Reklama

Můžu být těhotná týden po menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lili56
Povídálka 21 příspěvků 05.04.18 15:21
Můžu být těhotná týden po menstruaci?

S přítelem jsme měli sex při minulé ovulaci, další měsíc jsem dostala menstruaci asi o týden pozdějc a teď zhruba týden po ní mám bolesti v podbřišku, občas mě píchne na vaječníku. Nejvíc to cejtím když si dosedám, nebo při zátěži. Myslíte že se zadařilo? ale spíš ne když jsem to dostala :lol:

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11043 příspěvků 05.04.18 15:24

Co test?

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 05.04.18 15:34

Otěhotněla jsem hned po MS. Teď jsem 5.mesic. A poznala jsem to na sobě hned, nevydržela jsem stát na hokeji, šíleně mě bolelo v krizi, prostě úplně něco jinýho :srdce:

Lili56
Povídálka 21 příspěvků 05.04.18 15:34

Test mám negativní :(

karkarka
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 05.04.18 15:36

@Lili56 negativni test, menstruace probehla, tedy tehotna nejsi.

Lili56
Povídálka 21 příspěvků 05.04.18 15:37

Taky mě bolí v kříži a tu bolest v podbřišku jsem něměla nikdy tak dlouto, třeba den, dva před ovu, ale teď už to trvá minimálně týden a neustává to :)

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 05.04.18 15:38

@karkarka už to čtu. Tak to asi ne :) možná má slečna ovulku?

Lili56
Povídálka 21 příspěvků 05.04.18 15:40

Taky si myslím že nejsem :) ale už bych chtěla aby se to podařilo, snažíme se už půl roku :)

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 05.04.18 15:43

@Lili56 je možné že se zdařilo já tyhle bolesti měla u druhého těhotenství a až s další ms byl test pozitivní. Teď u třetího jsem věděla 14dní předem že čekám další.

Roxana18
Povídálka 32 příspěvků 05.04.18 16:11

@Lili56
Ja mela tuhle bolest a zpozdenou menstruaci kdyz jsem mela cystu na vajecniku. Pak sama odesla s dalsi menstruaci. Jestli te to bude bolet hodne, radsi si dojdi k doktorce.

lachtanice86
Kelišová 6084 příspěvků 05.04.18 16:43

@Lili56 ms byla, test negativní. Nejsi těhotná.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >