Můžu namazat pusu Locoidem v ambidermanu?

28.2.10 10:40

Můžu namazat pusu Locoidem v ambidermanu?

Ahoj,
potrebuju se vas zeptat, zda muzu malou namazat Locoidem v ambidermanu i na puse? Osypala se totiz asi z bananu nebo lizatka a ja nechci, aby se to dal rozsirovalo.
Mazavali jsme ji ho na telo, na pusu jsem si netroufla, ale ted to ma fakt hodne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8097
28.2.10 11:25

My doslaly Locoid od dr. právě přímo na pusinu a bradu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
28.2.10 14:36

já nevím, ale locoid jsou kortikoidy, ne?
ty na obličej nepatří… kor u malých dětí…
co když si to olíže…

já jsem s ním mazala Vojtu pod krkem v létě když byl zapařený.
ale je zas fakt, že to zabralo po 2 namazání, takže by jí to mohlo třeba pomoct relat. brzo…

dr. mi říkal, že v porodnici to mažou dětem i na hlavičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
28.2.10 15:18

a v ambidermanu ale neni locoid, ne?

Jinak na obličej jsme ho vyfasovali jednou taky, situace neumožňovala jiné řešení, nicméně to bylo po dohodě s pedrou.

Ale do obličeje bych to bez porady asi nedávala radši (přesto co říkala kožařka, tak locoid obsahuje velice málo kortikoidu, prý je dost bezpečnej, ale jak řikam, bez porady nevim)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35127
28.2.10 16:25

nedavala bych na rty. to mas locoid smichany s ambidermanem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.10 19:13

Ano, Locoid jsou kortikoidy, to jako zkuseni atopici vime :-)
Na telo mazeme tak jednou za dva mesice, kdyz je nejhur, na obliceji zatim nic nemela - az ted se ji to presunulo zrejme z tela na oblicej.
Pudlo, je to michane v lekarne, Locoid zamichany v ambidermanu. Mame s tim dobre zkusenosti. Nevysusi to tolik, samozrejme jeste pres to maznu vazelinu, kdyz se to vpije.
No, takze uvidime zitra, zda se to vylepsi - dnes ji manzel dal zase banan :cert: nestihla jsem zakrocit, tak uvidime vysledek. Pokud se to bude horsit, pouziji je ve velmi tenke vrstve jako zachrannou brzdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
1.3.10 09:35

no já se třeba divim proto, že jsme ambiderman měly a teda bez kortikoidů, čili vám o asi namíchali s locoidem na doporučení kožaře, ne? Pže takhle to vyznělo, že to je v ambidermanu normálně a to jistě není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama