Reklama

Můžu dát kojenci bio šťávu místo hippu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cherrinka
Povídálka 22 příspěvků 30.11.17 21:48
Můžu dát kojenci bio šťávu místo hippu ?

Myslíte, že muzu dát miminku bio jablečnou šťávu ředěnou vodou místo jablečné šťávy hipp? Podle mě je to jedno - jenom hipp malá lahev stojí 30,– a bio džus je velký a cena stejná. Díky :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 30.11.17 21:52

Jako že ta Hipp je co, z extra jablek pro děti? :roll: Prosímtě koukni se na složení

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 30.11.17 21:53

Ano, můžeš. Dokonce miminko přežije i 100% džus, který bio není. Fakt 8o

cherrinka
Povídálka 22 příspěvků 30.11.17 21:53

@pikola no prave že ne :D, jsou tam bio jablka. Podle me je to jen tahač penez. Jenom se ptám :)

cherrinka
Povídálka 22 příspěvků 30.11.17 21:54

Dobře, tak mě tady nebijte :D. Jenom mě to zajímalo. Malá ma 4 měsíce. Bio džus bude asi lepší kvůli postrikum než jen 100% džus ne?

beruska9
Extra třída :D 10629 příspěvků 30.11.17 21:56

Dej mu cistou vodu a mas po starostech a necpes do ditete zbytecne cukr :mrgreen: Ono teoreticky je rozdil v tom, ze pokud je neco deklarovane pro deti, tak to ma prisnejsi normy na obsah nejakych tech latek…ale tak snad v bio by stejne zadne sragory byt nemely…

Agrion
Závislačka 2776 příspěvků 30.11.17 22:05

@cherrinka Pokud chces pro svoje miminko jen to nejlepsi, jako kazda mama, tak mu prosim dej jen cistou vodu a nebo neslazeny caj. Opravdu nepotrebuje zadne ovocne stavy, naopak. Bude to nejlepsi pro malou i pro tvou penezenku.

cherrinka
Povídálka 22 příspěvků 30.11.17 22:07

@Agrion dávám ji fenykl a Heřmánek. Chtela jsem i nějaký vitamin přes zimu. Tak díky za rady všem :palec:

Agrion
Závislačka 2776 příspěvků 30.11.17 22:10

@cherrinka Tak z jablecny stavy ji vitaminy nenadopujes a jen ji zadelas na spatne navyky - sladke piti. Promin ze do tebe tak siju, ale je to fakt zlo… a pokud jsi s tim jeste nezacala, tak vidim sanci te jeste presvedcit ;)

cherrinka
Povídálka 22 příspěvků 30.11.17 22:13

@Agrion ale přece ve šťávě za studena lisované vitaminy musí byt ne? 8o. Určitě ji nechci ubližovat, pokud šťávy dobre nejsou, budu dávat jen čaje. Nemam problém :). Začala jsem teda dávat švestkovou ředěnou, protože mela špatnou stolici a výrazně se to zlepšilo.

Agrion
Závislačka 2776 příspěvků 30.11.17 22:23

@cherrinka Ale to minimum vit. ktere tam je, je vykoupeno poradnou davkou cukru. A deti jsou od prirody „naprogramovany“ preferovat sladkou chut… s velkou pravdepodobnosti ti uz brzo jen vodu nebude chtit pit… a to je pak fakt problem. Ja sem jako dite taky vyrostla na stavach (bohuzel) a co mi to dalo prace, nez jsem se „naucila“ pit v ranne dospelost vodu…

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 30.11.17 23:04

Lepší je ta voda. pokud nějakej džuš, radši z chlaďáku, než ty krabicový, co vydrží dlouhý měsíce pokojový teploty

cherrinka
Povídálka 22 příspěvků 30.11.17 23:25

@Agrion asi mas pravdu :-)

cherrinka
Povídálka 22 příspěvků 30.11.17 23:25

@slavuska1 Jo to jsem i chtěla. Já mam džusy rada. Tak zbytek vypiju já.

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 01.12.17 06:50

Jak psaly holky. nejraději vodu.

z té trochu co by ti ve 4 měs vypila moc vitsmínů nenaženeš.

a když už náhodou, tak ne džius, ani bio džus. když už tak mošt - tedy přímo lisovanou šťávu z jablek. ne „100 proscentní šťávu“ z koncentrátu:( bio nebio.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >