Reklama

Můžu dát v noci Levopront, když dáváme přes den Bromexin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baculkaji
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 22.12.16 18:29
můžu dát v noci Levopront, když dáváme přes den Bromexin?

Ahoj všem..prosím o radu…před den dáváme dceři (6let) Bromexin…včera jsme byli večer na pohotovosti…protože měla záchvat kašle…ale vše čisté, žádné otoky..laryngitida nic…dr. nám dal jeden prášek na tu včerejší noc..a děsím se toho, co dneska…ptala jsem se ho, proč bromexin, když neodkašlává hleny a dráždí jí to…prý se může…teď jen jestli kdyby byl zase záchvat. můžu jí dát v noci ten Levopront??? díky moc

Reklama

Reakce:

amazon
Echt Kelišová 8751 příspěvků 22.12.16 18:31

Nemáš Fenistil. Raději bych dala na noc tohle než sirup..Dcera má teď taky hnusný dávivý kašel a po Sinecodu ještě větší a Levopront nám taky moc nezabral

baculkaji
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 22.12.16 18:34

No to nemám…ale myslíš, že ta kombinace může být??? a ten fenistil je na předpis?

amazon
Echt Kelišová 8751 příspěvků 22.12.16 18:40

Ne, je volně prodejný, jsou to kapky. Ta kombinace myslím nevadí, ale musí tam být dostatečný časový odstup. Na vykašlávání by se měl dávat nejpozději v 16h a pak na noc ten tišící

baculkaji
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 22.12.16 18:48

Tak díky moc…jsi hodná

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 22.12.16 18:54

Nejdřív k tvému dotazu - všechny léky typu bromhexin, mucosolvan, prostě určené k rozpouštění a uvolnění hlenu, by se měly dávat jen přes den a tudíž i dostatečně dlouho před spaním. Pokud jsi ho podala někdy teď, tak rozhodně levopront ani jiný lék určený k tlumení kašle nedávej, protože tím uděláš to, že předchozím lékem uvolníš hlen, následujícím lékem nedovolíš, aby ten hlen z těla odešel a můžeš způsobit i zánět průdušek nebo zápal plic. Pokud jsi bromhexin dala někdy naposledy dejme tomu mezi třetí a čtvrtou hodinou, tak bych klidně ten levopront na noc dala.

No a jinak - mám dcerku, která od pět měsíců trpí na laryngitidy. Sice ji vy nemáte, ale nebudem si nic namlouvat, když je zahleněné dítě, je úplně jedno, ze které choroby to pochází. Takže já na doporučení lékaře používám na noc kombinaci Stoptussin sirup a k tomu fenistil. Když je hodně zle, máme v noci zopakovat. Zatím jsem nic lepšího nepotkala. U nejstaršího mi pomáhal jitrocelový sirup na dobrou noc (přímo se to tak jmenovalo), ale on při rýmě a kašli vždy v noci ze zahlenění zvracel. Na tohle mi to nikdy nefungovalo. Vše výše jmenované je volně prodejné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama