Můžu být těhotná týden po menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lili56
Povídálka 16 příspěvků 05.04.18 15:21
Můžu být těhotná týden po menstruaci?

S přítelem jsme měli sex při minulé ovulaci, další měsíc jsem dostala menstruaci asi o týden pozdějc a teď zhruba týden po ní mám bolesti v podbřišku, občas mě píchne na vaječníku. Nejvíc to cejtím když si dosedám, nebo při zátěži. Myslíte že se zadařilo? ale spíš ne když jsem to dostala :lol:

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 9244 příspěvků 05.04.18 15:24

Co test?

Klaraslunicko
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 15:34

Otěhotněla jsem hned po MS. Teď jsem 5.mesic. A poznala jsem to na sobě hned, nevydržela jsem stát na hokeji, šíleně mě bolelo v krizi, prostě úplně něco jinýho :srdce:

Lili56
Povídálka 16 příspěvků 05.04.18 15:34

Test mám negativní :(

karkarka
Ukecaná baba ;) 2224 příspěvků 05.04.18 15:36

@Lili56 negativni test, menstruace probehla, tedy tehotna nejsi.

Lili56
Povídálka 16 příspěvků 05.04.18 15:37

Taky mě bolí v kříži a tu bolest v podbřišku jsem něměla nikdy tak dlouto, třeba den, dva před ovu, ale teď už to trvá minimálně týden a neustává to :)

Klaraslunicko
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 15:38

@karkarka už to čtu. Tak to asi ne :) možná má slečna ovulku?

Lili56
Povídálka 16 příspěvků 05.04.18 15:40

Taky si myslím že nejsem :) ale už bych chtěla aby se to podařilo, snažíme se už půl roku :)

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 05.04.18 15:43

@Lili56 je možné že se zdařilo já tyhle bolesti měla u druhého těhotenství a až s další ms byl test pozitivní. Teď u třetího jsem věděla 14dní předem že čekám další.

Roxana18
Povídálka 32 příspěvků 05.04.18 16:11

@Lili56
Ja mela tuhle bolest a zpozdenou menstruaci kdyz jsem mela cystu na vajecniku. Pak sama odesla s dalsi menstruaci. Jestli te to bude bolet hodne, radsi si dojdi k doktorce.

lachtanice86
Kelišová 5416 příspěvků 05.04.18 16:43

@Lili56 ms byla, test negativní. Nejsi těhotná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama