Můžu jít pracovat, když jsem na rodičovské dovolené?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NicolCermis
Povídálka 28 příspěvků 27.01.19 20:07
Můžu jít pracovat když jsem na rodičovské dovolené?

Zdravím chtěla bych se zeptat zda můžu jít pracovat když jsem na rodičovské dovolené? Pracovala jsem v Albertu na pokladně na hpp, ted bych chtěla nastoupit znovu ale jen na brigádu. Malému je 10mesicu, hlidani mám. A druhá otázka do kolika peněz bych si mohla vydělat. Dekuji

Reakce:
Jahru
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 27.01.19 20:10

Neomezeně.

nozu
Extra třída :D 12107 příspěvků 27.01.19 20:11

pracovat můžeš jít kdykoliv, klidně i zpět na HPP. Výdělek také není omezený. Je omezen pouze pobyt dítěte v hlídacím zařízení, a to pouze do 2 let na 46 hodin měsíčně. Pak už ne. Jinak takováto diskuse tu je minimálně jedna do týdne. stačí si je jen vyhledat a nemusíš zakládat úplně totožnou novou. :roll:

Sashie
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 1 inzerát 27.01.19 20:29

Ano, můžeš jít pracovat. Já jsem teď taky chodila vypomáhat. Můžeš si vydělat kolik chceš.

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 2585 příspěvků 27.01.19 20:34

Vydělat můžeš třeba mega pokud to zvládneš ,ale do 2 let dítěte může být ve školním zařízení myslím 46 hodin měsíčně.

NicolCermis
Povídálka 28 příspěvků 27.01.19 20:36

@Sashie Super moc děkuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >