Můžu být těhotná? Špinění, zpoždění, tt zatím negativní

Anonymní
4.8.20 19:54

Můžu být těhotná? Špinění, zpoždění, tt zatím negativní

Dobrý večer,
obracím se sem s dotazem, jestli to někdo z vás měl podobně.
O miminko se snažíme už několik měsíců. Menstruaci mám na den přesně. Cyklus 29 dní.
Teď poslední cyklus jsem měla jeden den zpoždění. A už třetí den mám pouze hnědé špinění. (Né klasické krvácení při ms).
Nevím, jestli je to placebo nebo menstruační bolest, ale mám pocit, že se mi občas v břiše něco děje, občas mě malinko zabolelo.
Test jsem si dělala 3 dny po vynechání ms a negativní. Sex byl 2 dny před ovulací.
Omlouvám se, jestli s dotazem otravuji ale jsem už trochu zoufalá, blikla mi jiskra naděje.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3399
4.8.20 20:02

Mohla byt ovu pozdeji. Zkus testovat za 2 dny a uvidis, duch by tam ale uz mel byt. Na tehotenstvi bych to nevidela, ale dej vedet :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6481
4.8.20 21:20

Pokud sis dělala test několik dní po vynechání a byl negativní, tak pravděpodobně těhotná nebudeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
4.8.20 21:52
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
obracím se sem s dotazem, jestli to někdo z vás měl podobně.
O miminko se snažíme už několik měsíců. Menstruaci mám na den přesně. Cyklus 29 dní.
Teď poslední cyklus jsem měla jeden den zpoždění. A už třetí den mám pouze hnědé špinění. (Né klasické krvácení při ms).
Nevím, jestli je to placebo nebo menstruační bolest, ale mám pocit, že se mi občas v břiše něco děje, občas mě malinko zabolelo.
Test jsem si dělala 3 dny po vynechání ms a negativní. Sex byl 2 dny před ovulací.
Omlouvám se, jestli s dotazem otravuji ale jsem už trochu zoufalá, blikla mi jiskra naděje.

Tri dny po vynechání by byl test jasně pozitivní (pokud bys byla těhotná)
A přečti si prosím, co je placebo :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
5.8.20 12:12

Jak píšou holky pri vynechani uz by mel byt test pozitivní. Nechci strašit ale ted jsem zazila dve mimidelozni, kdyby jsi krvacela jinak nebo mela bolesti radsi navštiv doktora ci nejdřív. Ale hlavně zadnou paniku opravdu te nechci vylekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 12:19

Děkuji za odpovědi. Nakonec se mi ms rozjela jako vždycky a přišly i právě ms bolesti. Dávala si na čas, mrcha jedna :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama