Můžu být těhotná ? Vaše zkušenosti

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
31.10.21 19:09

Můžu být těhotná ? Vaše zkušenosti

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti. Je možnost otěhotnět když jsem měla ovulaci ale přítel nevyvrcholil.? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1231
31.10.21 19:13

Ano, treba z tzv. kapicky touhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
31.10.21 19:16

Pokud souložíš bez ochrany tak ano můžeš otěhotnět..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
31.10.21 19:22

Ano ani přerušovaná soulož není ochrana. Spermie se uvolňují i během sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
31.10.21 19:25
@Nikolaor píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti. Je možnost otěhotnět když jsem měla ovulaci ale přítel nevyvrcholil.? Děkuji za odpovědi

Ano, můžeš. Používej antikoncepci, pokud nechceš mít děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 02:43

Je možné těhotenství?

Ahoj holky chtěla bych se optat jestli má nějaká z vás stejný problém nebo zkušenost. S přítelem chceme miminko snažíme se už delší dobu a zatím se tedy nevede když už to vypadá že to klaplo tak nakonec nic už nerozumím svému tělu :nevim:.Tento měsíc samozřejmě v období ovulace snažení bylo.Pred dvoudenním zpožděním menstruace byl sex a druhý den po něm jsem začala slabe krvácet trvalo to cca 2,5 dne a ne jako klasická menstruace kterou mám obvykle celkem silnou a cca 5 dní. Test jsem zkoušela v den menstruace byl tam slaboučký duch. Stalo se to některé a bylo z toho těhotenství? Ráno tedy ještě test zkusím ale moc nevěřím že by to vyšlo…proto se ptám i tady. Komentáře věštecká koule atd.me nezajímají chci pouze zkušenosti holek co mají nebo měli něco podobného díky :andel: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1231
1.11.21 07:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se optat jestli má nějaká z vás stejný problém nebo zkušenost. S přítelem chceme miminko snažíme se už delší dobu a zatím se tedy nevede když už to vypadá že to klaplo tak nakonec nic už nerozumím svému tělu :nevim:.Tento měsíc samozřejmě v období ovulace snažení bylo.Pred dvoudenním zpožděním menstruace byl sex a druhý den po něm jsem začala slabe krvácet trvalo to cca 2,5 dne a ne jako klasická menstruace kterou mám obvykle celkem silnou a cca 5 dní. Test jsem zkoušela v den menstruace byl tam slaboučký duch. Stalo se to některé a bylo z toho těhotenství? Ráno tedy ještě test zkusím ale moc nevěřím že by to vyšlo…proto se ptám i tady. Komentáře věštecká koule atd.me nezajímají chci pouze zkušenosti holek co mají nebo měli něco podobného díky :andel: :kytka:

Mohlo to byt nidacni krvaceni. Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 11:35
@Janča6 píše:
@Janča6 píše:
Mohlo to byt nidacni krvaceni. Drzim palce :kytka: [/c
@Janča6 píše:

Ráno jsem dělala test cca po půlhodině jelikož jsem musela do obchodu na testu toto musela jsem rozebrat okénko bylo zaparene

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 11:37
@Anonymní píše:
Ráno jsem dělala test cca po půlhodině jelikož jsem musela do obchodu na testu toto musela jsem rozebrat okénko bylo zaparene
  • Citovat
  • Nahlásit
1231
1.11.21 12:45
@Anonymní píše:

Toto je negativni test. Ale zkus to jeste za 2 dny. Treba uz se neco ukaze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat