Můžu být těhotná po jednom vyzvraceném prášku?

Anonymní
28.3.17 18:31

Můžu být těhotná po jednom vyzvracenem prášku?

Ahojky holky mám hrozný strach že jsem tehu ale je to asi jen v mé hlavě :) Beru ha cca 2roky co se dcerka narodila. Beru přesně jenže jeden večer jsem zvracela a mela průjem bylo to na začátku brání druhého týdne a sex byl s přítelem tři dny před dobranim platicka myslíte že by se mohlo něco stát? Sex byl 4brezna bylo by na testu něco vidět? Přijde mi ze tam něco je ale možná je to v me mé hlavě? Děkuji PS: Další den jsem brala jako tak jako vždy.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

408
28.3.17 18:37

50 na 50 :lol: nee, rekla bych ze je hodne mala pravdepodobnost :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 18:40

Řekla bych že je to malá pravděpodobnost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3502
28.3.17 18:47

Test je bílý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.17 18:49

Děkuji holky za uklidnění v květnu jdu na gynekologickou prohlídku tak budu asi nejvíc v klidu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
10994
28.3.17 19:15

Mě už se to párkrát stalo, že jsem vyzvracela prášek, skoro hned jak jsem si ho vzala a zatím vždycky ok, je to fakt minimální pravděpodobnost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.17 19:23

Tak snad ano :) mě se to prave ještě nestalo a druhé dítě rozhodně neplánuji :) děkuji ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
14348
28.3.17 19:39

Nemyslím si že bys byla těhotná a na testu tedy nevidím nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
28.3.17 19:45

Co to je za test, ten druhej? 8o
Testy jsou negativní, pokud normálně dostaneš MS, nic bych neřešila :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.17 20:26

Ty jo ten první je mamatest a druhý topstest myslím. No ms jsem mela slabší tak 3dny a spíš víc špinění než krvácení ale já jsem to měla takhle snad od začátku braní :)

• Nahlásit
  • Citovat
20807
28.3.17 20:28
@Anonymní píše:
Ty jo ten první je mamatest a druhý topstest myslím. No ms jsem mela slabší tak 3dny a spíš víc špinění než krvácení ale já jsem to měla takhle snad od začátku braní :)

Díky, takovej pěknej jsem nikdy neměla :think: :mrgreen: Pokud to tak máš běžně, je vše v pořádku :kytka: Ale chápu tě, já taky plašila a testovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.17 20:32

@radkka ano pri prvním těhotenství jsem si s expřítelem prožila svy. A já se zarekla že už si tohle s nikým zažít nechci. Bylo to opravdu peklo. Takže druhé miminko už ne no tak se snažím chránit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
20807
28.3.17 20:34
@Anonymní píše:
@radkka ano pri prvním těhotenství jsem si s expřítelem prožila svy. A já se zarekla že už si tohle s nikým zažít nechci. Bylo to opravdu peklo. Takže druhé miminko už ne no tak se snažím chránit ;)

Chápu, tak ať se to už neopakuje :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama