Můžu být těhotná? Špinění pár dní před ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 14:19
Můžu být těhotná? Pár dní před ms

Ahoj všem prosím o radu kdo měl stejnou zkušenost jako já a pak otěhotněl. Byla jsem 7 dní od ms a měla jsem takové špinění spiš na růžuvělé kapky na papíře. Druhý den jsem měla to samé ale slabě hnědé co myslíte dekuji za odpovědi.

Reakce:
Janli
Kelišová 7304 příspěvků 04.02.19 14:22

Že máš rozházený hormony.

Kristine7
Povídálka 22 příspěvků 04.02.19 14:22

Tak to je hrozně nejisté, nejlepší bude počkat na ms, případně udělat test.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 14:26

No jen mė zajímalo jestly třeba někdo tohle měl a pak viděl // Jinak díky

carola
Kelišová 7310 příspěvků 04.02.19 14:36

Bože,už zas. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 14:39
@carola píše:
Bože,už zas. :roll:

Psala jsem pro ty,Který stim mají zkušenost.Pokud vám to vadí tak bohužel.

carola
Kelišová 7310 příspěvků 04.02.19 14:42
@Anonymní píše:
Psala jsem pro ty,Který stim mají zkušenost.Pokud vám to vadí tak bohužel.

Mně to nevadí,jen tyhle dotazy opravdu nechápu. Tohle bych pochopila u 14 leté slečny,ale ne u předpokládám dospělých žen. Denně 10 takových dotazů,na které opravdu nejde odpovědět. To si vážně myslíš,že když napíšeš,že jsi měla 10 červených kapek a druhý den 10 hnědých,že ti někdo napíše-ano,přesně takhle jsem to měla,jsi těhotná. Bože. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 14:46
@carola píše:
Mně to nevadí,jen tyhle dotazy opravdu nechápu. Tohle bych pochopila u 14 leté slečny,ale ne u předpokládám dospělých žen. Denně 10 takových dotazů,na které opravdu nejde odpovědět. To si vážně myslíš,že když napíšeš,že jsi měla 10 červených kapek a druhý den 10 hnědých,že ti někdo napíše-ano,přesně takhle jsem to měla,jsi těhotná. Bože. :roll:

Zrovna tohle ne ale,chtěla jsem prostě znát vaší zkušenost tak promin

carola
Kelišová 7310 příspěvků 04.02.19 14:49
@Anonymní píše:
Zrovna tohle ne ale,chtěla jsem prostě znát vaší zkušenost tak promin

Mně se vůbec neomlouvej. Jasně,že si každý může napsat,co chce,ale tyhle dotazy prostě nechápu,promiň. Kup si test a uvidíš. Hodně štěstí. :kytka:

Annabela11
Závislačka 3045 příspěvků 04.02.19 14:53

@carola :lol: No jo no…dnes a denně…

carola
Kelišová 7310 příspěvků 04.02.19 14:54
@Annabela11 píše:
@carola :lol: No jo no…dnes a denně…

No,já si pak nadávám,že nechci být zlá,ale tohle se prostě nedá. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 14:56

Omlouvám se je to osobní a vintonjen pár nejbližších…tyden od skončení Ms jsem začala špinit,pak to přestalo po víc jak týdnu…další den šílené bolesti břicha (kam se hrabe porod).V ten den jsem byla přesně týden do ms,zjistili mimoděložní těhotenství a děloha plná krve.Takze bych raději zašla k Dr.

Annabela11
Závislačka 3045 příspěvků 04.02.19 14:58

@carola :lol: A pak jsou ještě úžasné otázky…co myslíte vidíte 2carky nebo je vidím jen já :roll: a na fotce krásně viditelné 2carky…To už bych vraždila.

carola
Kelišová 7310 příspěvků 04.02.19 15:03
@Annabela11 píše:
@carola :lol: A pak jsou ještě úžasné otázky…co myslíte vidíte 2carky nebo je vidím jen já :roll: a na fotce krásně viditelné 2carky…To už bych vraždila.

Ano. Člověk jim to přeje,to v každém případě,ale nad některými dotazy jen žasne. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 22:28
@Anonymní píše:
Omlouvám se je to osobní a vintonjen pár nejbližších…tyden od skončení Ms jsem začala špinit,pak to přestalo po víc jak týdnu…další den šílené bolesti břicha (kam se hrabe porod).V ten den jsem byla přesně týden do ms,zjistili mimoděložní těhotenství a děloha plná krve.Takze bych raději zašla k Dr.

Mě zbývá 6 dní do ms.Dneska jsem zkoušela tt ale byl negativní :roll: A já už myslela že to vyšlo a nic.No jinak k tomu co jsi napsala já nešpinim ani nekrvacim šlo jen o utření po malé kde jsem měla jako by na růžuvej hlen a druhy den tež hlen ale hnedej a jakoby tečka a zmizlo to .Mysliš že by mohlo jít o zahnižďování?Diky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >