nesnažíme znamená, že praktikujeme Tzv. “přerušovaný sex”. Ano, bez ochrany, ale přítel vyloženě neprodukuje sperma do mě.
Těhotenský test si udělám, ovšem až k němu budu mít přístup. Jsem teď ještě povinně 4 dny v karantene, takže nemohu nezodpovědně chodit po drogerce:) Jen nad tím dumám, a tak jsem se chtěla poptat. Zda to některá z vás měla stejné. A mohlo by to být tak.Nezlob se, pokud tě to naštvalo. :)

Ne, neměla. Protože jsem se tak nepozorovala. Někdy se prostě člověku žaludek zvedne a holt ho i někdy někde píchne. Protože provozujete nechráněný styk, těhu test bys doma mít měla. Tak vydrž 4 dny a modli se, ať nemáš koronavirus - nechápu, že se v karanténě nechráníte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3055
27.3.20 07:30
@Bábovka21 píše:
Jen nad tím dumám, a tak jsem se chtěla poptat. Zda to některá z vás měla stejné.

Radim ti neupinat se k tomu 28DC, zvlast pokud se „nesnazite“, to ti ale opravdu hrabne, kdyz se snazit budete. Vytri skrine, umyj okna, nauc se spanelsky, ty 4 dny utecou. Pokud jsi tehotna, budes i za mesic. Dumat tyden nad zpozdenim ci silou menstruace neni k nicemu dobremu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
27.3.20 08:15

@Bábovka21 Tak jestli praktikujes nechráněný sex, tak ano muzes byt těhotná..to je porad dokola…některé z nás to treba nejak tusily, ale většinou na to, ze je ženská těhotná, upozorní az vynecha MS a následně pozitivní tehotensky test a pak návštěva lékaře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1190
27.3.20 10:01

@Bábovka21 a z čeho myslíš, že tady případné těhotenství někdo vyluští? Podle zaklínadla jestli má někdo stejnou zkušenost "? Jo, to mám, ze sava je mi blivno taky. Nicméně těhotná nejsem :think:
Prosím tě, použij rozum a nech si od někoho koupit test, takových diskusí je tady opravdu milion, zkus se podívat :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 10:52

JSEM TĚHOTNÁ?

Ahoj holky,
nechci se úplně ptát na to, jestli mohu být těhotná, dle mého je to prostě absolutní blbost, ale v poslední době se hodně stresuji hloupostmi, možná z aktuální situace ve světě, nedokážu být chvílu v klidu, a proto bych se Vám chtěla s něčím svěřit. Opravdu si připadám hloupě, ale asi se mi uleví.
Takže už k tomu. Zhruba před měsícem jsme měli s partnerem chráněný pohlavní styk, ale v době mé pravděpodobné ovulace, před i po pohlavním styku jsme ochranu překontrolovali a nebyla nijak poškozená, dále ani nevykonal svou potřebu do ochrany, ale až delší dobu po tom, co byl venku ze mě i z ochrany. Po tomto pohlavním styku jsem měla za zhruba 2 týdny dostat menstruaci, tak se také stalo. Dostala jsem mentruaci ještě o den dříve než jsem jí měla dostat a byla to úplně klasická menstruace, žádná slabounká menstruace trvající 2-3dny. Menstruace byla jako obvykle silná a trvala zhruba 7dní+2dny špinění. Po menstruaci týden jako obvykle a v pořádku a asi 2 dny před ovulací a dnes(den ovulace) lehce špiním, úplně nepatrné nahnědlý výtok. Přemýšlím jestli to nemůže být i kvůli zvýšení fyzické zátěže, přes týden cvičím pravidelně na bříško, zadek a nohy a na fyzickou zátěž nebylo tělo příliš zvyklé. Tak Vás žádám o uklidnění..
Než mi sem začnou psát rozhořčené ženy či slečny jak jsem hloupá, ať si přečtu jak se dělají děti a takové žvásty. Tak si to prosím rozmyslete a radeji odpusťte. Pouze se ptám a v poslední době jsem se začala stresovat opravdu nesmysly. Děkuji za každé uklidnění či slušný názor.
Mějte krásný den. :)

• Nahlásit
  • Citovat
855
1.4.20 13:04

Nezlob se, ale on je to vážně hloupý dotaz…pokud jste se chránili, kondom nebyl poškozený, tak je tehotenstvi v podstatě nemožné…pokud si nejsi jistá, udelej si těhotenský test…pokud deti jeste neplánujte, prober se svym gynekologem nejakou formu antikoncepce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
1.4.20 16:19

Holky ahojte test dělaný 9dpo.
Vidite něco? :face_with_raised_eyebrow: :face_with_raised_eyebrow:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 19:23

@Elaseek je tam krásný dušík :palec: stejně jako já ale mám nepravidelnou ms tak nevím kdy byla ovu do ms mám 6 dní tak snad mrcha nepřijde

• Nahlásit
  • Citovat
35
1.4.20 20:27
@Anonymní píše:
@Elaseek je tam krásný dušík :palec: stejně jako já ale mám nepravidelnou ms tak nevím kdy byla ovu do ms mám 6 dní tak snad mrcha nepřijde

Je to máme opravdu stejný :) já mám cyklus taky úplně rozházeny, takže vůbec nevím kdy ovulka proběhla nic :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
1.5.20 09:53

@beruska9  Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. Ms mám cykly 28 dní, ovulku sledují podle oči testu. Tento měsíc jsem měla dostat ms 29.4. Ale zatím nedorazila. 23.4 jsem 1 den krvacela a 2 dny spinila. 27 Jsem si dělala mamatest a krásné pozitivní. Druhý den také. Pak po 1 dní meskani jsem si dělala digitální a ten je negativní. Na krvi jsem byla 3 dny před termínem ms a paní v laborce mi rekla hodnutu 0. Tak jsem z toho blázen… snažíme se rok a půl, v únoru tohoto roku se to povedlo, ale v 5 tt odešlo.. zkuste poradit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1190
1.5.20 10:07

@Markeetinka vidím to na biochemické těhotenství :think:
Na chviličku se to snažilo udržet a pak to odešlo s MS, kdybys netestovala, tak bys to ani nezjistila, to je nevýhoda testů.. Pokud je to už podruhé, začala bych řešit nějaká vyšetření. Ať vám to brzy vyjde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama