Můžu mít dva psychology?

Anonymní
10.7.20 19:25

Můžu mít dva psychology?

Ahoj, chodím už rok ke svému psychologovi a mám ho hrozně ráda. Konečně s nim mám takový vztah, že k němu můžu být upřímná a vím, že mu můžu věřit. Jenže se budu ted stěhovat a k tomu už nebudu moci chodit tak často, ale nechci o něj přijít.
Tak si asi najdu někoho i tam protože to nevydržím tak dlouho bez terapie. Ale tohodle chci mít taky. Můžu mít 2 psychology? Nebo je to špatné?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.7.20 19:28

Ja si myslim ze to nevadi, pokid mas dobry vztah s tim predchozim a rada k nemu chodíš je to pro tebe dobre, každopádně bych to oboum psychologům rekla ze se navsevujete i jineho z toho a toho důvodu

• Nahlásit
  • Citovat
23830
10.7.20 19:39
@Anonymní píše:
Ahoj, chodím už rok ke svému psychologovi a mám ho hrozně ráda. Konečně s nim mám takový vztah, že k němu můžu být upřímná a vím, že mu můžu věřit. Jenže se budu ted stěhovat a k tomu už nebudu moci chodit tak často, ale nechci o něj přijít.
Tak si asi najdu někoho i tam protože to nevydržím tak dlouho bez terapie. Ale tohodle chci mít taky. Můžu mít 2 psychology? Nebo je to špatné?

můžeš, ale obecně se to nedoporučuje. Můžou mít protichúdné terapeutické metody a přístupy a pak se léčba mine účinkem. Nebo se dokonce něco pokazí. Myslím, že pokud by ses zeptala samotných psychologů, nadšením by neskákali do stropu. To máš jako s doktorama, pokud je někde rozléčeno, druhý s tím nechce nic mít. A má to logiku - kdo pak nese zodpovědnost za výsledek?
Pokud ti terapeut sedí (což není samozřejmost), neměň ho a radši si za ním dojeď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
10.7.20 19:43

Každý psycholog ma trochu jinou metodu, pokud ti vyhovuje nynejsi psycholog tak za nim jak bylo uz receno, dojizdej. Je tezke najít psychologa se kterym si sednes a vyhovuje ti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
906
10.7.20 20:00

Najít psychologa, se kterým to funguje, je veliké štěstí, dojizdela bych, pokud to není vyloženě Aš - Jablunkov

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 23:55

Já to tak měla. Oba to věděli, neměli s tím sebemenší problém. Každý měl úplně jine metody, jeden jel striktně KBT, druhý naopak hodně hlubiny směr. Mě to teda vyhovovalo, přišlo mi, že se hezky doplňují a určitě mi to hodně dalo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama