Reklama

Můžu být těhotná? Testy negativní, 1. den krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petulinaa678
Nováček 8 příspěvků 06.01.17 11:01
Můžu být těhotná?? Testy negativni,1 den krvaceni

Dobrý den, mám dotaz.. Je šance že bych mohla být těhotná? Měla jsem 15 dní spožděnou menstruaci pak přišel 1 den silnějšího krvácení a druhý den to bylo už jen malinké slabé špinění, ovšem test stále negativní

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

morinka7
Kelišová 6663 příspěvků 06.01.17 11:14

@Petulinaa678
Pravděpodobné to není. Ale pro vlastní klid bych zavolala na gynekologii a zeptal se tam. Asi si tě pro jistotu objednají, aby nebyl problém jinde.

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 06.01.17 11:25

@Petulinaa678 ahojky, budto zajdi na utz nebo na krev, třeba i jako samoplátce, stojí to kolem dvou kil.. jen tak mimochodem, je i možné, že se nepodařilo, zeptám se tě, nebyla si v poslední době v nějakém větším stresu? nezměnila jsi stravu? nebrala jsi nějaké léky co normálně nebereš? vše může mít vliv na ms.. například mě se stalo, že jsem byla v hrozným stresu, rozcházeli jsme se s přítelem a já měla týden ms, týden nic, týden ms, týden nic a takhle se to opakovalo 3×, pak už bylo líp.. s dr jsem to řešila, chtěla mě nabrat, ale já zdrhla :mrgreen: moc jsem nevydržela :D a za pár dní se to stejně už uklidnilo.. Takže jen abys viděla, že je to možné ;)

karkarka
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 06.01.17 12:36

Spíš těhotná nebudeš.

Janickacek
Nováček 3 příspěvky 12.02.17 12:41

Dobrý den.
Mám dotaz. Již 3. den mám opožděnou menstruaci a dnes občasně silné křeče v podbřišku a menstruace nikde. Měla jsem sex bez ochrany 2 dny před ovulaci a partner si není jistý. Test jsem si ještě nedělala, ale je možné, že bych mohla být těhotná? :,(

Litta
Extra třída :D 13409 příspěvků 12.02.17 12:44

@Janickacek Možné je to vždy. Stejně tak je možné, že se ti zpozdila menstruace jen tak. Test si udělej. :nevim:

Aony
Závislačka 3035 příspěvků 12.02.17 12:56

Bezbtestu to takhle poznat moc nejde..hodne priznaku tehotenstvi..je podobnym blizici se menstruaci..drzim palce..at to dopadne jak si prejes:)

Janickacek
Nováček 3 příspěvky 12.02.17 13:02

U mě je totiž tohle hodně neobvyklé a moje menstruace ani nikdy v takových bolestech neprobíhala, ale děkuji za rady a test si určitě udělám :-)

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 12.02.17 14:24

Určitě si udělej test, jestli to bylo před ovulací a partner si není jistý, myslím, že je ta pravděpodobnost rozhodně nezanedbatelná :) Každopádně držím palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.17 23:59

Dostala jsem MS, ale velmi slabou a trvala 4 dny (obvykle trvá 5-6 dní od nejsilnější po slabou) a mám větší prsa s tím že mě i docela bolí, dokonce i mám zácpu a to opravdu nemívám a běhám hodně čůrat (četla jsem, že to k tomu může patřit). S partnerem se o miminko nijak nesnažíme, ale když se stane tak jsme připraveni, jen jsme se nechtěli stresovat. Docela mě i pobolívá v podbřišku a mám každodenní nevolnost, ale ne jen třeba ranní, ale pokaždé jindy. Přestávají mi chutnat věci co dřív a zhnědly mi bradavky. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Test jsem si ještě zatím nedělala.

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.17 00:17

A muzu se zeptat PROC nevenujes energii tomu, aby sis udelala test, misto psani do diskuze? Co asi cekas, ze se dozvis? Ano, muzes byt tehotna. A pro jistotu pisu uz dopredu, ze kdyz ti test vyjde 10× negativni a probehne 5 menstruacnich cyklu (i kdyz jedno z tech krvaceni bude o 10 minut kratsi, nez obvykle - coz je strasne podezrely), tehotna na 99% nebudes. :zed:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 19.03.17 00:26

Udělej test a uvidíš ;)

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 19.03.17 08:41

Mohla bys a taky nemusela. Příznaky se dají i dobře vsugerovat. Udělej si test.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.17 09:01

Děkuji vám :). Test jsem si jen prozatím neměla šanci koupit a tak mě napadlo, že bych se mohla zatím jen pozeptat.
@Myssicka . Nevím proč musíte být hned nepříjemná. Nic jsem vám neudělala. Pouze jsem se zeptala.
@atominnka děkuji

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 19.03.17 09:36
@Anonymní píše:
@Myssicka . Nevím proč musíte být hned nepříjemná. Nic jsem vám neudělala. Pouze jsem se zeptala.

Ona není nepříjemná, ona je odpovídá dle hesla, že na hloupou otázku, hloupá odpověď… I když tedy její odpověď není ani nepříjemná ani hloupá, je jen dost úpřímně pravdivá a to se blbě přijímá…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama