Můžu být vážně těhotná? Na testu duch a 5. den zpoždění

1.10.20 07:46

Můžu být vážně těhotná? Na testu duch a 5. den zpoždění

Dobré ráno snažilky,

mám 5. den zpoždění, o miminko se s přítelem snažíme. Poslední 2 dny mě pnou prsa. Ráno jsem si udělala test a na něm duch. Vím, že nemá cenu se radovat když není nic jistý ale já po zjištění 2. i když tenké čárky byla šťastná jako blecha.

Ovšem pak jsem začala číst a číst a teď si říkám, jestli vážně těhotná jsem. Jít k doktorce je ještě brzy. Chci se zeptat, zda si myslíte, že se na digitálním testu už něco ukáže lépe. Vím, že nejste lékařky ale měla jsem potřebu se o to s vámi podělit.

Testovala jsem od Dr.Max Pregnancy Test 2v, citlivost 10 mlU/ml, protože jiný v lékárně neměli :D

Přikládám fotku ranního testu.

Předem děkuji! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
365
1.10.20 07:48

Počkala bych a za dva dny udělala nový, jestli bud sílit. Noc jiného se zde asi nedozvíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1807
1.10.20 07:51

To není duch, to je pozitivní test :mrgreen:
Držím palce ať to dobře dopadne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 07:51

Ja bych tedy rekla, ze tohle uz ani neni duch, vsak ta carka je tam normalne hezky videt. ;) :hug: za dva dny bych zkusila dalsi, ale myslim, ze to vypada jako tutovka, jeste s petidennim zpozdenim :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
5259
1.10.20 07:52

To už duch není :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5266
1.10.20 07:52

S dcerou jsem neměla carku o nic silnější a už je to školačka. V tomto tehu, to stejný, testovala jsem opakovaně, vše v pořádku :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12661
1.10.20 07:54

To je pozitivni test. Jako teoreticky by 5 dni po ocekavane ms mohl byt silnejsi, nicmene mohlas mit ovulaci pozdeji v cyklu. Souhlasim, ze lepsi je pockat par dni a udelat znova ten samy, uvidis, zda zesili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.20 07:55

Celý život jsem si měla potřebu na všem něco hledat abych pak nebyla zklamaná. Takže jsem ráno koukala na test se slovy: je to jen duch, neraduj se (i když to nešlo) třeba to nic není a MS se dostaví.

Děkuji všem za reakce, uvidíme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
1.10.20 07:59

Jsi těhotná :mavam: žádný duch. Digitální test ti ukáže jasné + a počet týdnů od oplodnění. Já si je nedávno dělala 3 během 9 dní a výsledek hezky rostl z 1-2 na 2-3 a 3 + 😀 mi to za tu investici stálo. Teď už čekám na kontrolu na příští týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27629
1.10.20 08:01
@Markét1404 píše:
Celý život jsem si měla potřebu na všem něco hledat abych pak nebyla zklamaná. Takže jsem ráno koukala na test se slovy: je to jen duch, neraduj se (i když to nešlo) třeba to nic není a MS se dostaví.Děkuji všem za reakce, uvidíme :srdce:

Pozitivní test. Jen to zpoždění asi není tak velké, mohla mít posunutou ovulaci. Počkej týden a pak se objednej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.20 08:03

@Russet
Já jdu shodou okolností za týden na prevenci na gynekologii :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27629
1.10.20 08:06
@Markét1404 píše:
@Russet
Já jdu shodou okolností za týden na prevenci na gynekologii :D

Tak to je dobrá náhoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60483
1.10.20 08:12

@Markét1404 tohle je hezky test :kytka: s objednáním byhc počkala cca 3 týdny, ale toto dává velkou naději :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.20 08:13

@martina.se Děkuji! Asi zavolám doktorce abych ji vysvětlila situaci. Jestli má tedy cenu tam za ten týden na tu prevenci jít, jestli rovnou nepočkat těch pár týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27629
1.10.20 08:15
@Markét1404 píše:
@martina.se Děkuji! Asi zavolám doktorce abych ji vysvětlila situaci. Jestli má tedy cenu tam za ten týden na tu prevenci jít, jestli rovnou nepočkat těch pár týdnů.

Můžeš si odbýt prevenci a pak tě objedná na další vyšetření. Stejně na tu gyndu teď půjdeš víckrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama