Můžu být v tom ikdyž se zpožděná ms dostavila?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 16:54
Můžu být v tom ikdyž se zpožděná ms dostavila?

Dobrý den… jsem tady nová a jelikož jsem našla podobné diskuze ale nešlo mi nějak se též vyjádřit a zeptat se ohledně mého podezření tak jsem to šoupnula sem… :?
Mé podezření spočívá v tom, že se mi zpozdila menstruace o 14 dní…nejake ty příznaky těhotenství jsem měla… dělala jsem si 3 těhotenské testy.. první sem si dělala 5 den zpožděné ms…na prvním byl pidi duch… za 7 dní na druhém byl o trošku silnější…a ten 14. Den nebylo skoro ducha vidět… všechny jsem dělala ráno a správně…odpoledne mě přítel nechtěně zmáčkl celé břicho jak si mě k sobě přitahoval aby jsem nespadnula protože mi podjela na schodech noha… Další den jsem dostala ms ale na podbřišku mám takový maličký kopeček…jsem z toho zmatená a nevím co to může být :(…na gyndu jsem objednaná 19.6… můžete mi prosím někdo poradit..?? :nevim:

Reakce:
Safrik
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 06.06.19 17:06

Tehotna pravdepodobne vazne nebudes. Mozna biochemicke tehotenstvi? Pockej na vysetreni od lekare.

Katar
Stálice 79 příspěvků 06.06.19 17:56

Já jsem teda docela strašpitlík ale asi bych se domluvila a na gyndu šla hned zítra. Aby se na tebe alespoň podíval 14 dnů zpoždění je docela dlouho aby to třeba nebylo mimoděložní :think:
Ale jak říkám čekám první miminko, takže já řeším všechno víc než holky co už děti mají :) ale za mě jistota je jistota :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 18:07

Bohužel dříve to nejde… už sem mluvila po telefonu se sestřičkou a vše dříve je plné.. :?
Ale i tak oboum děkuji… uvidím co poví lékař. :nevim:

karkarka
Závislačka 3811 příspěvků 06.06.19 18:48

Těhotná nebudeš. Zmáčknutí břicha potrat nevyvola.

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 06.06.19 20:14

Těhotná nejste. A už se nedívejte na takové ty pitomé filmy, kde někdo šťouchne špičkou prstu do těhotné a ta z toho potratí. To jsou strašné nesmysly. Ze zmáčknutého břicha jste fakt nepotratila. Duch tam byl (no nebo nebyl - tady taky spousta lidí ducha vidí jen proto, že si ho přejí vidět a přitom je tam bílo jak na Sibiři), teď není. MS jste dostala. Tudíž těhotná nejste. Kopeček máte nejspíš z jiného důvodu. Těhotenství by se v tuto chvíli stejně nijak vizuálně ještě neprojevilo.

Anonym 14
Nováček 1 příspěvek 06.06.19 21:50

Z žádného filmu to nemám jen sem byla zmatená z toho že hned druhý den ráno se dostavila ms tak sem si jen chtěla ověřit zda to nemohlo být tím že mi to břicho zmáčkl silně až mě to zabolelo a mimi ještě neplanujeme takže to byla spíše úleva nežli to že by jsem si to přála… :) Jen sem myslela že by mi někdo mohl poradit ohledně toho kopečku co mám na podbřišku jestli to nemá nějakou spojitost… :D ale i tak děkuju za odpovědi… Snad bude lékař vědět z čeho to může být.. :nevim:

Kajka9
Závislačka 4574 příspěvků 06.06.19 22:22

Spíš se to neudrželo. někdo má ms i když čeká mimčo ale pokud předtím slábli testy moc to nevidím

Váš příspěvek
Reklama