Můžu být těhotná? Zpoždění 10 dní a test negativní

• Fotoalbum (7)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.11.21 12:51

Můžu být těhotná? Zpoždění 10 dní a test negativní

Zdravím maminky :) Mám 10 dní zpoždění menstruace, test byl 5. den od zpoždění negativní. Menzes mám jinak celkem nepravidelnou, 2 dny tam, 2 sem, ale nikdy tak dlouhá doba. Sex s přítelem jsme měli chráněný. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Popřípadě, jak to oznámit rodičům? Nedokážu si představit jak to vezmou, jsou celkem přísní. :? Je mi 17. Přítel pracuje a zatím také bydlí u rodičů, ale má možnost pracovní nabídky v Německu i s bydlením. Nevíte, jak to popřípadě udělat se školou? Jsem v 2. ročníku a počítám, že bych ten dodělala, a pak navázala dálkově s tím, že bychom bydleli s přítelem v tom Německu. Co si o tom myslíte? Studují předškolní pedagogiku, takže pro mě adopce nebo potrat není řešení ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3746
17.11.21 12:54

Nejsi těhotná. Klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
17.11.21 12:55
@Anonymní píše:
Zdravím maminky :) Mám 10 dní zpoždění menstruace, test byl 5. den od zpoždění negativní. Menzes mám jinak celkem nepravidelnou, 2 dny tam, 2 sem, ale nikdy tak dlouhá doba. Sex s přítelem jsme měli chráněný. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Popřípadě, jak to oznámit rodičům? Nedokážu si představit jak to vezmou, jsou celkem přísní. :? Je mi 17. Přítel pracuje a zatím také bydlí u rodičů, ale má možnost pracovní nabídky v Německu i s bydlením. Nevíte, jak to popřípadě udělat se školou? Jsem v 2. ročníku a počítám, že bych ten dodělala, a pak navázala dálkově s tím, že bychom bydleli s přítelem v tom Německu. Co si o tom myslíte? Studují předškolní pedagogiku, takže pro mě adopce nebo potrat není řešení ;)

Co si v první řadě udělat ještě jeden test? :) 5 dni zpoždění už by byl totiž nejspíš pozitivní. Nevypadá to úplně na těhotenství, takže to ostatní k řešení zatím vůbec není. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
17.11.21 13:08

Udělej si ještě jeden test, ale těhotná nejspíš nejsi. Máš negativní test a sex byl chráněny. Pokud to nedostaneš, skoč si příští týden na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36911
17.11.21 13:23

A čím chráněný? Negativní test znamená, že těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10661
17.11.21 13:27

Těhotná nejspíš nejsi. Ale zdá se mi, že máš v 17 podezřele promyšlené, co budeš dělat kdybys byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.21 13:30

@karkarka
Promýšlím to dnem i nocí :lol: Prostě na to nešlo přestat myslet.. I když vlastně nevím jestli jsem nebo ne.. Holt jsem celkem stresařka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 13:32

@Russet kondom

• Citovat
  • Nahlásit
29
18.11.21 05:27

Ahooj, koukám víc lidí má stejný problém.
Dneska 41 den cyklu a nic. Mensez nikde. A těhu testy negativní nebo dost slabé.
Dneska děláno z ranní moči a už bych řekla, že je to vidět lépe.
Mám halucinace? Nebo myslíte, že bych mohla být těhu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
18.11.21 05:44

No to sílí dobře tohle… @Merel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
18.11.21 07:19
@Merel píše:
Ahooj, koukám víc lidí má stejný problém.
Dneska 41 den cyklu a nic. Mensez nikde. A těhu testy negativní nebo dost slabé.
Dneska děláno z ranní moči a už bych řekla, že je to vidět lépe.
Mám halucinace? Nebo myslíte, že bych mohla být těhu?

Dnes je pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
19.11.21 07:31

Dnes...

Já se snad štěstím zblázním :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
19.11.21 08:02

@Merel Prosim tě, ty jsi nám to nafotila úplně napínavý :mrgreen:
Gratuluji :srdce: Ty máš takto dlouhé cykly? 40dní? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
19.11.21 12:45

@Bubllenka běžně 30-33. Po vysazení antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
19.11.21 13:08
@Merel píše:
@Bubllenka běžně 30-33. Po vysazení antikoncepce.

Tak super, ze to vyšlo, takhle :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat