Můžu mít příznaky těhotenství po cca 2 týdnech po styku?

Anonymní
18.3.20 15:21

Můžu mit priznaky tehotenstvi po cca 2 tydnech po styku?

Ahoj holky, mam pár možná zbytečných otauel, ale i tak se chci zeptat. V prosinci jsem bohuzel přišla o miminko, které jsme s pritelem hodně chtěli, a take o vejcovod (mimoděložní těhotenství) :,(. Bohuzel se přítel sprajcnul a teď se o miminko nechce snažit, ale meli jske dva nechráněné styky. Ovulaci mam vždy behem MS. Ted v breznu jsem mela MS dříve o tyden a v tom tydnu jsme meli styk a pak po tydnu znovu (možná v dobw ovulace?). Nyni sleduji na svem tele pae změn: vice pupinku na obličeji, bolestiva prsa a pálení žáhy a chci se zeptat můžou to byt priznaly těhotenství? Posledni MS byla od 4.3.-9.3. Prcni styk cca 5. a pak 10.. Dalsi Ms ma dorazit za 15 dní. Test jsem si zkousela delat, ale byl negativní. Dekuji za odpovědi a rady :) moc bych si mimonko přála a v hlouby duse vim, ze i přítel.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58819
18.3.20 15:29

Vsugerovavas si to sama, bohužel :think: navíc někdo příznaky má, někdo ne.. :think: nikdy jsem netušila, že jsem těhotná.. Teď poprvé, od 6tt bliju kudy chodím.. Plus únava.. Nic víc.. Ale to ti asi nepomůže, viď.. Ono je to indivindy.. Na 99 % nejsou žádné příznaky.. Ne 2 týdny po :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2246
18.3.20 15:35

U dcery mi vůbec nic nebylo, pak na gyndě potvrzený skoro 6 tt. Teď u syna mi bylo hodně zle ze začátku, ale taky ne takhle brzy. Netestuj, nech tomu volný průběh, počkej a když nedorazí MS jak má, tak teprve dělej dál. Jen bych se opravdu ujistila, že chlap o mimíska stojí, protože hloubě duše bývá zrádná… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50169
18.3.20 15:44

Ano, lze mít příznaky dva týdny od styku. Ale příznaky vyvolává hormon hCG a pokud je hCG v těle, tak je pozitivní test. Dle čeho soudíš, že ovuluješ v době menstruace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 15:46

@ugluk toto jsem zjistila pomocí ovulacnich testu a posléze potvrzenim od lékaře. Ze zacatku jsem se musela testovat kazdy den ve stejnou dobu i behem MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50169
18.3.20 16:03

@Ztracena194 jako že jsou v době ovulace dominantní folikuly a luteální fáze pak trvá měsíc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 16:09

@ugluk no já tu drzhiu fázi mam 21 dní. Bohuzel patrim mezi těch pár procemt, co to maji takhle. I moje maminka mela ovulaci behem MS a mám jeste další 3 sourozence. A moje starší sestra ma cyklus úplně normální, jako cetsina žen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
18.3.20 16:29

Promiň, ale prcní styk mě rozesmál :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
50169
18.3.20 16:31

@Ztracena194 zajímavé… no ať je to, jak je to, otěhotnět s tím dokážeš, tak ať to příště dopadne lépe! A přijde to v ten čas, kdy to přijít má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 16:32

@ugluk děkuji :) sbad to brzo vyjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1022
18.3.20 16:50

Ja měla příznaky už 2 týdny poté - poznala jsem to na prsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 18:11

@josslyn.n děkuji :) treba budu mit štěstí a nebude to jen vsugerovane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama