Můžu být v tom? Zpoždění a test

Anonymní
15.9.19 21:42

Můžu být v tom? Zpoždění a test

Ahojky. 5.9 se měla dostavit MS… ale přišla až 10.9
Už před 5.9 jsem začala cítit bolest v prsou, nevolnosti, sem tam bolest v podbřišku… Když mi začala MS tak první den jsem měla šílené motáky a bylo mi fakt na zvracení. Dnes mi končí menstruace a já pořád citim bolest prsou, po jídle mi není dobře… dnes jsem si dělala test a nic na něm není. S přítelem máme přerušovanou soulož. Myslíte že můžu být těhotná i tak? Nechci hned letět k doktorovi.. kdybych byla, tak na testu mám aspoň ducha ne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2902
15.9.19 21:44

Myslim, ze nejsi tehotna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1936
15.9.19 21:46

Pokud jsi měla ms a test je negativní těhotná nejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 21:51

@Martha03 co potom znamená ta bolest prsou a nevolnosti i po MS? Nikdy předtím jsem tohle neměla :?

• Nahlásit
  • Citovat
1936
15.9.19 21:54
@Anonymní píše:
@Martha03 co potom znamená ta bolest prsou a nevolnosti i po MS? Nikdy předtím jsem tohle neměla :?

Netuším možná erupce na slunci…
Příznaky jsou důsledkem rostoucího HCG, tedy pozitivního testu. Ten nemáš. Takže nějaká hormonální nerovnováha nebo sugerace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 22:01

@Martha03 při prvním těhotenství jsem měla menstruaci už první měsíc co jsem byla těhotná.. na testu jsem měla ducha a to až v 8tt, kdy to pak doktor potvrdil. vsugerovávat si to nechci protože teď by se mi to moc nehodilo :D jen mám tuhle zkušenost, tak nevím jestli to může být znova takhle

• Nahlásit
  • Citovat
1936
15.9.19 22:07
@Anonymní píše:
@Martha03 při prvním těhotenství jsem měla menstruaci už první měsíc co jsem byla těhotná.. na testu jsem měla ducha a to až v 8tt, kdy to pak doktor potvrdil. vsugerovávat si to nechci protože teď by se mi to moc nehodilo :D jen mám tuhle zkušenost, tak nevím jestli to může být znova takhle

No tak to je ale jiná. Pokud patříš k mizivemu procentu žen, jenž menstruuji v těhotenství či případně ti test neukáže těhotenství, tak není na místě aby si se ptala tady, ale svého gynekologa. Na tvou otázku ti zde stejně nikdo neodpoví na 100% a už vůbec ne pokud jsi taková anomálie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 22:13
@Anonymní píše:
@Martha03 při prvním těhotenství jsem měla menstruaci už první měsíc co jsem byla těhotná.. na testu jsem měla ducha a to až v 8tt, kdy to pak doktor potvrdil. vsugerovávat si to nechci protože teď by se mi to moc nehodilo :D jen mám tuhle zkušenost, tak nevím jestli to může být znova takhle

Tak pokud víš, že se ti něco podobného už stalo a tedy evidentně patříš mezi ty, které se vymykají běžným statistikám. Tak potom musíš určitě zajít na gynekologii. A ano může se to stát i znovu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4705
16.9.19 05:05
@Anonymní píše:
Ahojky. 5.9 se měla dostavit MS… ale přišla až 10.9
Už před 5.9 jsem začala cítit bolest v prsou, nevolnosti, sem tam bolest v podbřišku… Když mi začala MS tak první den jsem měla šílené motáky a bylo mi fakt na zvracení. Dnes mi končí menstruace a já pořád citim bolest prsou, po jídle mi není dobře… dnes jsem si dělala test a nic na něm není. S přítelem máme přerušovanou soulož. Myslíte že můžu být těhotná i tak? Nechci hned letět k doktorovi.. kdybych byla, tak na testu mám aspoň ducha ne?

Ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4535
16.9.19 06:02

Nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 14:46

Ahoj holky, prosím vás měla jsem to dostat max. 9.9.19 a nic testy negativni, s přítelem přerušovaná soulož, je teda fakt že v červnu jsem vysadila HA tak nevím jestli to tomu přisuzovat. Každopádně předchozí MS přišli 7.6., 6.7., 8.8. a teď nic. Nevím jestli už můžu mít ovulaci nezkoumala jsem to, ale zvracela jsem, chodím furt čůrat, nafouklá jsem a prsa mě bolely dost ted už min, měla jsem už i zácpu i průjem, neustále pálení žáhy. Nejde mi to do hlavy, že testy jsou furt negativni. Myslíte, že mám ještě zkusit test a když nic tak jít k doktorovi? A myslíte že už po 2-3 měsících po vysazení HA můžu být těhotná? :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1936
16.9.19 15:04

Otěhotněla jse 2 měsíce po vysazení HA, ovulaci jsem měla okamžitě po vysazení. Takže ano můžeš otěhotnět i mít ovulaci. Zda tomu tak skutečně je těžko říct. Test je vhodné dělat nejdříve 14 dní od ovulace, ideálně tedy cca po dvou dnech od vynechání ms. Může se však ovu zpozdit nebo přijít dříve. Příznaky jsou rostoucím HCG test by tedy měl byl pozitivní. Testuj s odstupem dvou dnů z ranní moci. Pokud ti MS nepřijde a testy budou negativní tak gynda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama