Můžu do finské sauny ve viskózové tunice?

251
14.6.21 22:43

Můžu do finské sauny ve viskózové tunice?

Ahoj holky, třeba mi některá poradí. Ráda chodím do finské sauny, ale nebaví mě tam být pořád v prostěradle nebo ručníku. Dneska jsem si koupila takovou tuniku, tmavou, aby neprosvítala, opravdu velmi lehounkou a obyčejnou ze 100% viskózy. Myslíte, že bych v ní mohla do sauny chodit? Předtím bych jí samozřejmě vyprala a vyžehlila a pod sebe bych si v sauně dávala ručník pořád :) Ale bojím se, aby mě třeba nevyhodili, nebo tak, nechci být za trapku, tak se radši ptám, kdyžtak zůstanu u prostěradla :)
Díky všem za rady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
608
14.6.21 22:49

Myslí, že tě tam v tom nejspíš nepustí. Nebude to taky sát pot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
14.6.21 23:00

Ve správné finské sauně bys měla být nahatá. A to myslím vážně. Chápu, že u nás se to tak nedělá, ale oblečená v tunice bych tam nelezla. Radši zůstaň u prostěradla. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3003
14.6.21 23:06

Se ti to smrskne :lol: Zustala bych u prosteradla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15132
15.6.21 06:04

Myslím, že sauny mají jasná pravidla, že vstup je pouze v jejich prostěradle. Aby si byli jistí hygienou. Umělá tunika tam bude hodně nepříjemná na tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4734
15.6.21 06:47

A co toto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
15.6.21 07:26

Ve viskozove tunice do sauny? Vždyť blee. Ta bavlna saje pot, o to tam jde. Jestli chceš být kočka, tak se ti to tím stejně nepovede, budeš vypadat jak jeliman

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26011
15.6.21 07:50

Ne, je to blbý nápad. Buď nahá nebo v ručníku, prostěradle z bavlny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5452
15.6.21 08:18
@Gabiiinka píše:
Ahoj holky, třeba mi některá poradí. Ráda chodím do finské sauny, ale nebaví mě tam být pořád v prostěradle nebo ručníku. Dneska jsem si koupila takovou tuniku, tmavou, aby neprosvítala, opravdu velmi lehounkou a obyčejnou ze 100% viskózy. Myslíte, že bych v ní mohla do sauny chodit? Předtím bych jí samozřejmě vyprala a vyžehlila a pod sebe bych si v sauně dávala ručník pořád :) Ale bojím se, aby mě třeba nevyhodili, nebo tak, nechci být za trapku, tak se radši ptám, kdyžtak zůstanu u prostěradla :)
Díky všem za rady!

Jestli chceš vypadat jako zjevení v tom negativním smyslu, tak je to dobrý nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7244
15.6.21 08:21

Viskóza se může zdeformovat… :think:
Jinak ale pochybuju, že to provozovatel dovolí… jde o hygienu, musí mít nad ní kontrolu a nemohou spoléhat na to, co jim návštěvník řekne.
Každopádně moc nechápu smysl toho na sebe něco takového dávat. Jestli se stydíš být nahá, pak to bavlněné prostěradlo přece úplně stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6116
15.6.21 11:55

@Gabiiinka v prostěradle tě to tam nebaví, ale s viskozou to hned bude zábava? No, možná bude, budeš se pod tím pařit, bude to divně smrdět…to bude fakt žůžo zážitek, který chceš ty i ti kolem :lol: A už žádná nuda hlavně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat