Můžu byt těhotná, nebo si to namlouvám?

Anonymní
27.3.17 11:59

Můžu byt tehu nebo si to namlouvam?

Ahoj, mám dotaz.ve středu jsem byla na utz na gynde(aby doktor kouknul zda mám ovulaci) mela jsem velký folikul a prý krásnou sliznici děložní a měli jsme se snažit :) sex byl cely minuly týden(každý den krom čtvrtka a neděle). Od patka me bolí bradavky(na dotek),mám porad pocit nafoukleho břicha a nám v něm takový pocit jako bych mela podbřišek,,dutý,, nevím jak to popsat. Párkrát se mi Motala hlava, v sobotu večer po sexu se mi udělalo mělo az jsem se pozvracela…U syna jsem neměla žádné příznaky(nebo si je spis už nepamatuju) kdybych neměla zpoždění 11 dni a neměla pozitivní test tak ani nevím ze jsem byla těhotná. Dnes mám pocit plného nosu a jakoby na me něco leželo, nikde kde bych mohla nastydnout jsem nebyla. můžete mi říct jaké jste měli příznaky vy a jak dlouho po ovulaci atd? :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
27.3.17 12:05

Vy jste minulý týden šustili a ty si myslíš že bys teď už cítila nějaké příznaky těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
754
27.3.17 12:06

Ahoj, podle mě je ještě na příznaky těhotenství ještě brzy, ale kdo ví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11191
27.3.17 12:07

Namlouváš. Tak brzo bys příznaky neměla. I když se určitě najde někdo, kdo bude tvrdit, že příznaky měl hned :mrgreen: U mě se příznaky ukázaly až kolem desátýho týdne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 12:09

Myslím, že miminko si moc přeješ a že tvé příznaky jsou víceméně ve tvé by hlavě. Kdyby jsi teď někdy otěhotněla, tak se embrijko sotva jeste usadilo v teh správných místech a že už teď bys měla z těhotenství příznaky se mi nezdá.
Osobně mám děti tři a první příznaky těhotenství jsem pocítila až někdy v 5 týdnu těhotenství.
Nicméně, přeju Ti, aby jsi těhotná byla… A Tvé pocity měli správné opodstatnění. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
27.3.17 12:11

Hele, já jsem pocity měla brzo, už tak týden po ovulaci, akorát u nás bylo mimčo neplánované a já nevěděla, že je to k tomu ;) Začalo to tím, že „tam“ dole to bylo prostě jiné - nedokážu to popsat, ale i sex byl jiný a říkala jsem si, sakra, co je jinak :D Byla jsem strašně nafouklá, trpěla jsem na zácpu a děsně mi krvácely dásně, nic z toho jsem předtím neměla. Takže asi to možný je, protože já si nic vsugerovat nemohla :D
Jinak nevolnosti a typicky těhotenský příznaky jsem měla až tak kolem 6. tt, ale myslím, že pokud jsi dobře vyladěná na svoje tělo, něco bys poznat mohla - otázkou je, jestli to není v hlavě a nepřeješ si to :) Každopádně držím palce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 12:13

Podle mě je ještě na příznaky těhotenství brzy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
27.3.17 12:16

@Doe_Jane No já nevím, ale já tedy měla spoustu příznaků, ještě něž jsem měla pozitivní těhotenský test. Právě to mě donutilo si ho udělat. Vsugerované být nemohli, jelikož jsme se o mimčo nesnažili.

Zakladatelko, u tebe je na příznaky ještě opravdu brzy, jelikož kdyby to teoreticky klaplo, tak by ještě nedošlo ani k zahnízdění. Momentálně si příznaky namlouváš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
27.3.17 12:24

To asi úplně nemá cenu, se na to ptát ptát diskusi, může to být jak vsugerovane tak pravda, nikdo ti na to nic víc nenapíše. Zrovna před týdnem jsem tohle taky měla a byl tam zánět :D takže jen počkat na test, držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
27.3.17 12:44

Taky bych řekla, že je ještě brzy. Já měla první příznak 9 dní po sexu (8 po ovulaci)- špinění - tj. uhnízdění vajíčka, za další 2 dny už jsem měla pozitivní test a začala mě bolet prsa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 12:48

Tak těhotná byt můžeš, ale příznaky si zatím jen namlouvas :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 13:26

Ahoj kazda zena je jina, to vsichni vime. Ja mela 8 dni po sexu uplne stejne priznaky jako popisujes ty a mela jsem i dokonce pozitivni tehotensky test a ted mi tu lezi dve krasna dvojcatka a chystame se ven na slunicko :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 11:40

Tak dávám hlášení jak jsem dopadla :lol: opravdu jsem těhotná :) 31.3.test negativní, zklamání jako prase, no nic řekla jsem si a dala poslední šanci na pondělí 3.4.dělala jsem máma test comfort a slabá čárka, šla jsem na krev a v krvi 25jednotek, dnes 4.4.obyv.máma test a čárka je silnější :) dávám foto :lol: odkryvam svou anonymitu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama