Můžu jít na očkování MMR s 2r chlapečkem po nemoci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
majdamuller
Povídálka 17 příspěvků 10.02.17 11:38
můžu jít na očkování MMR s 2r chlapečkem po nemoci?

Ahojte,

máme jít ke druhým narozeninám na MMR a to je za 3 týdny…ted už dva týdny jsme jenom zavření doma, malý pořád kašle, přechází mu to do laryngitidy a dokonce říkala doktorka, že slyší náznak astmatu..Přitom jí ale přijde úplně normální ho za tři týdny naočkovat…jsem paranoidní?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 10.02.17 11:40

@majdamuller dítě musí být před očkováním minimálně 2 týdny naprosto zdravé, ani rýmu nesmí mít.

iizabela
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 2 inzeráty 10.02.17 11:47

Ja bych teda neockovala v tomto obdobi vubec, pokud muzete počkat na jaro, neriskujte to…

Tichošlápek
Extra třída :D 11502 příspěvků 10.02.17 11:48

Pockala bych az bude zdravý alespoň tech 14 dni. Pak bych naockovala

quinsley
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 10.02.17 11:55

Kam lékařka spěchá? Udělat si čárku? Nebo způsobit oslabenému dítěti po nemoci nějaké zdravotní komplikace? A pak vám řekne, že z očkování to rozhodně nebylo?
Dejte na svůj selský rozum a intuici a neočkujte.
Po nemoci do dítěte nacpat opět tři nemoci najednou a ať se jeho imunita zblázní, to je podle mého hodně velký hazard.
Lékářce bych řekla, že naočkovat necháš, až bude zdravý.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30121 příspěvků 10.02.17 12:03
@Berousik píše:
@majdamuller dítě musí být před očkováním minimálně 2 týdny naprosto zdravé, ani rýmu nesmí mít.

jako já bych nepíchala ani s rýmou, ale pozor RÝMA NENÍ KONTRAINDIKACE…s rý­mou se očkovat muže..potvrdil mi to i Petráš, který ji jinak velmi proti očkování nemocných nebo proti brzkému očkování..

smurfka
Vesmírná mluvilka 30121 příspěvků 10.02.17 12:04

@majdamuller na očkování bych nešla a telefonicky sdělila že o očkování víš a že dorazíš až bude dítě stoprocentně zdravé..donutit tě nikdo nemuže..

Vemas
Kelišová 5395 příspěvků 10.02.17 12:10

Ja bych pres zimu neockovala vubec :nevim: :nevim:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 10.02.17 12:15

Nesla bych, a je.dost.divna ta dr…moje.vzdy hlasi.a.jste zdravi?

Iva575
Kecalka 356 příspěvků 10.02.17 12:17

Taky bych počkala až bude zdravé, nic ti neuteče. Kdyžtak to odlož na neurčito a pak sama zvaž, kdy už vypadá pár týdnů zdravě a pak se přihlaš, že „teď“ by se to hodilo (nemusíš to mít naplánované na přesný termmín). Určitě počkej po těch klasických „epidemiích“ čehokoliv. Takže nejlíp jaro.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30121 příspěvků 10.02.17 12:22

Tak pokud plánuje dítě od září do školky, tam musí mít aspon jednu dávku do května kdy jsou přijímačky..takže čas máš

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 10.02.17 12:28
@smurfka píše:
jako já bych nepíchala ani s rýmou, ale pozor RÝMA NENÍ KONTRAINDIKACE…s rý­mou se očkovat muže..potvrdil mi to i Petráš, který ji jinak velmi proti očkování nemocných nebo proti brzkému očkování..

ticho :cert: snažím se trochu teď posunout první hexu u mimina a hraju to na rýmu :mrgreen:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30121 příspěvků 10.02.17 12:32

@Berousik tak se domluv na 2+1 a nemusíš to na nic hrát..tam se dává prví až v pul roce mám dojem

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 10.02.17 12:39
@smurfka píše:
@Berousik tak se domluv na 2+1 a nemusíš to na nic hrát..tam se dává prví až v pul roce mám dojem

A to je běžně už povolený? Naše pediatra je stará struktura s tabulkou místo mozku…

smurfka
Vesmírná mluvilka 30121 příspěvků 10.02.17 12:46

@Berousik ano je to běžně povolené..nebo se dá ještě místo hexy dát pediacel..to je taky povolené..

tady je pár dotazů, třeba pomužou
https://www.vakciny.net/…poradna.html

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Druhý útočník podezřelý z vraždy pumpařky: Ulítával na bitkách a ojetinách

Policisté už zadrželi i druhého muže, který měl přepadnout čerpací stanici u... číst dále >

Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >