Můžu nakupovat miminku hned na začátku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.04.18 13:43
Můžu nakupovat miminku hned na začátku?

Myslíte že můžu hned na začátku nakupovat?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 01.04.18 13:45

Proč bys nemohla?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22793 příspěvků 1 inzerát 01.04.18 13:45
@Anonymní píše:
Myslíte že můžu hned na začátku nakupovat?

Na začátku čeho? Hele jsou takový ženský, který nakupujou u v momentě, kdy jim slovo mimino vteče do mozku a ještě těhotný nejsou.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31577 příspěvků 01.04.18 13:46

Jak chces. Ja v 9tt koupila 1 dupacky, a pak jsem zacala az po 20tt.

Helileli
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 01.04.18 13:55

A svéprávná jsi?
Ve 20.tt jsem měla nakoupeno, po velkém utz už jsem dokoupila pár kousků v konkrétní barvě, jinak jsem měla vše neutrální.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 01.04.18 13:57

Proc bys nemohla? ;) ja treba bych to nedelala po prvni spatne zkusenosti (ani tehdy jsem nedelala), ale to je na kazdem ;) ted jsme prvni vecicky koupila kolem 28tt :mrgreen:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 01.04.18 14:05

Ja jsem začala až po 26tt, před tím jsem nevedela co cekame, ani zda to dopadne dobre.

arinecka
Závislačka 4404 příspěvků 01.04.18 14:06

Můžeš, proč bys nemohla? Proč proboha anonym? Skoro každá diskuse a x odpovědí pak v ní taky anonym, to nikdo nečtete, než vložíte příspěvek? Nebo to je statání tajemství že jsi v tom nebo co? Fakt nechápu :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9685 příspěvků 01.04.18 14:07

Proč by jsi nemohla? :think: je to tvá věc :)

Fifi2
Stálice 100 příspěvků 01.04.18 15:47

Ja bych pockala aspon na prvni screening, kdyby nahodou bylo neco spatne, ale zalezi na tobe, kdyz ti to prinese radost, tak proc ne :) ja mam tri mesice do porodu a chteli jsme koupit kocarek a uz dva lidi se na me vydesene divali, ze se ma kupovat, az po porodu. Slyseli jste to nekdo? Kupovali jste ho tez driv? Ja nejsem poverciva, ale zas poslouchat pak :roll: nevim..

Anonymní  01.04.18 15:49

Zacala jsem porizovat vybavicku vymodlenemu diteti po 4.IVF. A v 19tt mi vyvolavali porod/potrat a o kloucka jsme prisli. Takze ja bych do 30tt nic nekupovala…

Dana V
Kecalka 422 příspěvků 01.04.18 15:58

Myslim, ze si muzes kupovat co chces a kdy chces :palec:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 01.04.18 16:21

@Fifi2 slysela jsem, ze to nekdo dela, ale rozhodne to tak byt nemusi (nebo si ho vybrat a vetsina prodejen ti ho uskladni, tez nam uz nabizeli)…kocarek muzes koupit, kdy chces, jen by nemel byt doma - povera :nevim: my treba kocarek pojedeme koupit nejak ted (jsem 30tt) a dame si ho k nasim, ale i to nekdo ani nedela…kazdyho vec ;)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1339 příspěvků 01.04.18 16:42

@Fifi2 kočárek jsme koupili někdy po 1.screeningu, ale nemáme ho uskladněny doma… hele stát se může bohužel kdykoliv cokoliv a to, jestli už máš kočárek/věci pro miminko nakoupené nebo ne, to na to těžko bude mít vliv ;)

Anonymní  01.04.18 16:42

Maminka mi nedává že až po 3 měsíci mám nakupovat ji ak že to přináší smůlu ale já bych chtěla už teď právě

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama