Můžu být těhotná? Prosím o radu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kájí66
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 08:58
Muzu byt tehotna,prosím o radu?

Ahoj holky potřebuji poradit. S přítelem se snažíme o miminko teprve od 27.11.2018.
Menstruaci jsem dostala jako každý měsíc úplně přesně a to 10.12. (První dva dny mám menstruaci hodně silnou, pak tři dny slabší a pak jeden den spineni- tak to mám vždycky už od m první menstruace) Po asi dvou týdnech se mi na kalhotkách objevilo trošičku krve a pak my začalo být každý večer nevolno a i po sexu mi bylo nevolno, začalo se mi dokonce i trošku zvětšovat břicho( jsem docela hubená a to bříško je vážně větší :D ) Skoro každý den me i bolí hlava a bolí břicho. Tento měsíc jsem dostala menstruaci 8.1 a to hodně slabou už hned od prvního dne (každým dnem slábla) a skončila mi včera večer. Otázka tedy zní, mužů byt těhotná? :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 11.01.19 08:58

@Kájí66 a test??

terien
Extra třída :D 11717 příspěvků 11.01.19 09:03

:roll: panebože. Kdy už tyhle stupidní diskuze skončí. No co myslíš, když máš nechráněný sex, můžeš otěhotnět?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15035 příspěvků 11.01.19 09:10

Proč si proste neudelas test? Každy den úplně stejne dotazy v novych diskuzich, když test stojí kolik - 50 za dva kusy?

karkarka
Závislačka 3920 příspěvků 11.01.19 09:15
@terien píše: :roll: panebože. Kdy už tyhle stupidní diskuze skončí. No co myslíš, když máš nechráněný sex, můžeš otěhotnět?

Tyhle diskuze by meli uz zakazat.test za dvacku je asi zbytecnost.staci pockat osm mesicu a bude jasno.

Kájí66
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 09:15

Nechtela jsem si dělat test než to dostanu,a skončilo mi to teprve včera večer tak jsem si ho nedělala,aby to nějak menstruace neovlivnila

Kájí66
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 09:18

Tak já se tedy omlouvam,jen jsem chtěla nějakou radu než si udělám test ,popřípadě jestli někdo mel taky menstruaci i pres to ze byl tehotny

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15035 příspěvků 11.01.19 09:21

Menstruace test neovlivní

Tkanicka26
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 09:23
@Tichošlápek píše:
Proč si proste neudelas test? Každy den úplně stejne dotazy v novych diskuzich, když test stojí kolik - 50 za dva kusy?

JO.Presne.Ja jsem dřív blbá zase s testama a pak jsem pochopila, že prostě zase nejsou pozitivní a teď mě rozčiluje, když sem. holky dají negativni testy cca třeba 7kusu a že vidí dusika , ac tam nic není. Kdyz jim člověk slušně řekne, že to je negativni test, tak Ti začnou nadávat do blbky a ať nekomentuju :D A tohle je případ zase jinak, ale v bledě modrém.Některým bych asi sex zakázala,pac když neví,že z nechraneneho sexu může být dítě,tak ať se raději nerozmnozuji.

Tkanicka26
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 09:27
@Kájí66 píše:
Nechtela jsem si dělat test než to dostanu,a skončilo mi to teprve včera večer tak jsem si ho nedělala,aby to nějak menstruace neovlivnila

Ms mít můžeš,ikdyz jsi těhotná.Ms test ovlivnit nemůže.Vis,že pokud jsi těhotná,tak tělo vylučuje hormon,který pak reaguje s testem a jediné co ovlivní test je to,když ho udeláš z jiné moci než ranní a máš ji více naredenou.Jinak to není možné.Samozrejme při testu musíš dodržet,že po limitu výsledek neplatí.

Kájí66
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 09:28

Já vim ze z nechráněného sexu může byt dítě,my se o to prave snažíme.
Já všude na internetu četla ze prave menstruace ovlivní test tak jsem to raději nezkousela ,dnes si pro něj půjdu a zkusim

Kájí66
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 09:29

Ano to chápu ,dnes si ho koupim a vyzkousim zitra rano

stinga
Echt Kelišová 7786 příspěvků 11.01.19 09:31
@Kájí66 píše:
Tak já se tedy omlouvam,jen jsem chtěla nějakou radu než si udělám test ,popřípadě jestli někdo mel taky menstruaci i pres to ze byl tehotny

a jakou radu?

Kájí66
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 09:33

@stinga
Jestli mužů mít menstruaci i pres to ze bych byla těhotná

Ann-Sylvie
Kecalka 121 příspěvků 11.01.19 09:37

Pokud jsi dostala menstruaci, je těhotenství nepravděpodobné. Už jen to spojení „počkám, až mi skončí menstruace, a pak si udělám test, jestli nejsem těhotná…“ Uf.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama