Muzu do fitka? - bolest zad

369
6.2.20 07:54

Muzu do fitka? - bolest zad

Myslite, ze muzu do fitka? Pred dvema tydny si me odvezla rychla, protoze jsem lezela jak prkno a nemohla se hnout. Pry blokla pater a vyhrezle plotynky. Nemohla jsem chodit co me po tydnu propistily domu. Ale uz jsem se prave rozchodila, zada boli, beru prasky na bolest 2 denne. Mam brat 3. Ale uz vydrzim si vzit jeden rano a jeden na noc. Nemuzu ale sedet. chodit uz ano. Mam furt problem se pro neco ohnout. Jedna holcina mi napsala, ze by semnou sla rada do fitka. Jenomze nevim. Neznicim si zada jeste vic? Nebo naopak mi cviceni treba pomuze? Nestane se to, ze se zase rano probudim a nebudu se moct hybat??? Pisi na telefonu, omlouvam se za chybicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3265
6.2.20 07:59

Ne, opravdu bych 14 dni pote co mne odvezla rychla, nesla do fitka. Ano cvicit kazdy den, ale podle fyzioterapeutky, ne ve fitku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1990
6.2.20 08:00

Ty mas teda dobry napady. Ja zobat prasky na bolest zad, tak nevymyslim s nejakou posilovnou a spis mazu k dobry fyzioterapeutce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6345
6.2.20 08:02

Do fitka ne. Pokud ještě plánujete záda používat. To, co potřebujete je odborná rehabilitace. Vyhřezlé plotýnky se jen tak samy nevrátí. V lehčím případě pomůže opatrná rehabilitace. V horším případě je třeba operativní zákrok.

PS. I z mobilu lze psát jako člověk, jen je potřeba si víc hlídat automatické opravy textu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3400
6.2.20 08:17

:lol: ;) :lol: jako vtip dobrý :zed:. Měla by jsi dostat poukázku na rhb cvičení. A hlavně na neurologii aby zjistili které plotenky a jak moc máš vyhřezlé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19655
6.2.20 08:19

Fitko fakt ne, jestli chces cvičit, tak si nech předepsat nejake rehabilitace u fyzio.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12130
6.2.20 08:56
@Tehulinka3 píše:
Myslite, ze muzu do fitka? Pred dvema tydny si me odvezla rychla, protoze jsem lezela jak prkno a nemohla se hnout. Pry blokla pater a vyhrezle plotynky. Nemohla jsem chodit co me po tydnu propistily domu. Ale uz jsem se prave rozchodila, zada boli, beru prasky na bolest 2 denne. Mam brat 3. Ale uz vydrzim si vzit jeden rano a jeden na noc. Nemuzu ale sedet. chodit uz ano. Mam furt problem se pro neco ohnout. Jedna holcina mi napsala, ze by semnou sla rada do fitka. Jenomze nevim. Neznicim si zada jeste vic? Nebo naopak mi cviceni treba pomuze? Nestane se to, ze se zase rano probudim a nebudu se moct hybat??? Pisi na telefonu, omlouvam se za chybicky.
8o 8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.2.20 10:43

Proč nemáte rehabilitace???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8970
6.2.20 10:49

@Tehulinka3 Tak to ať tě ani nenapadne. Napřed si dej záda do pořádku, řekni si o poukaz na fyzio a na posilovnu zatím zapomeň. Pokud se teda nechceš oddělat úplně. Až budeš v pohodě, tak místo posilovny začni raději chodit na cvičení - pilates, jóga

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36181
6.2.20 11:15

Jdi do fitka, trošku si to ošahej, protahuj se, žádná velká zátěž. RHB je žádoucí, vypros si poukaz, ale čekačka je obvykle 6 týdnů. Klidový režim nepomůže, hýbej se, co ti to dovolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama