Můžu být těhotná s těmito příznaky? bojím se

Anonymní
23.1.20 18:45

můžu být těhotná s těmito příznaky? bojím se

Dobrý den, prošla jsem snad celý internet a dost se o tom bojím mluvit nahlas, tak se chci zeptat tady na názor.
Jsem ještě studentka, mám přítele, se kterým jsme cca před měsícem ale měli nechráněný sex a teď mám dost nervy, zda bych nemohla být těhotná. Tento měsíc jsem měsíčky dostala, byly ale hodně slabé. Skoro každý den jsem měla průjem, taky mi bývá skoro po každém jídle špatně, takové bublaní a kručení v břiše. A všimla jsem si nezvyklého zápachu v intimních oblastí.
Mohlo by to něco znamenat? Zítra si budu dělat pro jistotu test, ale i tak bych chtěla vědět, jak to můžet3 vidět vy..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2354
23.1.20 18:48

Tak když jsi blba a mas nechraneny sex tak co cekas… muzes byt tehotna nebo mit jen sracku… my to fakt nevime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
23.1.20 18:49

Uvidíš po testu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
23.1.20 18:51

Tady vám můžeme psát jen naše názory ale fakt se dozvíte až zítra z testu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12186
23.1.20 18:59
@Kaileee píše:
Tak když jsi blba a mas nechraneny sex tak co cekas… muzes byt tehotna nebo mit jen sracku… my to fakt nevime
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 19:10

Nezvykli zápach dole v těhotenství? To jsi asi trochu mimo ne :mrgreen: :lol: to slyším poprvé
Zápach v těhotenství to je trochu asi nedodržování intimní hygieny která má být v tehu kort
co se třeba častěji mýt?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.1.20 19:12

Řádí chřipka tak určitě mas tohke nejsou těhotenské příznaky
Očividně ani malé nechceš takže si myslím ze můžeš bejt v klidu a když to takhle mas A nechceš tak se hlavně poradně chraň

• Nahlásit
  • Citovat
2354
23.1.20 19:17
@Anonymní píše:
Nezvykli zápach dole v těhotenství? To jsi asi trochu mimo ne :mrgreen: :lol: to slyším poprvé
Zápach v těhotenství to je trochu asi nedodržování intimní hygieny která má být v tehu kort
co se třeba častěji mýt?

8o proč anonym, se stydíš za češtinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1984
23.1.20 19:24

A ty měsicky si od toho styku teda dostala nebo ne? Nějak z toho popisu nechápu co kdy bylo. Ale jestli je to měsíc od nechraneho styku tak už by ti to test měl spolehlivě ukázat. Proč si si nešla aspon pro pilulku po, když už se stalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 20:30

Hlavou to ještě myslet neumí, ale spodkem to jde jedna báseň, ach jo, holky, kdy už dostaneme rozum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9852
23.1.20 21:46

Řekla bych že si spíš měla nějakou střevní chřipku.. udělej test to už by ukázal ale šance je minimální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 14:02

@Kaileee :potlesk: :lol: :lol: :lol: :lol: prave obedvam a po precteni tvyho komentare jsem vyprskla smichem to nemelo chybu… Dekuju za pobaveni ted jdu a utru ten monitor :dance: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.1.20 14:09

To by me zajimalo kolik ti je let teda :think: ze se nebojis teda sexovat a jeste nechranene… To ti jako predtim nedochází co se muze stat?? :nevim: :lol: a pak tady zakladas priblblou diskuzi.. Kdybys nedej buh tehotna byla tak pochybuju ze by sis to nechala… A zase by na to doplatil nebohej zacinajici zivot svych nezodpovednych rodicu… Jak pak k tomu prijdou ty co se opravdu snazi delej nemozny a proste miminko nepocnou :roll: achjo at při tobe stoji vsichni svaty a opravdu to je jen ta srač.. A ne tehotestvi :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
175
24.1.20 15:11
@Anonymní píše:
To by me zajimalo kolik ti je let teda :think: ze se nebojis teda sexovat a jeste nechranene… To ti jako predtim nedochází co se muze stat?? :nevim: :lol: a pak tady zakladas priblblou diskuzi.. Kdybys nedej buh tehotna byla tak pochybuju ze by sis to nechala… A zase by na to doplatil nebohej zacinajici zivot svych nezodpovednych rodicu… Jak pak k tomu prijdou ty co se opravdu snazi delej nemozny a proste miminko nepocnou :roll: achjo at při tobe stoji vsichni svaty a opravdu to je jen ta srač.. A ne tehotestvi :see_no_evil:

Důvod k anonymu je tady jaký?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 16:03

@Uiii :nevim: tezko říct asi to tam automaticky odkliknu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu