Můžu být těhotná přes více negativních testů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zlatino
Povídálka 12 příspěvků 10.01.18 09:43
Můžu být těhotná přes více negativních testů?

Dobrý den,
chtěla jsem vás poprosit o názor, už od 14.11.2017 jsem nedostala menstruaci od té doby si postupně dělám těhotenské testy ale na žádným nic. Od minulého týdne mě bolí v podbřišku jako kdybych to měla dostat ale nic. Jiné příznaky nemám myslíte že bych měla zajít k doktorovi raději a muži být těhotná? Děkuji za odpověďi.

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10114 příspěvků 10.01.18 09:45

K doktorovi zajdi, jestli chceš. Těhotná nejspíš nebudeš. I když vyloučit to nelze, ale byla by to poměrně vzácnost

Aniralk
Závislačka 4614 příspěvků 10.01.18 09:46

Objednala bych se k dr. na kontrolu. ;)

KarolB
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 10.01.18 09:49

@Zlatino Dojdi si na gyndu. Pravdepodobne ti pichne agolutin a kdyz se ti ms dostavi do 14 dnu, mela jsi bud anovulacni cyklus a nebo hodne posunutou ovulaci. Mivam to takhle taky bohuzel a tehu nejsem, taky bohuzel.. :?

Heivka
Závislačka 2896 příspěvků 10.01.18 09:50

Já měla takhle jednou zpoždění tři týdny, testy negativní, bolavá prsa, bolesti v podbřišku a než jsem se odhodlala jít k doktorce, tak ms dorazila.

Zlatino
Povídálka 12 příspěvků 10.01.18 09:54

Děkuju za názory myslím si to samé bohužel :,(

Uživatel je onlineHadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 10.01.18 09:54

Já jsem u prvního dítěte měla všechny testy negativní :mrgreen:, poznalo se to až z krve.

Zlatino
Povídálka 12 příspěvků 10.01.18 09:59

@Hadumi krev by mi měla vzít Dr. na gynde vid :think:

iiiv
Extra třída :D 10768 příspěvků 10.01.18 10:00

Možné je všechno :-)

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 10.01.18 10:37

Odpovědi s háčkem nad d jsem dlouho neviděla… :think: :lol:
Těhotná být můžeš, zatím to může být úplně na začátku.
A kdyby ne, přijde to jindy.

Uživatel je onlineHadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 10.01.18 10:38

@Zlatino jo

kve-tinka
Závislačka 4325 příspěvků 10.01.18 13:13

Viděla bych to na nějakou hormonální poruchu, či cystu na vaječníku. Těhu test by z 99% již potvrdil těhotenství.
Zajdi si k doktorovi. ;)

Adyna79
Povídálka 19 příspěvků 10.01.18 22:27

Není nějaká erupce na slunci? Ja měla poslední MS 16.11. Testy také negativní. A tyden pred vánoci mě strašně rozbolely klouby..na gyndu mě sestra objednala až na konec ledna. Prý testy jsou 100%…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama