Můžu do letadla do kufru vzít 3 plechovky piva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 10:29
Můžu do letadla do kufru vzít 3 plechovky piva

Ahoj holky, chci vzít jako dárek do letadla do zavazadlového prostoru asi 3 plechovky piva, muže se?
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lucenka
Vesmírná mluvilka 32940 příspěvků 21.02.18 10:30

Může.. Ale dej to do sáčku. Nám několikrát prasklo :pocitac: některé firmy mají tenké plechy.

Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 10:31
@lucenka píše:
Může.. Ale dej to do sáčku. Nám několikrát prasklo :pocitac: některé firmy mají tenké plechy.

Děkuju

Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 10:31

Budu brát plzeň

Premek_Orac
Závislačka 4415 příspěvků 21.02.18 10:41

Letecká (přepravní) společnost by měla mít detailní podmínky na svém webu, takže doporučuji kouknout tam. Může se lišit.
Jinak přemýšlím, na co je dobré brát si do příručního zavazadla pivo. Pokud je to dar, tak ok, pokud to máte na palubu na pití, tak je to samozřejmě vaše věc… ale… prostě mě to nikdy nenapadlo… a jsem děsně zvědavej…

lucenka
Vesmírná mluvilka 32940 příspěvků 21.02.18 10:44
@Premek_Orac píše:
Letecká (přepravní) společnost by měla mít detailní podmínky na svém webu, takže doporučuji kouknout tam. Může se lišit.
Jinak přemýšlím, na co je dobré brát si do příručního zavazadla pivo. Pokud je to dar, tak ok, pokud to máte na palubu na pití, tak je to samozřejmě vaše věc… ale… prostě mě to nikdy nenapadlo… a jsem děsně zvědavej…

Vždyť to chtějí dát do odbaveneho zavazadla a ne příručního. Na palubu by to neprošlo, pokud by je nekoupili v zóně za kontrolou zavazadel

Premek_Orac
Závislačka 4415 příspěvků 21.02.18 10:46

@lucenka Máš pravdu… Jsem to ale hlava dubová :-)

Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 10:52
@Premek_Orac píše:

Je to dárek a na palubu ne ale do zavazadlového prostoru

TesoroM
Nováček 1 příspěvek 21.02.18 10:58

Bez problemu vozime i mnohem vic nez tri (v ramci Evropy). Akorat to vzdy zabalim do bublinkove folie, aby ta plechovka nepraskla. Jedine, co nam jednou neproslo, byl plzensky soudek, protoze obsahuje plyn :roll:

Zuzulunka
Kecalka 155 příspěvků 21.02.18 11:00

Mužet si do kufru vzít jakekoliv pití, ale do nečeho pořádně zabalit, občas se k těm kurfum chovají jak hulváti.. Omezení se vztahuje jen na příruční zavazadla..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 11:07

Ahoj,

můžeš i do příručního zavazadla, tzn. sebou do letadla, jen ho musíš koupit až na letišti v duty free. Ukazuje se letenka (je rozdíl v ceně, jestli jedeš do EU nebo mimo EU), oni je dají do průhledného sáčku/tašky a uzavřou.

Pokud byste sáček rozdělali, vyhodí vám vše.

Omlouvám se, jsem v práci.

beruska9
Extra třída :D 10753 příspěvků 21.02.18 11:27

Z hlediska prepravy v pohode, jeste si prover pravidla na dovoz alkoholu tam, kam letis.

mau-mau
Závislačka 3221 příspěvků 21.02.18 11:33

Určitě bych to tam zabalené dala a nejspíš to projde.. někdy ale můžou prudit i s tím, co jde k odbavení, jednou mi nedovolili zapalovač (darek), ten jsem nakonec pronesla tedy na palubu, což se smi, a manželovi jednou v Řecku hova.da sebrali potápěčský nůž!! Nůž z kufru v zavazadlovém prostoru, tvl, protože je to prý zbraň.. to jo, ale nechtěl to mít na palubě. Zřejmě se líbil celníkovi :pocitac: Takze 3 piva by mely byt oki, my před pár dny přivezli 2 šampusy, ale na de.bily můžeš narazit všude.. Určitě se aktivně neptej, já se zeptala na ten zapalovač a málem o něj přišla :roll:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 21.02.18 11:36

Určitě ano ;). Jen pečlivě zabalit. My vezli asi 5l vodky a měla jsem teda strach, ale přežily to :mrgreen:

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 21.02.18 12:30

Jednou jsem letěla do Švédska a vezla sebou 6 různých lahví alkoholu :lol: zabalila jsem každou zvlášť do bublinkové folie a celé ještě do ručníků, aby se to nemohlo hnout :lol:
Jinak samozřejmě do kufru do zavazadlového prostoru můžete dát pivo, víno a podobné bez problémů v přiměřeném množství. Všechny letecké společnosti to akceptují. Jen doporučuji pečlivě zabalit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >