Můžu dávat sunar i když kojím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danca1995
Povídálka 34 příspěvků 06.02.19 21:00
Muzu davat sunar ikdyz kojim?

Ahojte holciny, chci se vas zeptat mam 4 mesicni dcerku a u prostred ledna vazila 5230g a ted 5.2. vazi 5500g a to porad kojim.. sice mam mekke prsa a to nevim co znamena vzdy jsem mela plne a ted mam moc mekke… Doufam ze neztracim mleko :( jinak otazka zni muzu davat male sunar jen vecer pred spanim? Porad chci kojit tak se snazim jest vse a moc coto jde aby semi delalo mleko aj piji kojici caj ale nejak to nepomaha si myslim.. mala nebreci ze ma hlad extra. akorat kojim ji co hodinu.. pokud spi tak se skrz jidlo nevzbudi pres den jinak v noci kni vztavam 2× :) vite doktorka mi rekla at ji davam nemlecnou kasi nevim co to je.. prosim nejake rady ohledne tvoreni mleka a sunaru dekuji moc ;* :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Diana69
Kecalka 332 příspěvků 06.02.19 21:03

Nemlecnou kaši kup v DM..je to kase,kterou děláš z vody.. Ne z mléka..
Hlady neplace.. na váze přibrala pěkně.. tak do ní nedávej ještě Sunar. A vstáváš jen 2×..což je krásné

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 06.02.19 21:24

brala jsem probiotika na podporu kojení a měla jsem problém s prázdnými prsy jen dvakrát a to při evidentním růstovém spurtu .. ale doporučuji hodně jíst polévky, samozřejmě i hodně pít .. já si polévky nadělala do mrazáku a pak je jen rozmrazovala ;) a nejde ani tak o to kolik toho jíš, ale spíš jestli je to plnohodnotná strava :kytka:

tini
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 06.02.19 21:25

Kasi ji muzes delat z MM,ale ja bych ve 4mes kasi rozhodne nedavala.Prsa mas normalni,mas ustalenou laktaci,mleko se tvori dle potreby.Jeste bych jen kojila a za 1-2mes zacala klasicky mrkvi

Danca1995
Povídálka 34 příspěvků 06.02.19 21:30
Zakladatelka :

Dekuji moc holky ;) jste zlatii ;)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 06.02.19 21:30

@Diana69 nemléčná kaše se dělá z MM nebo UM, mléčná kaše se dělá z vody, ptže už sušené mléko obsahuje :nevim:

veria
Generální žvanilka 24366 příspěvků 06.02.19 21:36

Můžeš dávat sunar když kojis. Já dávám ke kojení od narození.

pomme
Stálice 96 příspěvků 06.02.19 21:46

Já při kojení přikrmovala umělým mlékem od porodnice. Syn byl pěkný pořízek a brečel mi hlady i po kojení. Neměla jsem nervy čekat jestli se mi začne časem dělat víc mlíka. Kojit by se nemělo co hodinu, ale nechat rozestup aspoň 3h, aby se mlíko stihlo vytvořit. V porodnici mi moc nevěřili, že kojení dáme. Prý jakmile začnu s lahví, tak nebude chtít prso. Zvládli jsme to a kojila jsem do 13m. Jen prostě večer dostal lahev navíc.

Daniela PB
Kecalka 235 příspěvků 82 inzerátů 06.02.19 21:52

Na noc Sunar úplně v klidu, i ten interval spánku po byl lepší, určitě si tím kojení nepokazíš.

Flyingfrog
Extra třída :D 12144 příspěvků 07.02.19 06:59

@pomme Tříhodinový rozestup se doporučuje mezi umělým mlékem. U kojeného dítěte je to nesmysl. :roll:

@Danca1995 Laktace se vždy ustálí a prsa nejsou tak nalitá jako v prvních dnech.

terezkaaa1993
Povídálka 32 příspěvků 07.02.19 07:58

taky dávám hipp už od mala nejdřív se mi totiž netvořilo mléko až po 4 dnech doma a o hladu ji přece nenechám hodně lidí mi říkalo že už nebude chtít pít od prsa ale jelikož máme silikonové dudlíky i na prso ani ji to nepřijde jako něco jiného a hlavně doporučuji lahvičku avent má dudlík ve tvaru prsa a musí z něj sát a neteče jí to přímo do pusenky :) jinak holky jakej máte názor na mrkvičku s bramborem už v 3,5 měs. kamarádka už malému dává a mě to celkem překvapilo příjde mi to brzo :O

BigGold7
Kecalka 120 příspěvků 4 inzeráty 07.02.19 09:44

můj 2měsíční syn také přibýval na váze, ale pak přišlo období, kdy začal po kojení hned brečet hlady. Nedalo mi to a začala jsem ho vážit před a po kojení, abych měla přehled, kolik mlíka ode mě vlastně vypil. Přes den to šlo, z obou prsů vytáhl 120-170ml, ale večer to byla bída - z obou prsů vypil dohromady třeba kolem 30ml, což mu nemohlo stačit. Takže poslední týden mu dávám večer před spaním Sunar a jak je najednou spojený :)

BigGold7
Kecalka 120 příspěvků 4 inzeráty 07.02.19 09:46

@terezkaaa1993 tvoje kamarádka, která dává 3,5měsíčnímu dítěti mrkev s bramborem to podle mě dělá špatně…takové příkrmy se přece začínají až v 5.měsíci 8o

terezkaaa1993
Povídálka 32 příspěvků 07.02.19 10:02

@BigGold7 no právě sem se nad tím zarazila a ještě jakousi kaši většinou co sem si četla tak i ty příkrmky sou od 4 měsíce ale taky sama zhruba nevím od kdy zkoušet dávat doporučí mi to pak třeba doktorka ? nebo mám začít sama ?

veria
Generální žvanilka 24366 příspěvků 07.02.19 10:08

Doktorka by ti měla říct. Pokud není plný kojení, tak se prikrmuje od uklncenyho 4. měsíce, ale muže se i později. Já začala od 5.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >