Reklama

Můžu být těhotná po potratu?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliskanocotna
Povídálka 26 příspěvků 07.01.17 17:50
Můžu být těhotná po potratu?

Ahoj holky 16.listopadu jsem podstoupila interupci v 7+4tt. S přítelem jsme to nevydrželi a asi po týdnu meli zase sex, 15.prosince jsem dostala první MS dnes jsem si ale dělala tehotensky test a prijde mi ze je tam hrozne slaba carka, myslite ze je to mozne aby mi to vyslo pozitivne jeste pred datem MS? Prikladam foto jestli z toho něco vyloudite moc dekuju za odpovedi :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 07.01.17 17:51

A vy jste se nijak nechránili??? Jinak teda tam nic nevidím.

Eliskanocotna
Povídálka 26 příspěvků 07.01.17 17:53
@Maddlen píše:
A vy jste se nijak nechránili??? Jinak teda tam nic nevidím.

Nene nechranili i me to dela problem a tehu test musim natocit a mít na svetle ale všem komu jsem ho ukazovala mi druhou čárku potvrdili.

střepina
Neúnavná pisatelka 16553 příspěvků 07.01.17 17:54

Taky nic nevidím

Kriss Tina
Závislačka 4706 příspěvků 07.01.17 17:54

Na testu nic nevidim, ale co me jako zarazi je to, ze des na potrat a pak zas riskujes? To tam budes jako chodit kazdej mesic?

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 07.01.17 17:56

No hlavně… je případné těhotenství žádoucí? Byla interrupce indikovaná?

střepina
Neúnavná pisatelka 16553 příspěvků 07.01.17 17:58
@Eliskanocotna píše:
Nene nechranili i me to dela problem a tehu test musim natocit a mít na svetle ale všem komu jsem ho ukazovala mi druhou čárku potvrdili.

a jak myslíš že se budou tvářit doktoři, když budeš chtít znova interupci? možná ti ji ani nebudou chtít udělat, pokud to chápu správně dítě nechceš

Jana206
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 07.01.17 17:58

Ja tam ducha vidim. Staci rozkliknout, nemusim to natacet.

Zuzkka
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 07.01.17 17:58

Tak asi to nebyl potrat z vlastní iniciativy :nevim:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 07.01.17 18:00

Tak to první těhotenství muselo být nějaké vadné.. jaký člověk by se po potratu zdravého dítěte nechránil?
Třeba bylo mimoděložní :nevim:

Nic nevidím.

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 07.01.17 18:01

@Zuzkka Pravděpodobně… ale napadlo mě to až po mém prvním příspěvku, čímž se zakladatelce velmi omlouvám. Já mám asi blbý notebook, ale vidím jen jakoby okraj té druhé čárky, ale přes test už nic… :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 07.01.17 18:01

Interupce se muze provest jen jednou za 6 mesicu. Pokud je to v terminu ms, carka by mela byt silnejsi, muze jit o biochemicke.

Jana206
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 07.01.17 18:01

Interupce se muze provest jen jednou za 6 mesicu. Pokud je to v terminu ms, carka by mela byt silnejsi, muze jit o biochemicke.

Eliskanocotna
Povídálka 26 příspěvků 07.01.17 18:02
@střepina píše:
a jak myslíš že se budou tvářit doktoři, když budeš chtít znova interupci? možná ti ji ani nebudou chtít udělat, pokud to chápu správně dítě nechceš

O tom že dítě nechci jsem nic nenapsala, nevim proc me tu napadate.. mimi si moc preju predchozi potrat byl samovolny, asi jsem to špatně napsala, jen me zajimal váš názor..

ivašot.
Kelišová 6213 příspěvků 07.01.17 18:04

Interval mezi interrupcemi musí být půl roku. Jinak mi to fakt hlava nebere, týden po potratu a bez ochrany :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama