Můžu být těhotná z preejakulátu?

6
6.6.21 18:44

Můžu být těhotná z preejakulátu?

Zdravím,
s přítelem jsme měli nechráněnný styk, ale neúplný - neměli jsme ochranu, dotýkal se mě špičkou zvenčí a poté byl i uvnitř (ne déle než pár minut, cca 3-4 = ne v kuse, přerušovaně). Utli jsme to celkem brzo, nebyl ani dost blízko k vrcholu - dodělal se až po nějaké chvíli mimo mě, takže ejakulát se do mě určitě nedostal. Mám ale obavy z preejakulátu (když jsem na přítele sáhla, trochu vlhký byl). Prý můžou spermie zůstávat v močové trubici z poslední ejakulace, když se přítel nevymočí, avšak snad má být samotného preejakulátu nejvíce těsně před ejakulací, ke které jsme se nedostali ani blízko. Já vím jistě, že minimálně X hodin předtím si to přítel nedělal (možná celý den před stykem), a se mnou se udělal jen jednou - pak už ve mně nebyl vůbec, takže k žádné přerušované (opakované) souloži nedošlo. Každopádně mám obavy, že bych i přesto mohla z preejakulátu otěhotnět (ačkoliv jsem se dočetla, že je to pravděpodobnější, když již přítel předtím jednou ejakuloval). Asi 14 hodin po styku jsem užila projistotu nouzovou antikoncepci, konkrétně ellaOne (která se může údajně brát až 5 dní po), protože si nejsem jistá, jestli jsem mohla mít v tu dobu plodné dny (MS se mi často zpožďuje - má vyjít na 8.6. a styk byl 3.6.). Podle klasických výpočtů by mě to mělo minout, ale jak říkám, téměř nikdy nemám MS přesně, tudíž často i o týden dva zpožděnou, proto ten prášek. V tu dobu jsem - aspoň soudě podle chybějícího hlenu na kalhotkách - SNAD neovulovala, ale mohla to být taky doba po. Bohužel to až tak nesleduji.
Nějaká rada, ať už ohledně možnosti otěhotnění z preejakulátu bez vyvrcholení, anebo ohledně této nouzové antikoncepce? Dozvěděla jsem se, že funguje na bázi oddálení nebo zablokování ovu, ale když je již po ní, moc s tím dělat nejde. Proto doufám, že mi bude ta pilulka něco platná - jak říkám, počítá se mi to hodně špatně kvůli časté nepravidelnosti, ale zdálo se mi to lepší než to ponechat náhodě.
Předem děkuji moc za rady. Jsem z toho už celkem vystresovaná - tím spíš, že budu na MS čekat díky prášku nejspíše ještě déle než normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17146
6.6.21 18:49

@tynulka14 a kondom jste nepoužili proč? Tohle všechno by sis ušetřila, použít hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
6.6.21 18:55

Nejsi těhotná to bys byla skoro panenka Marie ještě s tou Ellou navíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
770
6.6.21 19:33

:pocitac: Ne nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6607
6.6.21 19:59

No těhotná na 98% nebudes. Místo takových starosti si zarid antikoncepci nebo kondom. Pak se nemusíš zbytečně stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6607
6.6.21 20:00
@lachtanice86 píše:
@tynulka14 a kondom jste nepoužili proč? Tohle všechno by sis ušetřila, použít hlavu.

Protože to je přece fujky. Radši do sebe nacpat hormonální drijak a bejt vystresovana k smrti. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17146
6.6.21 20:08
@mackA159 píše:
Protože to je přece fujky. Radši do sebe nacpat hormonální drijak a bejt vystresovana k smrti. :nevim:

Pravda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.6.21 20:11
@mackA159 píše:
Protože to je přece fujky. Radši do sebe nacpat hormonální drijak a bejt vystresovana k smrti. :nevim:

Kondom mi absolutně nevadí, bohužel tohle bylo spontánní a navíc na výletě, takže ani jeden z nás u sebe nic neměl. Aspoň už vím, že klučičím hláškám „neboj, dovnitř nepůjdu“ se nedá věřit. :D a člověk by si myslel že to skončí u mazlení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.6.21 20:13
@lachtanice86 píše:
@tynulka14 a kondom jste nepoužili proč? Tohle všechno by sis ušetřila, použít hlavu.

Odteď ho budu radši nosit přivázanej k noze :mrgreen: náhoda je blbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
6.6.21 20:49

Hele stane se, taky jsem byla mladá a blbá borec si po sexu sundal kondom a když jsem byla v polospánku tak ho tam ten haj**, znovu nacpal… Taky jsem letěla pro antiko po… Vyškolená… Borec šel do háje s takovým chováním :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.6.21 20:53
@Layana píše:
Hele stane se, taky jsem byla mladá a blbá borec si po sexu sundal kondom a když jsem byla v polospánku tak ho tam ten haj**, znovu nacpal… Taky jsem letěla pro antiko po… Vyškolená… Borec šel do háje s takovým chováním :cert:

Páni, to je síla. Zní jako znásilnění teda 8o
U přítele to bylo dle mého spíše o nevědomosti - spousta kluků neví, že preejakulační tekutina taky může někoho oplodnit :mrgreen: ale třeba tu já plaším zbytečně a stát se nic nemohlo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
6.6.21 20:56

@tynulka14 krapet jsem se tak cítila bylo to ponižující… Kor když jsem věděla že tam ten ejakulát být mohl, no neřešila jsem to jak většina holek :-/ spala jsem s ním dobrovolně (poprvé a naposledy)… Ale neodpustím nikdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
8.6.21 20:45

Bohužel ti nikdo tady asi neřekne na 100%, že se nic nestane, protože stát se může cokoliv. Každopádně byla by to opravdu velká shoda náhod. Kvalitní ovulace den dva před stykem (což podle tvých dat asi fakt nebyla), ultra plodný preejakulát v dostatečném množství (což asi taky nebylo). Za EllaOne jsi vyhodila peníze a rozhodí ti teď cyklus. Doporučuji při zpoždění MS koupit a udělat TT, ať se uklidníš. Jo a taky si tu klidně přečti fóra, jak se páry snaží měsíce fakt intenzivně o dítě a nejde to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
8.6.21 21:44
@bouquetin píše:
Bohužel ti nikdo tady asi neřekne na 100%, že se nic nestane, protože stát se může cokoliv. Každopádně byla by to opravdu velká shoda náhod. Kvalitní ovulace den dva před stykem (což podle tvých dat asi fakt nebyla), ultra plodný preejakulát v dostatečném množství (což asi taky nebylo). Za EllaOne jsi vyhodila peníze a rozhodí ti teď cyklus. Doporučuji při zpoždění MS koupit a udělat TT, ať se uklidníš. Jo a taky si tu klidně přečti fóra, jak se páry snaží měsíce fakt intenzivně o dítě a nejde to.

MS bude takto bohužel určo zpožděná, takže plánuji zkrátka vyčkat kdy přijde a pak uvidím. Ale taky se mi to teď s odstupem zdá spíše nepravděpodobné. Každopádně od neděle opět výtok mám, takže nevím, zda nakonec ta Ella vůbec zabrala - nikde se nepíše, o kolik cyklus oddálí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
včera v 22:38

MS přišla

Zdravím,
tak MS se mi zpozdila přesně o týden (což je u mně i bez prášku celkem obvyklé), dostala jsem ji dneska :* Tak snad je vše jak má. Na internetu jsem četla, že některé mají MS i v těhu, tak pevně doufám, že to není můj případ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat