Můžu být těhu? Názor od zkušených pro nováčka

Anonymní
15.5.20 11:26

Můžu být těhu? Názor od zkušených pro nováčka.

Ahoj všem maminkám. Chtěla bych se zeptat zkušenějších. S manželem se snažíme o miminko a v poslední době jsem začala cítit divnou bolest v břiše a to když dlouho sedím nebo ležím na břiše. Občas mám pocit na zvracení a to i během dne nebo večer. Pálení žáhy, a únava je asi nejsilnější. Prospala bych klidně dny. Jsem hrozně nafoukla a břícho mám takové napnuté. Místo MS přišlo lehoučké špiněni. Opoždění mám teprve dva dny. Takže na test mi to přijde brzo. Minuly měsíc jsem měla podobný pocit ale v lehčí formě ale test byl negativní. K doktorce jít zatím nechci, když nemam pozitivní test. Myslíte že se může jedna o těhotenství? Děkuji moc. :) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3036
15.5.20 11:27

Udelej si test. :zed: na co cekas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1914
15.5.20 11:28

To už je fakt na diagnózu, promiň :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7189
15.5.20 11:33

Jako promiň, ale jsi normální??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5142
15.5.20 11:43

Pokud bys měla dva dny zpožděnou MS, tak na test brzo není, do kdy bys chtěla čekat? Ovšem je otázka, zda vůbec nějaké zpoždění máš, když se jakés takés krvácení dostavilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
446
15.5.20 11:47

Dva dny zpožděná menstruace není brzy na test. Příznaky se mohou vztahovat k těhotenství, ale může to být i PMS. Já těhotenství nikdy před pozitivním testem nepoznala, protože mi to fakt přišlo stejné jako PMS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
15.5.20 11:53

Ano, můžeš být těhotná. Je to tak padesát na padesát. Pomohlo ti to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 11:55

@Xsvel
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
883
15.5.20 11:56

Test budeš mít těžko pozitivní, když sis ho neudělala. Nějak nechápu na co čekáš :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 11:57

@Safrik nechci být zbytečně zklamaná, proto jsem si říkala, že vyčkám. Navíc v jiných diskuzím jsem četla, že dva dny je brzo na test.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.20 11:59

@karkarka
Proč bych neměla být? Vy jste při svém prvním těhotenství hned věděla všechno?

• Nahlásit
  • Citovat
3036
15.5.20 12:01
@Anonymní píše:
@Safrik nechci být zbytečně zklamaná, proto jsem si říkala, že vyčkám. Navíc v jiných diskuzím jsem četla, že dva dny je brzo na test.

Ne dva dny je na test akorad holka. Neznam zenskou ktera by chtela dite a v den vynechani ms by neletela pro test. Jinak na priznaky co pises je brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11405
@Anonymní píše:
@Safrik nechci být zbytečně zklamaná, proto jsem si říkala, že vyčkám. Navíc v jiných diskuzím jsem četla, že dva dny je brzo na test.

Tak vyckej 9 mesicu. Bud z tebe vypadne decko nebo ne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Oliverka28
@Oliverka28 píše:
Test budeš mít těžko pozitivní, když sis ho neudělala. Nějak nechápu na co čekáš :roll:

Udělala minulý měsíc a byl negativní pak se dostavila slabá MS a tento měsíc se to opakuje

• Nahlásit
  • Citovat
801

Však na co dělat test…Když se může zeptat zde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie