Můžu být těhotná týden po menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lili56
Nováček 7 příspěvků 05.04.18 15:21
Můžu být těhotná týden po menstruaci?

S přítelem jsme měli sex při minulé ovulaci, další měsíc jsem dostala menstruaci asi o týden pozdějc a teď zhruba týden po ní mám bolesti v podbřišku, občas mě píchne na vaječníku. Nejvíc to cejtím když si dosedám, nebo při zátěži. Myslíte že se zadařilo? ale spíš ne když jsem to dostala :lol:

Reklama

Reakce:

Russet
Kelišová 6721 příspěvků 05.04.18 15:24

Co test?

Klaraslunicko
Kecalka 116 příspěvků 05.04.18 15:34

Otěhotněla jsem hned po MS. Teď jsem 5.mesic. A poznala jsem to na sobě hned, nevydržela jsem stát na hokeji, šíleně mě bolelo v krizi, prostě úplně něco jinýho :srdce:

Lili56
Nováček 7 příspěvků 05.04.18 15:34

Test mám negativní :(

karkarka
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 05.04.18 15:36

@Lili56 negativni test, menstruace probehla, tedy tehotna nejsi.

Lili56
Nováček 7 příspěvků 05.04.18 15:37

Taky mě bolí v kříži a tu bolest v podbřišku jsem něměla nikdy tak dlouto, třeba den, dva před ovu, ale teď už to trvá minimálně týden a neustává to :)

Klaraslunicko
Kecalka 116 příspěvků 05.04.18 15:38

@karkarka už to čtu. Tak to asi ne :) možná má slečna ovulku?

Lili56
Nováček 7 příspěvků 05.04.18 15:40

Taky si myslím že nejsem :) ale už bych chtěla aby se to podařilo, snažíme se už půl roku :)

Soňa Zacharová
Závislačka 2972 příspěvků 05.04.18 15:43

@Lili56 je možné že se zdařilo já tyhle bolesti měla u druhého těhotenství a až s další ms byl test pozitivní. Teď u třetího jsem věděla 14dní předem že čekám další.

Roxana18
Povídálka 32 příspěvků 05.04.18 16:11

@Lili56
Ja mela tuhle bolest a zpozdenou menstruaci kdyz jsem mela cystu na vajecniku. Pak sama odesla s dalsi menstruaci. Jestli te to bude bolet hodne, radsi si dojdi k doktorce.

lachtanice86
Závislačka 4701 příspěvků 05.04.18 16:43

@Lili56 ms byla, test negativní. Nejsi těhotná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama