Můžu guláš, když kojím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JuMiVi
Povídálka 40 příspěvků 21.02.17 14:40
muzu gulas kdyz kojim?

Jedly jste gulas kdyz jste kojily nebo jste se tomu vyvarovaly? A prosim vas uz nevim co varit abych to mohla muzete mi napsat co vse jste jedly vy kdyz jste kojily, dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

cverunka
Závislačka 2601 příspěvků 21.02.17 14:43

Někdo může i zelňačku a někdo nemůže ani čerstvý rohlík. :nevim: Sama musíš vědět, co vám dělá a nedělá dobře. Pokud by nebyl moc ostrý, já osobně bych si trochu dala.

Taky jedna
Extra třída :D 11917 příspěvků 21.02.17 14:44

Vyhýbala jsem se perlivým nápojům, nadýmavým věcem (čerstvé pečivo, luštěniny, zelí atd…), nadměrně kořeněným a ostrým jídlům. Takže guláš, pokud není přehnaně kořeněný a ostrý, tak klidně ano.

Martanka92
Kecalka 285 příspěvků 21.02.17 14:44

Já jedla více méně normálbě, jenom jsem nejedla pálivýba nadýmavý. Takže guláš, když nepálil bych jedla

Taky jedna
Extra třída :D 11917 příspěvků 21.02.17 14:45
@cverunka píše:
Někdo může i zelňačku a někdo nemůže ani čerstvý rohlík. :nevim: Sama musíš vědět, co vám dělá a nedělá dobře. Pokud by nebyl moc ostrý, já osobně bych si trochu dala.

Já nemohla ani zelňačku ani čerstvý rohlík. Období kojení byla jedna velká dieta :zed: :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 21.02.17 14:45

Jedla jsem úplně normálně všechno. Třeba vyzkoušet, někdo nemůže nic, někdo všecko, dokud nevyzkoušíš, nebudeš vědět jak ty a tvé dítě.

vulpes
Kelišová 5040 příspěvků 21.02.17 14:49

Trochu široký pojem „když jste kojily“…
Záleží taky, jestli kojíš čerstvé miminko a jde ti o nadýmavý efekt…nebo kojíš roční dítě - tam tedy kromě alkoholu nevidím žádné omezení.

cverunka
Závislačka 2601 příspěvků 21.02.17 14:49

@Taky jedna No to je hrozné a pak má člověk vydatně jíst :mrgreen:

Hadumi
Extra třída :D 13512 příspěvků 21.02.17 14:51

Já nemůžu - cibule ho nadýmá a po paprice má červený zadek.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.02.17 14:51
@JuMiVi píše:
Jedly jste gulas kdyz jste kojily nebo jste se tomu vyvarovaly? A prosim vas uz nevim co varit abych to mohla muzete mi napsat co vse jste jedly vy kdyz jste kojily, dekuji

jedla jsem úplně všechno :think: nechápu, proč se omezovat? Jediné, co jsem si nedala, tak fazole :think: vyzkoušej, uvidíš.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 21.02.17 14:53

Jedla jsem úplně normálně, včetně guláše, určitě ne extra pálivý s čerstvou cibulí, ale to jsem nejedla nikdy. Pediatr říkal, že strava matky má na nadýmání kojence vliv tak max. z 20 %.

Taky jedna
Extra třída :D 11917 příspěvků 21.02.17 14:56
@cverunka píše:
@Taky jedna No to je hrozné a pak má člověk vydatně jíst :mrgreen:

No jo a ještě jsem u toho přibrala :roll: :lol: :cert:

peta81
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 21.02.17 15:04

@JuMiVi u obou deti jsem jedla hned od zacatku uplne normalne. vim, ze jedine, co delalo neplechu byly fazole, tak ty jsem si odpustila. konkretne na gulasi nic moc zavadneho nevidim. mozna muze nekdy vadit cibule :nevim: vyzkousej, uvidis.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 21.02.17 15:05

Jím všechno, akorát opatrně s nadýmavýma věcma - což ale guláš není. Ale jinak tuny čokolády, ananas, citrusy a pohoda. Mám nenáročné dítě :mrgreen: :srdce:

Ketris
Echt Kelišová 9457 příspěvků 21.02.17 15:06

Holky, nevíte, proč to jídlo má vliv na kojení? :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >