Mužů byt těhotná? Vidíte tam něco?

Anonymní
11.2.21 16:35

Mužů byt těhotná? Vidíte tam něco?

Ahoj holky, tento měsíc jsem brala Utrogestan na udržení a brala jsem ho od 16DC do 25DC 1-0-1. Dnes mám dva dny zpoždění, ale nemám žádné bolesti. Menstruace měla začít jak jsem psala před 2 dny ale měla jsem ty dva dny růžový vytok a dnes jen bílý vytok. Udělala jsem si test a něco viděla ale nejsem si jistá. Tak jsem ho dala do úpravy fotek a tam něco vidím. Posílám fotku kde je jeden test z dnešního odpoledne a je neupravený a na pravé straně upraveny? Vidíte tam taky něco nebo jen špatně vidím. Děkuji :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
305
11.2.21 16:38

Já tam něco vidím! Klidně by jsi mohla být těhu. Zkus udělat znovu zítra a uvidíš zda tam bude! Držím palce :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.2.21 16:39

Taky tam vidím čárku ❤️ tak držím palce aby sílila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
11.2.21 16:50

Holky snad máte pravdu, zkusím zítra odpoledne bohužel ráno nemůžu a pak v sobotu ráno a uvidím. Moc bych si to přál, snažíme se od listopadu 2020 a měla jsem biochemické těhotenství. Tak snad to teď výjde ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
11.2.21 16:58

@Anonymnick Mám to podobné, my se snažíme od srpna a biochemko už jsem měla několikrát… dneska ráno na mě vyskočilo tohle na testu :dance: je to pepino, nemám s nim vůbec zkušenosti, tak snad to nebude falesnak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
11.2.21 17:06

@Anonymnick Já to na tom testu vidím :) Tak ať to pěkně pokračuje! :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5237
11.2.21 17:21

Na druhém testu něco vidím zkus klidně zase ráno pokud jsi mohlo by to být lepší a pozítří ještě víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1690
11.2.21 17:42

Já vidím i u @X.mimi i u anonymní zakladatelky. :palec: Ať vše dopadne, jak si přejete, holky! :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.2.21 18:01

@X.mimi já mám s pepinem zkušenost, byla dlouhá fronta do lékárny tak jsem nechtěla čekat a nezklamal 😂 tak snad nezklame ani tebe. Držím palce aby čárka sílila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.2.21 18:20

Ducha tam vidím, přeji aby silil ❤️ jen pozor, testy od Maxe už nejsou co byvaly, tento cyklus jsem měla taky podobnou čárku, možná o něco slabší a MS přesto dorazila. Ale ty ji máš o malinko silnější tak budu držet palce :palec: no teď když se dívám na tu svou fotku tak je určitě o dost vidět hůře, ale přesto tam něco vidím, takže příště budu volit jinou značku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
11.2.21 19:03

Negativní - pozitivní?

Ahoj, mám dotaz. Vidíte ducha? Nebo by to mohla být jen ryska? Test je Dr max, a teda vždy z takového testu bylo těhotenství. Ale doprčic já mám zavedené tělísko a nevím co si mám myslet. Ani nevím jestli je to čárka po limitu, protože prostě jsem čas nesledovala čekala jsem snehobilo.
Samozřejmě počkám ještě dva dny a udělám znovu (dnes 6.den zpoždění)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1690
11.2.21 19:49
@Tyyna86 píše:
Ahoj, mám dotaz. Vidíte ducha? Nebo by to mohla být jen ryska? Test je Dr max, a teda vždy z takového testu bylo těhotenství. Ale doprčic já mám zavedené tělísko a nevím co si mám myslet. Ani nevím jestli je to čárka po limitu, protože prostě jsem čas nesledovala čekala jsem snehobilo.
Samozřejmě počkám ještě dva dny a udělám znovu (dnes 6.den zpoždění)

No, něco málo tam vidím, ale takovýho ducha jsem taky asi 2× měla a těhotná jsem nebyla… A na šestý den zpoždění mi to připadá hodně slabá čárka. Nedělá ti spíš binec to tělísko? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
11.2.21 20:00

@Aladinka no to já nevím, jestli to zlobí tělísko. Mám ho poprvé, teď je to 15.mesic. kontrola byla v listopadu a uložené je dobře. Ale v MS s tím mám"bordel" od začátku. Ale takhle dlouho zpoždění jsem neměla nikdy. Navíc nemám pravidelný cyklus, takže o síle čárky se dá spekulovat. Před tělískem jsem to měla skoro na „minutu“. Teď mi kolísá délka cyklu mezi 21 a 35 dny 😥
A musím říct že když jsem čekala děti, tak ty testy byly stejné. Když byl negativní, byl opravdu sněhobílý. A jak byl duch, bylo to těhotenství. Já už mám 3 děti, proto jsem volila tělísko coby nejspolehlivější metodu. Vlastně netuším co si počnu, kdyby to bylo + 😥

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
11.2.21 20:29
@X.mimi píše:
@Anonymnick Mám to podobné, my se snažíme od srpna a biochemko už jsem měla několikrát… dneska ráno na mě vyskočilo tohle na testu :dance: je to pepino, nemám s nim vůbec zkušenosti, tak snad to nebude falesnak.

Je to hrůza to biochemko, tak doufám ze nám to výjde. U tebe to vidím víc než u sebe. Koukala jsem na něj a říkám si ze tam asi něco vidím. Tak jsem to zkusí vyfotit a dát přes nějaký filtr a vidím, že tam opravdu něco je. Tak snad to opravdu bude. Byla bych já i partner šťastní 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
11.2.21 21:18

Taky něco vidim :dance:
Mě se to na tomhle domácím testů zobrazilo ale až za dlouho…prisvni přesně jak teď tobě. Po asi dalších 3 dnech to už bylo zřetelně vidět… To už jsem měla zpoždění menstruace asi 10 dní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat