Mužů být těhotná v tomto případě?

20.12.19 16:26

Mužů být těhotná v tomto případě?

Ahoj holky, měla bych dotaz a potřebovala bych vědět co si myslíte. S přítelem jsme měli nechráněný sex a momentálně nic neberu, udělal se mi na břicho, a tvrdí, ze to fakt stihl, ale víte jaký jsme my ženy??? radši jsem si koupila pilulku po sexu Ellaone, a koukala na plodné dny, a zrovna bych je mít neměla, menst. Jsem měla naposledy 29.11, takže ani nevím jestli to počítám správně. Mate někdo zkušenosti s tou tabletkou? Báli by jste se?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Misicka224
20.12.19 16:29

@Rovnatka1997 udělal se jen na břicho nebo i do vnitr??? Trochu nechápu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
114
20.12.19 16:34
:zed: :zed: :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.19 16:41

@Misicka224 jen na břicho, ale nikdy si člověk nemůže být jist :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
841
20.12.19 16:48

@Rovnatka1997 no hele, otěhotnění není jen to že ejakuluje do tebe, stačí když se proste bez ochrany milujete. Šance tu malá je, ale spíš bych řekla, že ti to rozhodila ta pilulka. Příště buď trochu víc zodpovědnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
20.12.19 19:09

Máš za sebou aspoň základku? Nevím, jak teď, ale dřív jsme tohle probírali v biologii 7.třídy… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
20.12.19 21:08

Dobry den chtel bych se zeptat jaka je sance na otehotneni pri prvnim sexu kdyz pritelkyne bere antikoncepci (parkrat vynechala) mel jsem kondom a potom co jsem ji odpanil jsme v sexu nepokracovali protoze ji to moc bolelo dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.19 22:19

@jswm pokud nepraskl tak těhotná být nemůže jen pri nechranenem sexu nebo milování a ty se uděláš tak ano

• Nahlásit
  • Citovat
21.12.19 21:23
@Anonymní píše:
@Misicka224 jen na břicho, ale nikdy si člověk nemůže být jist :zed:

No, tak hlavně že to víš, a stejně jsi to riskla. Vzala sis pilulku, bude to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama