Můžu být těhu, nebo z toho asi nic nebude?

204
16.5.17 11:01

Můžu být těhu nebo z toho asi nic nebude?

Ahoj maminky a snažilky!
Snažíme se s přítelem o mimi (nestresujeme se kvůli tomu, až to přijde tak to přijde)… Poslední MS jsem měla 16.dubna a po skončení jsme na „tom“ byli pořád :D 1.května mi proběhla OVU a taktéž jsme na to „vlítli“.. Po týdnu nalitá prsa, občas píchnutí v podbřišku… Nevydržela jsem a testovala a nic… Včera došla MS ale pro mě jaksi divná… Od samého začátku co jsem to začla mít trpím 2 dny jako blázen a mohla bych sedět nad kýblem ale včera bych to ani nepoznala.. :D Bolest břicha nic, a spíš špinění a trochu krve… Dnes jsem vstala a bylo to to co včera ale ve velkém množství a bolest žádná (jak kdybych MS neměla vůbec.. Myslíte že tu nějaká šance je? Hodně tu pročítám diskuze ale nikde jsem pořádně nenašla výslovně můj problém tak mě prosím neukamenujte :mrgreen: Mimi ještě nemám tak netuším co a jak :nevim: Jinak podotýkám - HA jsem v životě nebrala… Jen bych chtěla vědět jak jste na tom byly Vy :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Verun83
16.5.17 11:21

Znova tehotensky test. Tyden po ovu je blbost delat test, ten se dela nejdrive v den ocekavane ms nebo pozdeji. Jestli se ti ms nezda, tak ho znova udelej.

Boze zensky, k cemu jsou vam spekulace od uzivatelek emimina. Bud a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
204
16.5.17 11:32

@Verun83 Dobře to já vím ale myslím že tu jsou i horší a určitě nejsem jediná kdo testoval takhle brzo… :roll: Já jsem se jen zeptala tak co je na tom špatného :mrgreen: Mě to třeba dá naději že by to mohlo třeba vyjít..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5909
16.5.17 11:36

Brala bych to tak, ze ms dosla, tehotensky test negativni. zkousejte to dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5702
16.5.17 11:37

@Elyssmy A co chceš slyšet? Víc by ti teď neřekl ani gynekolg. Je to tady pořád dokola jak ohraná deska. Ještě k těm bolestem… na začátku těhotenství právě dost často bolí břicho jako při MS, ta se však nedostaví. Po pár dnech ta bolest zmizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
16.5.17 11:40
@Elyssmy píše:
@Verun83 Dobře to já vím ale myslím že tu jsou i horší a určitě nejsem jediná kdo testoval takhle brzo… :roll: Já jsem se jen zeptala tak co je na tom špatného :mrgreen: Mě to třeba dá naději že by to mohlo třeba vyjít..

100% rozreseni ti da tehotensky test. Do par sekund. Meli jste nechraneny sex, takze ano, tehotna byt muzes. Tyden po ovu byva zahnizdovani vajicka. Ja to tak mela u obou tehu, citila jsrm to. U prvniho jsem v dobe prichodu ms take krvacela a pak dalsich 5t tak poruznu.

Takze kdyz to potrebujes slyset, tak ano, je tu sance, na to, ze jsi tehu. Nebo jen splasene hormony a vsugerovane priznaky. Takze 50:50.

Bez koupit test a pocurej ho :lol:, hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
204
16.5.17 11:47

No tak to jsem zvědavá :D Někdo tu psal že některý holky to maj tak že MS normálně v těhu dostanou ale ja sem si řekla že tenhle případ asi já nejsem… Tak až mi to skončí tak zkusím ten test a jinak se budeme snažit ještě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
16.5.17 12:16

Tímhle testováním si připravuješ akorát to, že zachytíš „těhotenství“ v počátku a ono pak odejde s menstruací, to musí být krásný pocit naděje a zklamání.
Pokud máš nechráněný styk, těhotná být můžeš, co víc k tomu říct, než udělej si test. Tělo není stroj, mě nikdy nebolela prsa a pak najednou jeden cyklus strašně, nevim proč, těhotná jsem nebyla :nevim: Mimo to těhotenské příznaky se dají perfektně vsugerovat, to bys nevěřila, jak moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4252
16.5.17 12:30
@bartsch píše:
na začátku těhotenství právě dost často bolí břicho jako při MS, ta se však nedostaví. Po pár dnech ta bolest zmizí.

Nejen na začátku :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 12:35

V měsíci, kdy jsem otěhotněla, jsem měla po ovulaci takovou zimnici, že jsem nevěřila, že to je možné (myslela jsem si, že jsem nemocná) a v den menzes jsem začala špinit, špinila jsem 4 dny a menzes se nerozjížděly, takže jsem si 4. den - tedy 32. den cyklu - udělala TT a byl tam duch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2983
16.5.17 12:44

@Elyssmy já testuji 9dpo a holky už běžně 9-12dpo na testu ěnco mají takže bych udělala test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
16.5.17 12:48

@Elyssmy segre takhle přesně začalo těhotenství… úplně jako by to psala ona. Vše dobře dopadlo. Nechci ale dávat naděje, test bych zopakovala na 3 dny a uvidí se. Ani na gynde by teď na USG nebylo nic vidět… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
16.5.17 13:09

Dekujuu moc holky :* @chci_miminko jo zimnice, taky mam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
16.5.17 19:35

Holky jinak ted jsem si jen tak z hecu zkoušela měřit BT a 37,6 takže si ten test udělám hned po MS a dám vědět :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama