Můžu jít na očkování MMR s 2r chlapečkem po nemoci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majdamuller
Povídálka 17 příspěvků 10.02.17 11:38
můžu jít na očkování MMR s 2r chlapečkem po nemoci?

Ahojte,

máme jít ke druhým narozeninám na MMR a to je za 3 týdny…ted už dva týdny jsme jenom zavření doma, malý pořád kašle, přechází mu to do laryngitidy a dokonce říkala doktorka, že slyší náznak astmatu..Přitom jí ale přijde úplně normální ho za tři týdny naočkovat…jsem paranoidní?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 10.02.17 11:40

@majdamuller dítě musí být před očkováním minimálně 2 týdny naprosto zdravé, ani rýmu nesmí mít.

iizabela
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 11:47

Ja bych teda neockovala v tomto obdobi vubec, pokud muzete počkat na jaro, neriskujte to…

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 10.02.17 11:48

Pockala bych az bude zdravý alespoň tech 14 dni. Pak bych naockovala

quinsley
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 10.02.17 11:55

Kam lékařka spěchá? Udělat si čárku? Nebo způsobit oslabenému dítěti po nemoci nějaké zdravotní komplikace? A pak vám řekne, že z očkování to rozhodně nebylo?
Dejte na svůj selský rozum a intuici a neočkujte.
Po nemoci do dítěte nacpat opět tři nemoci najednou a ať se jeho imunita zblázní, to je podle mého hodně velký hazard.
Lékářce bych řekla, že naočkovat necháš, až bude zdravý.

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 10.02.17 12:03
@Berousik píše:
@majdamuller dítě musí být před očkováním minimálně 2 týdny naprosto zdravé, ani rýmu nesmí mít.

jako já bych nepíchala ani s rýmou, ale pozor RÝMA NENÍ KONTRAINDIKACE…s rý­mou se očkovat muže..potvrdil mi to i Petráš, který ji jinak velmi proti očkování nemocných nebo proti brzkému očkování..

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 10.02.17 12:04

@majdamuller na očkování bych nešla a telefonicky sdělila že o očkování víš a že dorazíš až bude dítě stoprocentně zdravé..donutit tě nikdo nemuže..

Vemas
Kelišová 5365 příspěvků 10.02.17 12:10

Ja bych pres zimu neockovala vubec :nevim: :nevim:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 10.02.17 12:15

Nesla bych, a je.dost.divna ta dr…moje.vzdy hlasi.a.jste zdravi?

Iva575
Kecalka 356 příspěvků 10.02.17 12:17

Taky bych počkala až bude zdravé, nic ti neuteče. Kdyžtak to odlož na neurčito a pak sama zvaž, kdy už vypadá pár týdnů zdravě a pak se přihlaš, že „teď“ by se to hodilo (nemusíš to mít naplánované na přesný termmín). Určitě počkej po těch klasických „epidemiích“ čehokoliv. Takže nejlíp jaro.

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 10.02.17 12:22

Tak pokud plánuje dítě od září do školky, tam musí mít aspon jednu dávku do května kdy jsou přijímačky..takže čas máš

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 10.02.17 12:28
@smurfka píše:
jako já bych nepíchala ani s rýmou, ale pozor RÝMA NENÍ KONTRAINDIKACE…s rý­mou se očkovat muže..potvrdil mi to i Petráš, který ji jinak velmi proti očkování nemocných nebo proti brzkému očkování..

ticho :cert: snažím se trochu teď posunout první hexu u mimina a hraju to na rýmu :mrgreen:

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 10.02.17 12:32

@Berousik tak se domluv na 2+1 a nemusíš to na nic hrát..tam se dává prví až v pul roce mám dojem

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 10.02.17 12:39
@smurfka píše:
@Berousik tak se domluv na 2+1 a nemusíš to na nic hrát..tam se dává prví až v pul roce mám dojem

A to je běžně už povolený? Naše pediatra je stará struktura s tabulkou místo mozku…

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 10.02.17 12:46

@Berousik ano je to běžně povolené..nebo se dá ještě místo hexy dát pediacel..to je taky povolené..

tady je pár dotazů, třeba pomužou
https://www.vakciny.net/…poradna.html

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >