Můžu být těhotná - opožděná ms, nechráněný sex a negativní test

Anonymní
4.3.21 11:55

Můžu být těhotná - opožděná ms, nechráněný sex a negativní test

Ahoj.. Je mi teprve 18 let a mám první vztah. Měli jsme s partnerem tak před měsícem první sex (můj uplně první), bylo to takové divné, myslím, že se nikdo z nás neudělal. Přecejenom jsme ale kondom neměli a on byl ve mně, tak nevím, jestli tam nemohlo „něco uniknout“. Pak jsme měli sex znova ještě před týdnem. Tentokrát se on udělal mimo moji vaginu (mi na tělo, ale mám pocit, že to z břicha jakoby vyteklo i tam dolů, protože jsem neležela rovně a je možný, že jsem si to dost dobře neutřela, protože ráno jsem si všimla, že mám na stehně tam nahoře u vaginy zaschnutý takový bílý flek). Každopádně mám dnes už 9 den zpožděné ms. Před 3 dnami jsem si dělala těh. tes a 1 čárka. Ale přesto mám strach, nemůžu být těhotná? Nikdy jsem ms neměla nějak pravidelně, ale 9 dní už mi příjde dost a nemám ani pms příznaky, že bych cítěla, že by menstruace už měla přijít? Co si myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3514
4.3.21 12:00

Že tě něco takového baví. Sex zřejmě o ničem a ještě se pak týdny nervovat a spekulovat o pohybech spermatu, protože všechno je jednodušší než použít šprcku.

Můžeš být těhotná. Pravděpodobnost nízká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
4.3.21 12:01

No hlavně by ses po sexu měla osprchovat a nemít zaschnuté sperma…
pokud máte nechráněný styk, těhotná být samozřejmě můžeš. Ale z Tvého povídání to nevypadá, zpožděná menstruace může být z více důvodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
4.3.21 12:03

Jako mít sex bez ochrany mě napadlo až v mých 25 když jsem věděla, že už by dítě nebyl problém kdyby náhodou se stalo…
Ale nechápu, že vy děvčata nemáte vůbec žádnou zodpovědnost! Jen kvůli super příjemnému sexu, který snad poprvé není ani příjemný, se nijak nechranite a raději riskujete!
Začnete přemýšlet mozkem a ne frndou!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2012
4.3.21 12:05

Tak jestli v 18 myslíš, že ti sperma steče z břicha a můžeš ztoho otěhotnět, tak si prve zajdi aspoň na gyndu pro prášky nebo se zeptej mamky jak vlastně funguje oplodnění a do té doby žádný sex! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
4.3.21 12:14

To je víceméně porad dokola :nevim:
Pokud nejsi tehotna ted, tak s timhle pristupem brzy budes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62997
4.3.21 12:22

Pokračuj stejně dal a v nejbližší době budeš. Mít v 18 tenhle rozum, to je paráda :think: twl.. I můj syn měl na základce občanku, kde je učili, že bez ochrany je to dřív nebo později jisté. Plus základní anatomii a věci kolem sexu. Byt tebou, doplním vzdělání :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
4.3.21 12:40

Objednej se na gynekologii, to bude nejjistější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 15:18

Můžu být těhotná - opožděná ms, nechráněný sex

S přítelem jsem měla sex pár dní před menstruací. 2.3. jsem to měla dostat a mívám to pravidelné, ale nedostala a já má strach proč jsem to nedostala.. Ze začátku jsme to dělali bez kondomu, jen chvilku a potom s kondomem a přítel je si jistý, že se neudělal. Ale já se bojím, a nevím co mám dělat. Mohla bych být těhotná nebo jen plaším a jen se mi to zpozdilo?

• Citovat
  • Nahlásit
1352
5.3.21 16:18
@Anonymní píše:
S přítelem jsem měla sex pár dní před menstruací. 2.3. jsem to měla dostat a mívám to pravidelné, ale nedostala a já má strach proč jsem to nedostala.. Ze začátku jsme to dělali bez kondomu, jen chvilku a potom s kondomem a přítel je si jistý, že se neudělal. Ale já se bojím, a nevím co mám dělat. Mohla bych být těhotná nebo jen plaším a jen se mi to zpozdilo?

Ježiš, tak se otestuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
5.3.21 18:41

Přečti si odpovědi výše a se zakladatelkou si podejte ruce!
Nejspíše těhotná nejsi, ale proč proboha riskujete, když dítě nechcete??? To si fakt myslíte že ve 30ti přiletí čáp???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
5.3.21 19:44

Krátce před menstruací je nebezpečí malé, ale těhotenství se úplně vyloučit nedá. Jestliže v Tobě byl přítel bez kondomu jen na začátku a potom se oblékl, otěhotnění se bát nemusíš, některé zkušené páry to tak dělají. Nejdříve 14 dnů po souloži, raději o pár dnů později, si udělej test, abys věděla, jak na tom jsi, a nepromeškala možnost miniinterrupce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
16.3.21 07:55

Jsem těhotná??

Ahoj holky, mám takovou menší otázku…
Beru antikoncepci, ale dojedla jsem platicko a čekala na ms dva dny mezitím5.3. jsme s přítelem spolu spali a on to trošku nestihl, tak jsem si tedy vzala pak antikoncepci a druhý den ji zase vysadila abych konečně dostala ms… jenže ms se nedostavila a já začala lehce spinit jen dva dny 11.3 a 12.3 a pak vše skončilo… ms nikde, tak vím že je brzy ale šla jsem si udělat test a vyšli dvě čárky jedna bílá a druhá červená vůbec tomu nerozumím :nevim: nevím zda tedy jsem v dané dá ti těhotenství nebo je test vadný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat