Jde o implantační krvácení?

Anonymní
27.11.19 14:32

Muzu být těhotná?jde o implantacni krvácení?

Ahoj dámy, poslední sex jsem měla 20.10. 1.11. Jsem dostala mesicky jako vždy a trvaly 7 dnů takže do 8 jak je u mě normální. 23.11. Sem začala mírně krvacet(udelala jsem si rychle těhotenským test-negativní) a skoro bez žádných příznaků na ms, jen trochu bolení bricha jako při ms, krvacim do teď trosku, takže paty den, mohla bych být těhotná? nebo je to blbost? zadne dítě neplánuju a ani se mi nehodí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2491
27.11.19 14:39

Tak jestli jsi posledni sex mela v rijnu a ted na konci listopadu mas negativni test, navic mezitim probehla i ms, tak rozhodne tehotna nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6303
27.11.19 14:41

Pokud byl poslední sex 20.10. a těhotenský test je negativní, nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 14:43

Já si ho delala když mi tekla(tece) ta neznámá krev, tak jetsli to nemuze něco ovlivnit @bartsch

• Citovat
  • Nahlásit
52438
27.11.19 14:44

Těhotenství se posuzuje podle testu, ne podle neobvyklého krvácení. Navíc jak psáno výše, 5 týdnů od sexu prostě test pozitivní být musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9040
27.11.19 14:46

Těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6303
27.11.19 14:52
@Anonymní píše:
Já si ho delala když mi tekla(tece) ta neznámá krev, tak jetsli to nemuze něco ovlivnit @bartsch

Ne, nemůže. Buď se tvoří hormon hCG nebo ne. Krvácení na to nemá vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 14:56

Dobre, dekuju @bartsch

• Citovat
  • Nahlásit
6303
27.11.19 16:00
@Anonymní píše:
Dobre, dekuju @bartsch

Jen tak pro upřesnění. Nidace je 6 - 9 dnů po oplodnění. Ty bys teď už byla v nějakém cca 8. týdnu a na UTZ by bylo pěkné embryo se srdeční akcí. Na těhotenském testu by se ti jasné // ukázaly hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 17:22

Dekuju za odpoved :palec: @bartsch

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 12:56
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, poslední sex jsem měla 20.10. 1.11. Jsem dostala mesicky jako vždy a trvaly 7 dnů takže do 8 jak je u mě normální. 23.11. Sem začala mírně krvacet(udelala jsem si rychle těhotenským test-negativní) a skoro bez žádných příznaků na ms, jen trochu bolení bricha jako při ms, krvacim do teď trosku, takže paty den, mohla bych být těhotná? nebo je to blbost? zadne dítě neplánuju a ani se mi nehodí.

Dobrý den. Mohl by mi někdo s tímto poradit prosím? Snažíme se delší dobu o miminko. Teď jsem měla 5 dní zpoždění menstruace.Dnes už po 5 denním zpoždění jsem začla krvácet. Myslíte, že by to mohlo být implantační krvácení nebo se jedná jen o zpoždění menstruace? Jelikož jsem byla teď hodně ve stresu. Pocitově se cítím stejně jako při klasické menstruaci. Vím, že to jsou hloupé otázky, ale nemůžu si pomoct. Děkuji za jakoukoliv odpověď a zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
371
16.12.19 13:50
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mohl by mi někdo s tímto poradit prosím? Snažíme se delší dobu o miminko. Teď jsem měla 5 dní zpoždění menstruace.Dnes už po 5 denním zpoždění jsem začla krvácet. Myslíte, že by to mohlo být implantační krvácení nebo se jedná jen o zpoždění menstruace? Jelikož jsem byla teď hodně ve stresu. Pocitově se cítím stejně jako při klasické menstruaci. Vím, že to jsou hloupé otázky, ale nemůžu si pomoct. Děkuji za jakoukoliv odpověď a zkušenost.

Pokud při 5bdennim spozdeni byl test negativní pokud si tedy testovala tak to bude spíše spozdena ms. Implantacni krvácení je hodně slabé někdo spini ano ale většinou tmavě hnede nebo. Jemně růžovým hlenem. Ale ne jasnou krvi a hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9040
16.12.19 16:33
@Anonymní píše:

Nebylo to implantacni krvácení. Prostě jen zpoždění menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat