Můžu ještě doufat, že došlo k otěhotnění?

Anonymní
7.10.20 15:16

Můžu ještě doufat, že došlo k otěhotnění?

Ahoj všem. Je mi jasné, že budu další z řady zoufalých cekatelek, ale máte tady hromady zkušenosti, tak proč to nezkusit. Ovulaci jsem měla ve ctvrtek 24.9., čili zítra to bude 14 dní (potvrzeno ultrazvukem). Od pondělka mě poboliva břicho, ale méně než při obvykle periodě, dnes jsem začala mírně špinit. TT dnes ráno úplně bílý. Je ještě šance, že se menstruace nerozjede a k otěhotnění došlo, nebo už by musel být vidět alespoň duch a krvácení pravděpodobně dorazí? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18908
7.10.20 15:18

Jaky jsi mela test? Duch je vetsinou videt uz kolem 10dpo, tak 14dpo uz by tam neco byt muselo. Pockej do zítra a uvidis no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
7.10.20 15:19

Doufat můžeš, ale nedávala bych tomu moc šancí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6839
7.10.20 15:21

Nechápu, na základě čeho usuzuješ, že bys mohla být těhotná? Všechno mluví proti. Otestuj se 5 dní po vynechání menstruace. Buď tam něco bude, nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 15:25

Usuzuji jen na základě toho, že to probíhá jinak než ostatní měsíce (obvykle nespinim, ale rovnou krvácím a mívám velké bolesti). Proto jsem se ptala na zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
12661
7.10.20 15:26

Jestli uz spinis a neni tam opravdu ani naznak na testu, tak je ta sance miziva. Ja bych rekla uz I zadna, ale tady se obcas clovek docte veci :nevim: Bohuzel…snad to vyjde brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 16:02

Taky bych tomu moc nedavala bohuzel, obzvlast pokud presne vis, kdy byla ovulace :nevim: ja mela v den vynechane MS krasnou slabou carku, ted mam 5 dni zpozdeni a mam testovaci silnejsi jak kontrolni. I tak je to jen 5 dni a stat se muze jeste uplne cokoli (i o dost pozdeji), uz mam sve zkusenosti bohuzel…

Kazdopadne moc drzim palce, kdyby ted nic, at to vyjde co nejdriv :kytka:

Anonymne nebo smazat, nikdo nevi, ze jsem tehotna, je to kratce, chodi sem kamaradky.

• Citovat
  • Nahlásit
6839
7.10.20 16:07
@Anonymní píše:
Usuzuji jen na základě toho, že to probíhá jinak než ostatní měsíce (obvykle nespinim, ale rovnou krvácím a mívám velké bolesti). Proto jsem se ptala na zkušenosti.

Špinění podle mě není příznakem těhotenství…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
7.10.20 16:36

Takhle se stresovat, to nedopadne dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
7.10.20 16:37

Možnost tam je, ale určitě to zkus až po vynechání MS :) mě se ukázala slabá čárka až 3 dny po vynechání MS, do té doby nic :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
7.10.20 16:38
@kacz píše: Špinění podle mě není příznakem těhotenství…

Každý to může mít jinak, já jsem taky ze začátku špinila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13634
7.10.20 17:04

13dpo by uz na testu neco vidět bylo. Ne, ze to bude těhotenství nevěřím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11765
7.10.20 17:08

A BT mas vysokou nebo uz klesla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29262
7.10.20 17:10

Tohle nikdy nepochopím. Křištálovou kouli nemáme, do dělohy ti nevidíme. K čemu toto téma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7955
7.10.20 19:52

Ne těhotná nejsi. 14 dní po prokázané ovulaci už musí být na testu něco vidět. A ještě k tomu začínáš krvácet, takže přichází menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama