Můžu být těhotná přes Ha?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.11.21 21:20

Můžu být těhotná přes Ha?

Dobrý chci se tu zeptat. Beru antikoncepci skoro rok. Tento měsíc mi není úplně nejlíp za pár dní má přijít menzes a bolí mě břicho (ne podbřišek) a prsa u podpaží. Antikoncepci beru každý den ve stejný čas jednou se stalo, že o hodinu později, ale jinak pořád ve stejný čas. Občas mám řídkou stolici. Nezvracela jsem ani nebrala antibiotika. Už dlouho mě to břicho bolí. Jestli je to z antikoncepce nevím. Na to by účinnost antikoncepce neměla mít vliv ne? A s přítelem provozujeme přerušku. Je tu možné, že jsem mohla i přes pravidelné brání prášku otěhotnět? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4134
29.11.21 21:38

Minimální, téměř nulová. Obzvlášť v kombinaci s přerušovanou souloží. Bude to podle mě cokoliv jiného jen ne těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12559
29.11.21 21:45

Po stodvacaté NE!!! A jestli tě bolí břicho tak to řeš u doktora jak už jsme ti opět několikrát radily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 22:21

@SussieS někdo psal že antikoncepce může selhat i při bolesti břicha (třeba špatná játra atd) je to pravda? Nikde jsem se o tom nedocetla až zde na emiminu

• Citovat
  • Nahlásit
4134
30.11.21 09:58
@Anonymní píše:
@SussieS někdo psal že antikoncepce může selhat i při bolesti břicha (třeba špatná játra atd) je to pravda? Nikde jsem se o tom nedocetla až zde na emiminu

Někdo si vymyslí cokoliv jen aby si ospravedlnil chybné užívání…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
1.12.21 22:17

V kombinaci vicerofaktoru muzes (chybne uzivani, strevni potize). Ja jsem toho dukazem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 08:19

@TerezkaSt a nevíte něco o těch jater nebo bolesti břicha? Nevíte jestli to může snížit?

• Citovat
  • Nahlásit
213
2.12.21 10:23
@Anonymní píše:
@TerezkaSt a nevíte něco o těch jater nebo bolesti břicha? Nevíte jestli to může snížit?

Proste si udelej test a uvidis, nic jineho ti nezbyva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 12:12

@TerezkaSt já bych těhotná být snad neměla beru ji pravidelně a správně, jen chci vědět jestli to nějak ovlivňuje tu antikoncepci aby se ta nehoda nestala

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat