Reklama

Můžu být těhotná? Děkuji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Holka321
Nováček 1 příspěvek 23.01.18 07:54
Mužu být tehotná?Dekuji

Mužu být tehotná??
Dobry vecer Je mi 16 let, memu pritelovi to vcera ujelo. Plnou parou do me. Byl to posledni den MS mohu byt tehotna? Spis neznamena to ze musim byt hned tehotna Jestli ano pomocte prosim co delat predem Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 07:55

Bejt tebou si zajedu pro Postinor. Jestli víš že dítě nechceš.. já otěhotněla poslední den MS. Takže ano, klidně můžeš.. ( samozřejmě by to byla náhoda ale prostě stát se to může.. ) takže být tebou, si zajedu pro Postinor

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 23.01.18 07:57

Kristepane :roll:

LucienneN
Kecalka 107 příspěvků 23.01.18 07:57

Vzhledem k tomu, ze sperma po styku v tele zeny nejakou chvili vydrzi, tak ano. Ja otehotnela nekdy po menstruaci. Zalezi kdy ovulujes. Ale rekla bych, ze pravdepodobnost je mala, ale je.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 34 inzerátů 23.01.18 07:58

No tak to bych letěla pro postinor jak namydlený  blesk.

svycarka
Echt Kelišová 7548 příspěvků 23.01.18 08:10

Postinor(tableta „po“styku zabranujici otehotneni) Vydava se v lekarne na obcansky prukaz. A pokud zu s radosti soulozite je na miste minimalne Kondom. Meli jste prirodopis, ze se k tomu „stavite plnou parou do me?“ A ano tehotna byt samozrejme muzes, sance mensi nez obvykle, ale je.

AjaPJK
Povídálka 30 příspěvků 23.01.18 08:25
No.

Pardon jo…
Ale jak to může někomu ujet „plnou parou do tebe, omylem“ to Teda fakt nechápu..
Mazej pro Postinor.

tabusenka
Kecalka 252 příspěvků 1 inzerát 23.01.18 08:30

Poslední den MS? Myslím že pravděpodobnost je velmi malá

Janli
Kelišová 5680 příspěvků 9 inzerátů 23.01.18 08:40
@tabusenka píše:
Poslední den MS? Myslím že pravděpodobnost je velmi malá

Hele, já tu malou pravděpodobnost zrovna kojím :mrgreen:.
Zakladatelko, mazej pro postinor a pak rovnou pro antikoncepci.

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 23.01.18 08:43
@AjaPJK píše:
Pardon jo…
Ale jak to může někomu ujet „plnou parou do tebe, omylem“ to Teda fakt nechápu..
Mazej pro Postinor.

na to bych nespoléhala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 08:48
@Janli píše:
Hele, já tu malou pravděpodobnost zrovna kojím :mrgreen:.
Zakladatelko, mazej pro postinor a pak rovnou pro antikoncepci.

Jo mě ta malá pravděpodobnost zrovna řve na posteli že chce bonbón :lol:

tyčinka
Závislačka 2741 příspěvků 23.01.18 09:13

@GabinkaCh ano kristepane 8o

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 23.01.18 09:23

Nechápu, že ve svým věku jsi takto nezodpovědná. Ano, mužeš být i tak v tom, sice je to méně pravděpodobné, ale jo. Být tebou, šla bych si pro Postinor, nic víc s tím asi už neuděláš. A příště si dejte víc bacha ;)

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 23.01.18 09:26
@Holka321 píše:
Mužu být tehotná??
Dobry vecer Je mi 16 let, memu pritelovi to vcera ujelo. Plnou parou do me. Byl to posledni den MS mohu byt tehotna? Spis neznamena to ze musim byt hned tehotna Jestli ano pomocte prosim co delat predem Dekuji

8o Ach jo, já pevně doufám, že moje dcera bude i v oblasti sexu používat mozek. Už je v pubertě a z rozhovorů s ním vím, že to má srovnané. Narozdíl od zakladatelky a jejího přítele. Zakladatelko, ano, můžeš otěhotnět, mazej pro Postinor. A pak si vemte s přítelem učebnice biologie, Děvčátka na slovíčko (nebo co dnes vychází) a zjistěte si něco o lidském těle a co to je antikoncepce a proč se používá. :zed:

saphire
Kelišová 6544 příspěvků 23.01.18 09:34
@Holka321 píše:
Mužu být tehotná??
Dobry vecer Je mi 16 let, memu pritelovi to vcera ujelo. Plnou parou do me. Byl to posledni den MS mohu byt tehotna? Spis neznamena to ze musim byt hned tehotna Jestli ano pomocte prosim co delat predem Dekuji

Je to 50:50 ze muzes otehotnet. Alespon ten kondom, hormony do sebe cpat nemusis ale aspon se k tomu sexu stavte vic zodpovedne.
A pokud chces mit jistotu, taky doporucim postinor

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >