Reklama

Můžu být těhotná přes více negativních testů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zlatino
Povídálka 17 příspěvků 10.01.18 09:43
Můžu být těhotná přes více negativních testů?

Dobrý den,
chtěla jsem vás poprosit o názor, už od 14.11.2017 jsem nedostala menstruaci od té doby si postupně dělám těhotenské testy ale na žádným nic. Od minulého týdne mě bolí v podbřišku jako kdybych to měla dostat ale nic. Jiné příznaky nemám myslíte že bych měla zajít k doktorovi raději a muži být těhotná? Děkuji za odpověďi.

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10251 příspěvků 10.01.18 09:45

K doktorovi zajdi, jestli chceš. Těhotná nejspíš nebudeš. I když vyloučit to nelze, ale byla by to poměrně vzácnost

Aniralk
Závislačka 4614 příspěvků 10.01.18 09:46

Objednala bych se k dr. na kontrolu. ;)

KarolB
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 10.01.18 09:49

@Zlatino Dojdi si na gyndu. Pravdepodobne ti pichne agolutin a kdyz se ti ms dostavi do 14 dnu, mela jsi bud anovulacni cyklus a nebo hodne posunutou ovulaci. Mivam to takhle taky bohuzel a tehu nejsem, taky bohuzel.. :?

Heivka
Závislačka 3068 příspěvků 10.01.18 09:50

Já měla takhle jednou zpoždění tři týdny, testy negativní, bolavá prsa, bolesti v podbřišku a než jsem se odhodlala jít k doktorce, tak ms dorazila.

Zlatino
Povídálka 17 příspěvků 10.01.18 09:54

Děkuju za názory myslím si to samé bohužel :,(

Hadumi
Extra třída :D 13379 příspěvků 10.01.18 09:54

Já jsem u prvního dítěte měla všechny testy negativní :mrgreen:, poznalo se to až z krve.

Zlatino
Povídálka 17 příspěvků 10.01.18 09:59

@Hadumi krev by mi měla vzít Dr. na gynde vid :think:

iiiv
Extra třída :D 10910 příspěvků 10.01.18 10:00

Možné je všechno :-)

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 10.01.18 10:37

Odpovědi s háčkem nad d jsem dlouho neviděla… :think: :lol:
Těhotná být můžeš, zatím to může být úplně na začátku.
A kdyby ne, přijde to jindy.

Hadumi
Extra třída :D 13379 příspěvků 10.01.18 10:38

@Zlatino jo

kve-tinka
Závislačka 4360 příspěvků 7 inzerátů 10.01.18 13:13

Viděla bych to na nějakou hormonální poruchu, či cystu na vaječníku. Těhu test by z 99% již potvrdil těhotenství.
Zajdi si k doktorovi. ;)

Adyna79
Povídálka 19 příspěvků 10.01.18 22:27

Není nějaká erupce na slunci? Ja měla poslední MS 16.11. Testy také negativní. A tyden pred vánoci mě strašně rozbolely klouby..na gyndu mě sestra objednala až na konec ledna. Prý testy jsou 100%…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Divačky zlynčovaly Krainovou: Schytala to za klobouk, Tomicovou i svoje bytí

Modelka Simona Krainová (45) se spolu s manželem Karlem Vágnerem vypravila na... číst dále >

Honzík byl živé dítě! Hůlka a David vysvětlovali účast na pohřbu Jana Kočky

Okázale honosný pohřeb, který rodina Kočkových vystrojila svému korunnímu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >