Můžu Fertipronu k antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 20:07
Můžu Fertipronu k antikoncepci?

Ahoj mám hloupý dotaz, nedávno jsme se snažily o druhé dítě a brala sem vitamíny Fertiprona. Nakoupila sem zásoby, ale nyní se už nesnázím otěhotnět, ale co s vitamíny že…Beru antikoncepci a nevim jestli ty vitamíny můžu brát, když máj pomáhat dozrávat vajíčkům a já beru antikoncepci :roll: :think:.Co myslíte? Je mi líto je vyhodit a kvůli krizi ve vztahu, teď dítě nechci.

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
Dana V
Kecalka 496 příspěvků 05.02.19 20:39

Co je darovat nejake kamaradce, ktera touzi po miminku? Nebo prodat napr tady na emiminu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 20:51

@Dana V Já mám všechny kamarádky a známe už po dětech :think: .Jediné zkusit ještě ten inzerát …

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >