Můžu chtít zůstat na své pozici v práci?

Anonymní
13.8.20 18:07

Můžu chtít zůstat na své pozici v práci?

Ahoj. Potřebuju poradit. Dělala jsem v práci na normálním místě :) pak potřebovali zástupce vedoucího s já to zkusila. Nejdřív hrůza, litovala jsem. Teď už jsem se zajela, celkem to jde. Samozřejmě plat mnohem lepší než byl.No teď máme v práci dvě důchodkyně, takže nejsou lidi. A dnes mi vedoucí jen tak mezi řečí povídá že má dvě zàjemkyně o práci a ještě třetí a ta by prý ten zástup vzala 8o je pravda že jsem furt říkala, když jsem to začla dělat, že jsem udělala chybu, že zástup dělat nechci. Teď už bych ale zůstala. Jemu jsem neřekla nic. A teď poraďte. Mám smlouvu na dobu neurčitou. Může mi jen tak říct jednoho dne že tady Jana bude ode dneška zástupce místo tebe? nebo musím souhlasit s tím, že to pouštím? případně mě musí vrátit na původní pozici nebo dát odstupné? díky za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
760
13.8.20 18:10

A neni lepsi dojit za sefem, rici mu, ze te prace bavi, ze ji delat chces a ze za tebe nikoho hledat nemusi? :)

Jinak zalezi na tom, jak mas postavenou smlouvu, jake mate v praci mzdove řády, pravidla pro zvyseni, snizeni pozice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
13.8.20 18:14

Máš smlouvu přímo na zástup?

Jinak ne, to nemůže.

Na netu je plno článku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22014
13.8.20 18:18

To je jak v mateřský školce. Tak když tvrdíš, že to dělat nechceš nebo maximálně dočasně, tak jak má asi vedení vědět, že bys na tom místě ráda zůstala?
Začni se chovat jako dospělá a normálně to šéfovi řekni, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60121
13.8.20 18:20

Pokud to na zástup, tedy na ten flek, dali smlouvu, tak to nejde.. Ale zajdi za šéfem, že tě to chytlo a že chceš zůstat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 18:21
@alena1995 píše:
Máš smlouvu přímo na zástup?

Jinak ne, to nemůže.

Na netu je plno článku.

Mám smlouvu na zástup

• Citovat
  • Nahlásit
42459
13.8.20 18:29
@Anonymní píše:
Mám smlouvu na zástup

mas smlouvu na pozici zastupce vedouciho na dobu neurcitou?
Pak si promluv s vedenim. Se zmenou pracovni pozice bys musela souhlasit. Oni ti vypoved nemaji jak dat (duvody jsou v zakoniku prace). Mozna fakt nevedi, ze to chces delat dal a chteji ti udelat radost, ze konecne te teto pozice zbavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3423
13.8.20 19:05

Celou dobu dáváš najevo, že tu pozici nechceš, takže se vedení podle toho zařídí a najde si někoho jiného. A ty se teď po poradě s emiminem chystáš oznámit, že sis to rozmyslela? Už si s tímhle byla u svého psychiatra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
13.8.20 21:29
@Zumpa píše:
Celou dobu dáváš najevo, že tu pozici nechceš, takže se vedení podle toho zařídí a najde si někoho jiného. A ty se teď po poradě s emiminem chystáš oznámit, že sis to rozmyslela? Už si s tímhle byla u svého psychiatra?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama