Můžu dát saponát do robotického vysavače ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
50
3.1.22 09:34

Můžu dát saponát do robotického vysavače ?

Zdravím Vás, mám dotaz jestli mohu nalít saponát do robotické vysavače, když chci aby mi vytíral. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72220
3.1.22 09:38

Možná do některých ano, ale co jsem kdy viděla tak v návodu píší, že nedávat.
Jako ona je to v podstatě jen nádobka, ze které to cmrndá vodu do toho hadříku, takže ase ani žádná hrůza nestane, ale asi by se to mohlo v té nádobce usazovat. A ta se špatně čistí. Dávám jen vodu, případně něco nastříkám na ten hadřík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
3.1.22 09:41

Já mám v návodu taky jen čistou vodu, ale i přesto dávám do násobky aspoň trochu prostředku na podlahy. Nevím, jestli to umyju lépe, ale aspoň to voní. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3887
3.1.22 09:45

Já jsem to zkusila jednou a akorát jsem měla upatlanou podlahu. A to jsem fakt jen kápla trošičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12588
3.1.22 09:46

Já dávám jen trosku na tu hadru. Uvnitř může ucpat ty kanály kterými teče voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11960
3.1.22 09:53
@Kyle píše:
Zdravím Vás, mám dotaz jestli mohu nalít saponát do robotické vysavače, když chci aby mi vytíral. :)

Musíš to mít v návodu přímo napsaný. Takže se podívej. Jinak NE!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
3.1.22 09:56

Podle mě ne, my tam třeba máme vyloženě napsáno, že nesmíme dávat nic, co pění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4141
3.1.22 10:04

My máme možnost dávat saponát přímo od výrobce. Uvidím, ale spíš budu používat jen čistou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
3.1.22 10:11

Zničila jsem takto asi první karcher tepovac, takže už to nikam nedávám, mám ráda svoji peněženku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72220
3.1.22 10:16
@TO_IT píše:
Zničila jsem takto asi první karcher tepovac, takže už to nikam nedávám, mám ráda svoji peněženku.

Ale tak tam věřím, že to může dělat větší problém. Tady ta voda přes stroj vůbec nejde, jen to cintá z plastové nádobky do hadru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
3.1.22 10:24
@Lama Lama píše:
Ale tak tam věřím, že to může dělat větší problém. Tady ta voda přes stroj vůbec nejde, jen to cintá z plastové nádobky do hadru.

Jj mám to i u tyčového aku i u robota, stejně to tam nedávám. U toho tyčového jsem se dívala, že by se ty dírky mohly zaslepit. Tak pro jistotu.. obecně se mi nejvíc osvědčil stírací „mop“ s nádobkou od Veledy, to je nejrychlejší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4887
3.1.22 10:44

Dávám občas jen trochu octu. U obou je uvedeno že se chemie nesmí nedávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6024
3.1.22 14:08
@Kyle píše:
Zdravím Vás, mám dotaz jestli mohu nalít saponát do robotické vysavače, když chci aby mi vytíral. :)

Holky trochu zaplevelim, taky premyslim o koupi tohoto vynalezu, ale silene mi padaji vlasy, takze jsou vsude ;) a vim jak se mi namotavaly na kartace do vysavace a musela jsem je pracne vystrihavat a vymotavat ven. To se namotaji asi i do toho vysavace? A take mam dost koberecku, nektere nizke jako behouny ale i s dlouhymi trasnemi, da to ten vysavac? A taky bych chtela tens vytiranim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11960
3.1.22 15:49
@lilith1 píše:
Holky trochu zaplevelim, taky premyslim o koupi tohoto vynalezu, ale silene mi padaji vlasy, takze jsou vsude ;) a vim jak se mi namotavaly na kartace do vysavace a musela jsem je pracne vystrihavat a vymotavat ven. To se namotaji asi i do toho vysavace? A take mam dost koberecku, nektere nizke jako behouny ale i s dlouhymi trasnemi, da to ten vysavac? A taky bych chtela tens vytiranim..

Vlasy dopadnou jako jinde. Namotaný a musíš je prestrihat a ručně oddělat. Nízké koberce většina dá v pohodě, jen mají problém s najizdenim na ten koberec. Pokud je ale na okraji lišta nebo je jinak přidělaný, tak to bude v pohodě. Dlouhé třásně nedává vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat