Můžu na zahradu na sídlišti?

Napsat příspěvek
13372
29.3.20 22:05
@Cizinka 999 píše:
V Cr ze neni dost luk. a poli, to je taky dobry vtip

Jj, to je ale ta masáž v tv a internetu no. Prostě podle tv všichni se shlukují a nedodržují to :,( Ono to omezení stejně vydrží tak max 2 týdny a pak to budou muset uvolnit. Protože z toho lidem začne hrabat. A bude to ještě víc o naší zodpovědnosti. Ten vir s tím, že se to uvolní, nezmizí. Bude tady ještě pěkně dlouho.

A naopak to, že to povolí, dá spoustě lidí falešný pocit bezpečí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6305
29.3.20 22:30
@Cizinka 999 píše:
V Cr ze neni dost luk. a poli, to je taky dobry vtip

když řekneš A, měla bys říct i B :* V čr není dost prázdných luk a polí, aby je měla pomalu každá uživatelka emimina hned za barákem. (některé tvrdí, že otevřou jenom branku). Ale to je jedno, co tady píšou uživatelky emimina. Každopádně, nepřekrucuj. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9645
29.3.20 23:32
@Joyeee píše:
@P4ja @Pajka89 proč tedy jsou vládní nařízení když je podle vás vlastně všechno v pořádku a pro vás se vlastně nic nemění? Já už se vlastně vůbec nedivim že je naše země tam, kde je, s tímhle přístupem ke všemu.

Prosím tě karantenu nemáme, máme omezeny volný pohyb s tím, že výlety do přírody jsou zadouci.
Co je na tom nepochopitelného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705
30.3.20 06:30
@PaníBovaryová píše:
když řekneš A, měla bys říct i B :* V čr není dost prázdných luk a polí, aby je měla pomalu každá uživatelka emimina hned za barákem. (některé tvrdí, že otevřou jenom branku). Ale to je jedno, co tady píšou uživatelky emimina. Každopádně, nepřekrucuj. Děkuji

U tech co bydli na vesnici je to celkem k uvereni. Ver nebo ne, ja zrovna tu branku do luk a poli mam :mrgreen: zatim jsem ani nepotrebovala rousku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13372
30.3.20 08:03
@Ernais píše:
U tech co bydli na vesnici je to celkem k uvereni. Ver nebo ne, ja zrovna tu branku do luk a poli mam :mrgreen: zatim jsem ani nepotrebovala rousku

No chápu, že třeba ve městě je problém dostat se z paneláku a ze sídliště ven. Ale na vesnici je to pohoda. Zahradu máme vlastní a se sousedy udržujeme odstup a o dva domy dál už je pole a louka a dál les a tam bychom se vešli úplně všichni a ještě bychom měli každý 5 m odstup. Na zahradě roušku nemáme, ale pokud potřebujeme přejít na tu louku, tak si jí bereme. A potom už je to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6305
30.3.20 09:00
@Ernais píše:
U tech co bydli na vesnici je to celkem k uvereni. Ver nebo ne, ja zrovna tu branku do luk a poli mam :mrgreen: zatim jsem ani nepotrebovala rousku

Tobe verim :palec: narazim na diskuze mesto x venkov, kdy se vsechny zaprisahaly, ze do male perdele nikdy, lepsi panelak v Praze :D a naraz tas vsichni maji za barakem panenskou prirodu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13372
30.3.20 09:59
@PaníBovaryová píše:
Tobe verim :palec: narazim na diskuze mesto x venkov, kdy se vsechny zaprisahaly, ze do male perdele nikdy, lepsi panelak v Praze :D a naraz tas vsichni maji za barakem panenskou prirodu :mrgreen:

Tak všichni asi ne, ale spousta našich známých z města odjeli na chaty, nebo k rodičům na vesnici a tam teď dlouhodobě žijí. Takže se to asi řešit dá.

V paneláku bych měla největší strach z toho se dostat ven. Jinak bych nastartovala auto a hledala místo, kde můžu dítě vypustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
30.3.20 11:27

Já souhlasím s přístupem:
https://www.kurzy.cz/…-ji-nenosit/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9758
31.3.20 08:19

@Cizinka 999 tak já nevím jestli na vlastní mít roušku nebo ne, ale logicky když se většina z těch dotyčných pohybovala u plotu a my hned za ním :nevim: možná bych použila v tomhle směru selský rozum než to jak zní nařízení…a ne nejsem uzkostliva, jen mě tohle vytočilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13372
31.3.20 09:01
@marinka5 píše:
@Cizinka 999 tak já nevím jestli na vlastní mít roušku nebo ne, ale logicky když se většina z těch dotyčných pohybovala u plotu a my hned za ním :nevim: možná bych použila v tomhle směru selský rozum než to jak zní nařízení…a ne nejsem uzkostliva, jen mě tohle vytočilo…

Jj, taky si hlídáme, abychom každý byli 2 m od plotu. Ale neřeším, jestli sousedka hrabala hned u plotu před 5 min.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama