Už si mohu udělat těhotenský test?

26.2.20 14:25

Můžu být těhotná? Už můžu udělat si tehotenský test?

Dobrý den potřebují prosím poradit je mi 19 let a 7.2. Jsem měla první pohlavní styk… byl chráněný kondomem ale i přesto mám strach možná hloupá otázka ale jsem nezkušená díky za pochopení… v pátek 21.2. (Menstruaci vetsinou mivam koem toho zmíněno data sexu)Jsem dostala menstruaci ale trvala silné jen jeden den a potom další den jen špinění a dál už nic bojím se že by to mohl být příznak těhotenství a teď ta důležitá otázka mohu si už udělat tehotenský test? Dekuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3252
26.2.20 14:29

Test si klidně udělat můžeš, ale je to zbytečný, těhotná nejsi, když jste se chránili a menstruaci jsi měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
26.2.20 14:35
@Nikol294 píše:
Dobrý den potřebují prosím poradit je mi 19 let a 7.2. Jsem měla první pohlavní styk… byl chráněný kondomem ale i přesto mám strach možná hloupá otázka ale jsem nezkušená díky za pochopení… v pátek 21.2. (Menstruaci vetsinou mivam koem toho zmíněno data sexu)Jsem dostala menstruaci ale trvala silné jen jeden den a potom další den jen špinění a dál už nic bojím se že by to mohl být příznak těhotenství a teď ta důležitá otázka mohu si už udělat tehotenský test? Dekuji za rady

Myslím si že těhotná nebudeš, ale test si pro klid udělat můžeš - po 19dnech by už byl pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
26.2.20 14:43

Testu nic nebrani, ale taky bych se priklanela k tomu, ze bude negativni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama