Můžu mu věřit, co říká?

Anonymní
16.3.20 19:27

Můžu mu věřit, co říká?

Bliká mi světýlko, ale prosím zde o váš pohled, třeba to vidím špatně.

Přítel, jsme oba po rozvodu, kolem padesátky. Můj ex si našel milenku a snaží se odejít se všemi penězi, jeho ex ho opustila kvůli milenci, kterého si našla, a společným dluhům, které si napáchali v době manželství.

Přítel se asi hodně zamiloval, ale po nějaké době mi začal dělat nepříjemné scény, a to vždycky, když musím jet pryč na více dnů. jen dodám, že spolu nebydlíme. Já se samozřejmě proti scémán ohradím, on uzná, že chyboval, ne vždy, někdy se snaží vinu hodit na mě a pak mě bombarduje, jak to musíme zvládnout, že on jinou nechce a jsem žena jeho života a on je pro mě tím nejlepším mužem, kterého mám a jak jen on mě zachrání a vyvede ze splínu (vpodstatě citace toho, co reálně říká). Já se začínám bát. Už bývalý o mně říkal, jak jsem nejlepší žena jeho života, a přitom mě podváděl, odkláněl peníze a pak to fakt velmi špatně dopadlo.

Ženy (a muží), potřebuji názor!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18795
16.3.20 19:31

Na kecy, jak jsem nejlepší žena neciho života jsem už alergická. Jsou to opravdu jen kecy. Upřímně ti řeknu, že v tvém věku bych žádné bezduché scény neměla zapotřebí a už vůbec ne, aby mě někdo zachraňoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15448
16.3.20 19:52

No nevím, jeslti se hodně zamiloval, ale asi se zbláznil :) co to je za kecy? Tak ještě, kdyby mu bylo 18…je žárlivý a majetnický, pozor na to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2350
16.3.20 20:01

Bude to citovy vyderac a zarlivec. Poslala bych ho k sipku. Ale samozrejme nejsem zamilovana a divam se na to z dalky… Navic jeste zadluzeny, takze budete mit stale starosti, jak s penezi, prijdu hadky i kvuli penezum. Myslim, ze pri rozchodu se jeste vybarvi, tak pozor. Nekdy je lepsi byt sama, ale verim, ze to nebude nadlouho. 50 neni konec sveta!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.20 20:03
@Anonymní píše:

Přítel, jsme oba po rozvodu, kolem padesátky. Můj ex si našel milenku a snaží se odejít se všemi penězi, jeho ex ho opustila kvůli milenci, kterého si našla, a společným dluhům, které si napáchali v době manželství.

Přítel se asi hodně zamiloval, ale po nějaké době mi začal dělat nepříjemné scény, a to vždycky, když musím jet pryč na více dnů. jen dodám, že spolu nebydlíme. Já se samozřejmě proti scémán ohradím, on uzná, že chyboval, ne vždy, někdy se snaží vinu hodit na mě a pak mě bombarduje, jak to musíme zvládnout, že on jinou nechce a jsem žena jeho života a on je pro mě tím nejlepším mužem, kterého mám a jak jen on mě zachrání a vyvede ze splínu (vpodstatě citace toho, co reálně říká). Já se začínám bát. Už bývalý o mně říkal, jak jsem nejlepší žena jeho života, a přitom mě podváděl, odkláněl peníze a pak to fakt velmi špatně dopadlo.

Má strach, není pořádně vyrovnaný z toho, že ho žena opustila k vůli jinému a tak se prostě bojí a dává to takhle blbě najevo. Časem si to možná sedne, ale chce to od tebe trpělivost. Záleží, jestli to psychicky zvládneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.20 20:04
@Božská Venuše píše:
Má strach, není pořádně vyrovnaný z toho, že ho žena opustila k vůli jinému a tak se prostě bojí a dává to takhle blbě najevo. Časem si to možná sedne, ale chce to od tebe trpělivost. Záleží, jestli to psychicky zvládneš.

No ale ta omáčka kolem by mě teda dost s.ala :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14584
16.3.20 20:04

No rozhodně to nezní jako vyrovnaný parťák do nepohody na stará kolena.. Čím bude starší, tím jeho povahové rysy bud vyhraněnější.

Fakt to chceš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
973
16.3.20 20:07

Takovou kouli na noze raději vyměň za mlčenlivý model. Časem se z něj vyklube tyran a pořádný žárlivec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23435
16.3.20 20:11

Nebyla bych s ním. Dluhy, nevyrovnaná povaha. Potřebuje aby se o něj někdo staral, živil… Když už ze začátku dělá takové scény, posléze by se jen zhoršovaly. Netlač na pilu, dej si pauzu. Ještě nejsi tak stará, abys nepotkala pohodovýho vyrovnanýho chlapa bez dluhů. Tady toho bych poslala do oběhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.20 20:42

Hysterický chlap :roll:…Nebrat! To tě to v tvém věku netahá za uši? Ten patos? To tě to vážně baví? Řeč se mluví a voda teče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.20 20:45
@Anonymní píše:

Na nic nečekej a utíkej od něj co nejdál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
16.3.20 20:46

Mě by tedy taky blikala kontrolka a ještě jexela siréna…
V takovém věku by už měl mít člověk nějakou stabilitu. Když prictu dluhy, tak bych volila odstup, ne-li ústup…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10793
16.3.20 20:52

Dotaz zní docela zajímavě :) Ano, dost pravděpodobně mu můžeš věřit, co říká. Ovšem všímáš si také, co říká? A líbí se ti to?

Můj překlad: jsem chlap s dluhama, dost možná jsme je nasekal sám a moje žena mne opustila. Pověsím se ti na krk, a možná si hned tak úplně nevšimneš, že mne vlastně z větší části živíš. Nevypadám zrovna jako nejlepší partie, měl bych to svoje neslavný skóre trochu vylepšit- třeba manipulativníma kecama o tom, jak mne potřebuješ a jak tě miluju a jak se o tebe postarám (zní to nelogicky, ale třeba mi to projde)

Hmmm, asi bych se s ním, ideálně po dobrém, aby si myslel, že je to jeho nápad, rozešla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.20 21:31
@harpyje píše:
Dotaz zní docela zajímavě :) Ano, dost pravděpodobně mu můžeš věřit, co říká. Ovšem všímáš si také, co říká? A líbí se ti to?

Můj překlad: jsem chlap s dluhama, dost možná jsme je nasekal sám a moje žena mne opustila. Pověsím se ti na krk, a možná si hned tak úplně nevšimneš, že mne vlastně z větší části živíš. Nevypadám zrovna jako nejlepší partie, měl bych to svoje neslavný skóre trochu vylepšit- třeba manipulativníma kecama o tom, jak mne potřebuješ a jak tě miluju a jak se o tebe postarám (zní to nelogicky, ale třeba mi to projde)

Hmmm, asi bych se s ním, ideálně po dobrém, aby si myslel, že je to jeho nápad, rozešla :)

On díky dluhům má jen osobní věci, nemá ani auto, ani bydlení, nic. Byla to taková náhoda, co nás svedla dohromady, dřív to byl dost důležitý člověk, ale dnes nic… Tak jsem si říkala, nevadí, stát se může, ale světlo bliká…

• Citovat
  • Nahlásit
16.3.20 23:09
@Anonymní píše:
On díky dluhům má jen osobní věci, nemá ani auto, ani bydlení, nic. Byla to taková náhoda, co nás svedla dohromady, dřív to byl dost důležitý člověk, ale dnes nic… Tak jsem si říkala, nevadí, stát se může, ale světlo bliká…

Vždycky se mi vyplatilo intuici poslechnout, to světýlko ti nebliká náhodou, naopak přirozený instinkt tě varuje, že tenhle chlap ne. Jinak řečeno, je to lůzr a citový vyděrač. Nechápu, co ti na něm ve tvém věku imponuje. Máš tohle zapotřebí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama